Reklama

Mudr. Klubal - Praha - zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.02.17 18:06
zkusenosti mudr.klubal praha

Zdravim, byl nekdo u Klubala v Praze? Uz jsem zoufala, pul roku po kyretazi se potykam s teplotami, bolestmi unavou. V te dobe postipana od komaru, musnicky atd. Litry krve, tisic vysettreni a nic. Doporucili me jeho.Jen ty ceny a cekaci doba.Uz nevim kam se obratit, a hlavne zda me bude jeste nekdy dobre.Mam za sebou desatery atb a po mesice opet to same.Jsem zoufala, a nevim si uz rady. :(

Reklama

Reakce:

Maclaren
Povídálka 26 příspěvků 24.02.17 18:55

Zdravim, byla jsem u neho pred 10ti lety. Udela celkovou prohlidku, hleda souvislosti. Ale je pravda, ze vetsine mych znamych diagnostikoval boreliozu, tak nevim, jestli to neni jeho univerzalni diagnoza. :nevim:

sediza
Ukecaná baba ;) 1482 příspěvků 24.02.17 19:24

Napište mi zprávu, jste anonymní…já se u něj léčím.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.02.17 01:03
@Anonymní píše:
Zdravim, byl nekdo u Klubala v Praze? Uz jsem zoufala, pul roku po kyretazi se potykam s teplotami, bolestmi unavou. V te dobe postipana od komaru, musnicky atd. Litry krve, tisic vysettreni a nic. Doporucili me jeho.Jen ty ceny a cekaci doba.Uz nevim kam se obratit, a hlavne zda me bude jeste nekdy dobre.Mam za sebou desatery atb a po mesice opet to same.Jsem zoufala, a nevim si uz rady. :(

Negativni zkusenost.Zkus MUDr. Jaroslav Svoboda, Liliova ulice nebo klasicky kliniku infekcni Bulovka.Ahoj (hodne jez, hodne tuku, cukru, dortiky, chlebicky, dobrutky:-),maximalne hodne spi, teple koupele, pohodicka vim co rikam)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.02.17 01:06

@Maclaren Presne tak.Jde tam hlavne o zisk, boreliozu diagnostikuje casto :-) Ja prijela na vysetreni, zaplatila, a ne malo, pak jsem si dovolila jeste se na neco zeptat, a to uz zadarmo nechtel, uz mi neodpovedel. Obavam se, ze tam je to primarne o zisku.ALE NEMOHU VICE HODNOTIT, URCITE HO NEKDO NAOPAK CHVALI. Pomohli mi jinde. :kytka:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.06.18 13:23

Není pravda, že léčí na boreliozu všechny. My jsme u něho celá rodina, včetně mých rodičů a na boreliozu je léčená akorát mamka, která má fakt problémy a jasné výsledky z krve.
já mohu pana doktora jen doporučit. se synem jsme lítali po doktorech celý rok a nikdo nepřišel na to, co mu je, až právě pan doktor a po nasazení správné léčby se neskutečně zlepšil. Jo, je drahý, to nepopírám, ale jsme u něho v péči poměrně dlouho a nikdy nebyl nějaký problém. na doplňující dotaz vždy odpověděl.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

Student sdílel článek, že ženy nemají penisy. Vyloučili ho z novin a donutili rezignovat

Britského studenta Durhamské univerzity vyloučili nejen ze všech... číst dále >

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama