Zkušenost z tt sluníčko

Anonymní
8.2.21 13:50

Zkušenost z tt sluníčko

Dobrý den, mám takový dotaz. Minuli měsíc jsem měla místo MS hnědý silný výtok (vzala jsem to jako MS) ale další měsíc jsem se cítila docela divně furt se mi chtělo spát a jist a hrozná únava na mne padla. Dnes mi zbývá 4 dny do MS a ze zvědavosti jsem si udělala TEST SLUNÍČKO z Tety. A hned jsem tam měla duchy na obou, po hodině jsem si udělala další a taky mi to ukázalo duchy. Přiložim foto, testy jsou starý 6 hodin a už slábne zabarvený. Prosím o názor, kdo měl něco podobného? :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
62118
8.2.21 13:52

Test se má odečíst za 5 minut, ne za hodinu. Ta mě je spolehlivý. Testuješ zbytečně brzy a nechápu, proč tolik testu :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
741
8.2.21 13:54
@martina.se píše:
Test se má odečíst za 5 minut, ne za hodinu. Ta mě je spolehlivý. Testuješ zbytečně brzy a nechápu, proč tolik testu :think:

Ona psala že ducha tam měla hned a po hodině si dělala další test.

Jinak taky nechápu proč testuješ už teď a kdyby to bylo těhotenství už z předešlého měsíce jak si popisovala ten výtok tak by tam byli silnější čárky. Počkej do vynechání ms a pak testuj, ať nejsi zklamaná z biochemického.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15463
8.2.21 13:55

Že já si nezaložila firmu na výrobu těhotenských testů :mrgreen: Když vidím, co jsou někteří schopni počůrat papírků, jen aby viděli vícekrát stejného ducha. Budeš muset čekat a testovat obden. Což stejně neuděláš a hned zítra počůráš další 4, co? :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1734
8.2.21 13:56

Jestli bys byla tehotna uz od minuleho mesice, tak by byl test pllne pozitivni…jestli si tehotna ted, tak mas na testu ducha, udelej si za 4 dny dalsi test, jestli neprijde ms a bude tam vetsi duch…je to lepsi, nez si delat 4 testy za sebou po hodine, to ti nic moc nenapovi..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38
8.2.21 15:53

Za mě je spolehlivý.
Já si dělala v den kdy se nedostavila ms, a byla hezky vidět druhá čárka, další test až až o několik dni déle a byla už stejná jak ta druhá. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32
10.2.21 19:38
@Anonymní píše:
Dobrý den, mám takový dotaz. Minuli měsíc jsem měla místo MS hnědý silný výtok (vzala jsem to jako MS) ale další měsíc jsem se cítila docela divně furt se mi chtělo spát a jist a hrozná únava na mne padla. Dnes mi zbývá 4 dny do MS a ze zvědavosti jsem si udělala TEST SLUNÍČKO z Tety. A hned jsem tam měla duchy na obou, po hodině jsem si udělala další a taky mi to ukázalo duchy. Přiložim foto, testy jsou starý 6 hodin a už slábne zabarvený. Prosím o názor, kdo měl něco
podobného? :)

Jsem 4 dny do MS a tehotensky test sluníčko mi dnes dopadl takto.
Takže uvidim, ale čárka je dost viditelná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat