Zkušenost s těhotenskou masáží

9.1.20 13:32

zkušenost s těhotenskou masáží

Ahoj,

máte některá zkušenost s těhotenskou masáží? V čem/ na co je to dobré? Slyšela jsem, že i může uškodit. :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1045
9.1.20 14:38
@svestinka píše:
Ahoj,máte některá zkušenost s těhotenskou masáží? V čem/ na co je to dobré? Slyšela jsem, že i může uškodit. :jazyk:

ahoj, já jsem byla. Myslím, že cca v 6-7 měsíci.. ;)
Masáž se dělá buď na boku nebo v sedě (nebo kombinace). Je taková jemnější, ale příjemná. Pokud to dotyčné nevadí, tak jemně zajíždí i na břicho. ;)
O nebezpečí nevím, samozřejmě bych asi nešla na nějakou thajskou nebo balijskou, ty jsou tvrdé.. ;) :)
Běž tam, kde má přímo na stránkách, že poskytuje i těhotenské masáže, taková masérka už ví co a jak :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
198
9.1.20 14:42

Já jsem byla v 8.měsíci v Ostravě a byla jsem strašně zklamaná. Ležela jsem na boku, ve sterilní místnosti, kde byly jen ostré “školní” zářivky, žádná dekorace, žádná relaxační hudba, žádná příjemná atmosféra ani vůně. Slečna, co mě masírovala do mě celou hodinu mluvila jak je na začátku těhotenství a že se jí pracuje špatně…stálo mě to kolem tisícovky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1258
9.1.20 14:48

Byla jsem dvakrát, v obou případech v cca 6.měsíci, v termálních lázních v Maďarsku a bylo to skvělé. Masáž probíhala v sedě, jinak jsem byla přikrytá, bylo tam teplo, přítmí, aroma vůně, za mě super relax :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama