Zkušenost z lékem Mysimba

Anonymní
25.4.20 15:17

Zkušenost z lékem mysimba

Dobrý den máte někdo zkušenost s tímto lékem na hubnutí?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3
30.4.20 13:56

Zkušenosti Mysimba

Ahoj. Mysimbu jsem měla již 2× abych shodila do plavek na dovolenou. Poprvé jsem krásně shodila a i jsem si postavu dobře udržela bez velkého trápení ve fitku. Stačilo mi jen víc chodit a vždy si najít delší cestu i o pár metrů. Neměla jsem žádné vedlejší účinky. Na začátku trosku bolest hlavy, ale nic co by brufen neopravil :) Ale to možná jen první dva dny. Během užívání jsem sem tam zašla i do baru a pila alkohol, žádný vedlejší účinek (např. zvracení nechuť…). Během užívání jsem měla hodně energie a po dobrání mi tohle chybělo a cítila jsem první dny únavu. To je snad jediné mínus, které jsem na užívání shledala.
Po druhé co jsem prášky užívala opět před dovolenou, tak tady jsem udělala velkou chybu a spoléhala pouze na „zázračné prášky“ a přežrala jsem i to, že jsem hlad neměla. Špatně jsem jedla, plácala všechno a říkala jsem si, že ty prášky zabraly poprvé tak i po druhé zaberou. Není to tak. Mělo by se dodržovat pravidelné stravování, v menších porcích a hodně zeleniny a opravdu si třeba od někoho udělat jídelníček, který by byl na rozpohybování metabolismu. Platí to, že pokud shodíte tím, že nejíte, tak se vám to 2× vrátí na jojo efektu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.5.20 21:22

@Francisk kolik jste zhubla jak jste brala prvně mysimbu?

• Citovat
  • Nahlásit
3
18.5.20 11:12

Mysimba

Nemůžu říct kolik jsem zhubla jelikož jsem se nevážila a ani jsem neměla váhu. Ale co se týká celkově postavy tak jsem z L shodila na S/M

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.5.20 13:36

@Francisk aha dobře :) zajímalo by mě ještě kolikrát denně jste jedla? psala jste že jste měla energii já to mám spíš obráceně jsem unavená pořád a bolí mě hlava. :nevim: beru 3 týden

• Citovat
  • Nahlásit
3
18.5.20 13:44

Je pravda, že mě bolela hlava 1 týden. Pak už ne. Ale je důležitý i hodně pít. A co se týká jídla, tak to jsem samozřejmě upravila. S tímto balením co jsem koupila držím zároveň i jednu z variant sacharidových vln, aby se mi nastartoval metabolismus. Jím pravidelně dle jídelníčku (v 7 snídaně,10 svačina, 13 oběd,16 svačina,18 večeře a 21 druhá večeře). Musím říct, že za 2 týdny mám dole 4-5 kg a dost cm. Nemám nafouklé břicho a opravdu netrpím hlady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat