Reklama

Zkušenosti Ostrava Poruba kojenecké oddělení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mráček1
Povídálka 24 příspěvků 02.10.18 09:38
Zkušenosti Ostrava Poruba kojenecké oddělení

Zdravím chtěla bych Vás poprosit, jestli nemáte některá aktuální zkušenosti z oddělením JIP a kojeneckym oddělením v Ostravě Porubě, dcera tam byla hospitalizována po porodu 7.9. a stále je na JIP, teď dokonce dostala vyrózu, když se informují na zdravotní stav, říkají pořád to samé nebo, že nevědí…už dvakrát ji měli přeložit na kojenecké a pořád nic, buď není místo nebo se jim něco nezdá.. Také by mě zajímalo, jak to probíhá na tom děckém, bylo mi řečeno, že tam můžu být pouze 2 dny před propuštěním dcery, docela mi vadí, že nemohu být se svojí dcerou. :(

Nejnovější zkušenosti z porodnice Poruba

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

Uzel útočí na Me Too: Rýpu se ženám všude, ale za ramena je vzít nemůžu!

Je tomu přibližně rok, co v Americe odstartovala kampaň Me Too. Za oběť jí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >