Zkušenost s X-landerem X-Fit 2014

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
JedleAja
Nováček 1 příspěvek 24.10.14 22:30
Zkušenost s X-landerem X-Fit 2014

Zdravím všechny,

chtěla bych Vás poprosit o zkušenost s trojkolkou X-lander X-fit 2014. Nevím, kdy přesně byla uvedena na trh…zajímá mě především ovládání a jízda ve sněhu. Také zda se dá v sedu dát do kolmé polohy, v případě, že ne, zda to lze nějak dodatečně zajistit. Co opotřebení koleček, drncavost, poloha zcela v leže, ovládání jednou rukou, skutečná nosnost košíku, nánožník (drží dobře?)…Prostě jakýkoli Váš postřeh a komentář. Jsem z maleho města a nemám možnost si kočárek prohlédnout v obchodě. Děkuji předem Váš čas a pomoc.

Jak maminky hodnotí X-lander X-Cite

Reakce:
fj1200
Kecalka 278 příspěvků 23.01.15 03:24

No tak to mně taky zajímalo, ale potkal jsem lidi v albertu u nás a říkali, že by neměnili, jen není odpruženej jako chariot cougar a dokoupit přední kolo. Větší podrobnosti nemám, jen to, že když stejnou cestou odjížděli a pozoroval jsem je jak budou talačit do kopce bylo vidět, že chariot cougar je těžší a paní se musí víc zapírat jinak z něho byla nadšená, že i polese nemá problém, paní s x. landerem byla taky spokojená a neměnila by ale byla vidět lepší obratnost a s lepší švihem a pohodlím vytačila jej do stejného kotára, vím nepomohl jsem ale na yotube.com jistě něco bude ale english

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Fotogalerie z červeného koberce: Udílení cen Český lev z pražského Rudolfina

Dnes se v pražském Rudolfinu sejde herecká elita, abychom zjistili, kdo v... číst dále >

Jak moc záleží na detailu: Vilhelmová vytřela zrak růžové divě Českých lvů

Nikdo ji tady v Česku nezná, a přesto byla jednou z nejfotografovanějších žen... číst dále >