Zkušenost s urologií v Jindřichově Hradci?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.18 08:54
Zkušenost s urologii v Jindřichově Hradci

Zdravím.. Chtěla jsem se prosím zeptat jestli někdo nemáte zkušenosti s urologii v nemocnici v Jindřichově Hradci.. Předem děkuji..

Reakce:
Lekninka91
Extra třída :D 10562 příspěvků 28.11.18 09:00

jestli je na tom stejně jako gynekologie, tak bych tam nevlezla :lol: :lol: :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.18 09:12

Právě můj dvouletý syn tam byl na zákroku.. Měl podezření na torzi varlat.. Jen že my jsme tam přijeli v neděli večer s tím že je úplně v pohodě.. Směje se.. Hraje si.. Zlobí apod.. Jen má červené vajíčka a na dotyk ho to zaboli a začne plakat.. Jinak vše v pohodě.. Pan doktor z urologie večer tvrdil že je to spíš na kožní případ… Ale nechali si nás tam ležet , že ráno uvidíme.. Ráno to měl o hodně méně červené a už to neměl ani bolestivé.. A i tak ho vzali.. Což jsem nepochopila.. Já jim říkala, že nechci.. Aby ho ještě někdo vyšetřil nebo kožař.. Tak mi to rozmluvii, že jde o čas.. Jestli tu torzi má, tak by mohl o ně přijít.. Tak šel.. Samozřejmě torzi neměl.. Všude čtu na internetu, že se dělá ultrazvuk a dá se to poznat.. Když jsem se zeptala doktorů, tak že se ultrazvuk nedělá .. Tak mě teď zajímá jací tam vlastně jsou doktoři na urologii.. Jestli má někdo dobrou či špatnou zkušenost jako já.. Myslím si, že profesionál by snad mohl tu torzi nějak odhadnout lépe..S tímhle je u mě nemocnice v Jindřichově Hradci uzavřená a rozhodně se do ní už nikdy nechystám jezdit.. Dám přednost Českým Budejovicím…

Terrinka93
Ukecaná baba ;) 2179 příspěvků 28.11.18 09:58

Vezmi si svacu, radeji i obed.. Knizku. Radsi mozna dve. Pohodlny podsedak. Nebo radeji stan, casto je fronta az ven. Vevnitr nevim uz. Cekala jsem nekolik hodin a vevnitr jsem nebyla ani dve minuty vcetne utz. 8) :nevim:

Váš příspěvek
Reklama