Mudr. Klubal - Praha - zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.02.17 18:06
zkusenosti mudr.klubal praha

Zdravim, byl nekdo u Klubala v Praze? Uz jsem zoufala, pul roku po kyretazi se potykam s teplotami, bolestmi unavou. V te dobe postipana od komaru, musnicky atd. Litry krve, tisic vysettreni a nic. Doporucili me jeho.Jen ty ceny a cekaci doba.Uz nevim kam se obratit, a hlavne zda me bude jeste nekdy dobre.Mam za sebou desatery atb a po mesice opet to same.Jsem zoufala, a nevim si uz rady. :(

Reakce:

Maclaren
Povídálka 28 příspěvků 24.02.17 18:55

Zdravim, byla jsem u neho pred 10ti lety. Udela celkovou prohlidku, hleda souvislosti. Ale je pravda, ze vetsine mych znamych diagnostikoval boreliozu, tak nevim, jestli to neni jeho univerzalni diagnoza. :nevim:

sediza
Ukecaná baba ;) 1587 příspěvků 24.02.17 19:24

Napište mi zprávu, jste anonymní…já se u něj léčím.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.02.17 01:03
@Anonymní píše:
Zdravim, byl nekdo u Klubala v Praze? Uz jsem zoufala, pul roku po kyretazi se potykam s teplotami, bolestmi unavou. V te dobe postipana od komaru, musnicky atd. Litry krve, tisic vysettreni a nic. Doporucili me jeho.Jen ty ceny a cekaci doba.Uz nevim kam se obratit, a hlavne zda me bude jeste nekdy dobre.Mam za sebou desatery atb a po mesice opet to same.Jsem zoufala, a nevim si uz rady. :(

Negativni zkusenost.Zkus MUDr. Jaroslav Svoboda, Liliova ulice nebo klasicky kliniku infekcni Bulovka.Ahoj (hodne jez, hodne tuku, cukru, dortiky, chlebicky, dobrutky:-),maximalne hodne spi, teple koupele, pohodicka vim co rikam)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.02.17 01:06

@Maclaren Presne tak.Jde tam hlavne o zisk, boreliozu diagnostikuje casto :-) Ja prijela na vysetreni, zaplatila, a ne malo, pak jsem si dovolila jeste se na neco zeptat, a to uz zadarmo nechtel, uz mi neodpovedel. Obavam se, ze tam je to primarne o zisku.ALE NEMOHU VICE HODNOTIT, URCITE HO NEKDO NAOPAK CHVALI. Pomohli mi jinde. :kytka:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.06.18 13:23

Není pravda, že léčí na boreliozu všechny. My jsme u něho celá rodina, včetně mých rodičů a na boreliozu je léčená akorát mamka, která má fakt problémy a jasné výsledky z krve.
já mohu pana doktora jen doporučit. se synem jsme lítali po doktorech celý rok a nikdo nepřišel na to, co mu je, až právě pan doktor a po nasazení správné léčby se neskutečně zlepšil. Jo, je drahý, to nepopírám, ale jsme u něho v péči poměrně dlouho a nikdy nebyl nějaký problém. na doplňující dotaz vždy odpověděl.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Restaurace bez dětí: Diskriminace, nebo dobrý nápad?

Rozhodnutí Davida Salomona, že děti v jeho restauraci nejsou vítány, se sešlo... číst dále >

Články z Expres.cz

Dojemný a záhadný vzkaz Plekance: Česko slíbil synům, vrací se i Vondráčková?

Tomáš Plekanec definitivně končí v zámořské NHL a v současné chvíli je na... číst dále >

Šafářová oslavila Fed Cup s parťačkami i přáteli. Plekanec ale pořád nikde!

Tenisovou kariéru sice pomalu končí, přesto si Lucie Šafářová náramně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Deset let jsem tajila lupénku, protože jsem se styděla, říká moderátorka

Britská moderátorka a fashion blogerka Louise Roe (36) veřejně přiznala, že... číst dále >