Zkušenost se stránkou dekorativní-ozdoby?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Gabriella1
Nováček 3 příspěvky 25.01.19 20:52
Zkušenost se stránkou dekorativní-ozdoby - jedná se o podvod?

Zdravím, chtěla jsem se zeptat jestli někdo nemá nějakou zkušenost se stránkou dekorativni-ozdoby.cz?

Nabízejí kompletaci ozdob z domova, nejdříve vám zašlou první sadu na výrobu a až při převzetí můžete zaplatit vratnou zálohu 2160kč. Poprvé to není hned na účet ale dostanete rovnou materiál, návod atd.. Jen mě zajíma jestli to i tak může být nějaký podvod nebo ne. Jsem studentka a brigády v mém okolí úplně nejsou.. Děkuju předem za nějaké reakce a rady. 8) přikládám i dokument co mi byl zaslán.

Reakce:
Twixinka
Ukecaná baba ;) 2068 příspěvků 6 inzerátů 25.01.19 20:58

Dobry pokus @admin

AnastazieB
Echt Kelišová 8513 příspěvků 25.01.19 21:04

Těžko to může být brigáda, když po tobě chtějí nejdřív zaplatit… Vlastně to brigáda je, ale pro ně a bez práce ;) :mrgreen: .

Gabriella1
Nováček 3 příspěvky 25.01.19 21:09

@Twixinka asmin :mrgreen: ??
Vím, že se to tu řeší často, proto nevím kam jinam napsat o nějaké zkušenosti, či recenze.

Twixinka
Ukecaná baba ;) 2068 příspěvků 6 inzerátů 25.01.19 21:18

@Gabriella1 patri to pod firmu Selvnitech a jak tady na emiminu,tak na internetu jsem nasla spoustu negativnich zkusenosti a jedna se jednoznacne o podvod,takze si jsi nejake nove tupe hlavy lovit jinam :poblion:

Gabriella1
Nováček 3 příspěvky 25.01.19 22:45

@Twixinka já se chtěla zeptat na zkušenosti, ne nikomu nic nabízet:sweat_smi­le:

admin
Extra třída :D 11565 příspěvků 26.01.19 06:27

Dobrý den,

@Twixinka Díky za upozornění. Myslím, že teď díky všem reakcím mohu tuto diskusi ponechat jako užitečnou :)

Krásný víkend všem :mavam:

Josefina

Twixinka
Ukecaná baba ;) 2068 příspěvků 6 inzerátů 26.01.19 07:55

@Gabriella1 ehm,promin,ale od novacka je to jasna reklama na ty stranky,aby se nekdo hloupy chytil :roll:

eumedon
Extra třída :D 14179 příspěvků 26.01.19 08:22
@Gabriella1 píše:
Zdravím, chtěla jsem se zeptat jestli někdo nemá nějakou zkušenost se stránkou dekorativni-ozdoby.cz?Nabízejí kompletaci ozdob z domova, nejdříve vám zašlou první sadu na výrobu a až při převzetí můžete zaplatit vratnou zálohu 2160kč. Poprvé to není hned na účet ale dostanete rovnou materiál, návod atd.. Jen mě zajíma jestli to i tak může být nějaký podvod nebo ne. Jsem studentka a brigády v mém okolí úplně nejsou.. Děkuju předem za nějaké reakce a rady. 8) přikládám i dokument co mi byl zaslán.

O stránce dekorativni-ozdoby.cz čtu poprvé, ale její registrátor, Bohumil Háte, je známá firma. Gůgli Bohumil Háte.

A vidím, že od roku 2017 tu zálohu zvedl: https://www.emimino.cz/…domu-297999/

Jestli máš zájem, máš vyplnit objednávku na cetky za 2160 Kč. Bez jakékoliv jiné smlouvy, natož smlouvy podle zákoníku práce (pracovní, DPČ, DPP). Jen tu objednávku, kterou objednáváš ty zbytečnosti.

Je to práce, kterou si zaplatíš. Směle do toho, jestli nevíš, co s penězi a časem!

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Překvapení, které vylezlo z tanečnice Lálové: Nevypadám, ale dělám MMA!

Krásná tanečnice Veronika Lálová (27) vypadá něžně až křehce, ale v rozhovoru... číst dále >

Zavřená komnata Jitky Zelenkové: Proč zůstala na „stará kolena“ úplně sama?

Láska k jednomu muži dostala zpěvačku Jitku Zelenkovou (68) až na samé dno.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >