Zkušenosti Porodnice Plzeň lochotín

48
16.5.21 22:44

Zkušenosti Porodnice plzeň lochotín

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na vaše zkušenosti s touto porodnicí. Dozvěděla jsem se že se není možné registrovat, jak je to tedy s nadstandardními pokoji? Jaká je poporodní péče, popřípadě kde ste našli ceník a veškeré informace ( jako pojišťovna, poporodní péče, porod a podobně)? je vůbec možné se do této nemocnice dostat? Předem děkuji za zkušenosti!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
79
16.5.21 23:07

@adusa12 A proč teda radši nejdeš k Mulačům?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.5.21 12:39

Všechno mají na webových stránkách. V Plzni se do porodnic neregistruje, prostě přijedeš až budeš rodit. Nadstandardní pokoj rezervovat nelze, buď bude nebo nebude volný… mám pocit, že už to tak funguje téměř všude.

Jestli tě zajímá něco konkrétního, tak se klidně zeptej, rodila jsem tam nedávno.

K Mulačům bych nešla, protože tam není neonatologie. Pokud by bylo něco špatně, převezou dítě stejně do FN.
Ale to je o preferencích.

• Citovat
  • Nahlásit
48
17.5.21 12:41
@Anonymní píše:
Všechno mají na webových stránkách. V Plzni se do porodnic neregistruje, prostě přijedeš až budeš rodit. Nadstandardní pokoj rezervovat nelze, buď bude nebo nebude volný… mám pocit, že už to tak funguje téměř všude.

Jestli tě zajímá něco konkrétního, tak se klidně zeptej, rodila jsem tam nedávno.

K Mulačům bych nešla, protože tam není neonatologie. Pokud by bylo něco špatně, převezou dítě stejně do FN.
Ale to je o preferencích.

Děkuji, na stránkách sem toho moc nenašla. Zajímalo by mě jak to chodí s miminky, dávají je k matce po porodu nebo ne? Je velký požadavek na tuto nemocnici? Je možné rodit jinak než na koze?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.5.21 12:46
@adusa12 píše:
Děkuji, na stránkách sem toho moc nenašla. Zajímalo by mě jak to chodí s miminky, dávají je k matce po porodu nebo ne? Je velký požadavek na tuto nemocnici? Je možné rodit jinak než na koze?

https://gpk.fnplzen.cz/porodnice
Na tyhle stránky si koukala?

Když je vše v pořádku, tak je po porodu bonding 2 hodiny na sále a pak přesun na pokoj šestinedělí, když se na to maminka cítí, tak rovnou k s miminkem. (Většinou si maminka dojde za pomoci sestřičky do sprchy a pak ji přivezou mimčo) Ale samozřejmě záleží na stavu rodičky i mimča.

• Citovat
  • Nahlásit
48
17.5.21 12:49
@Anonymní píše:
https://gpk.fnplzen.cz/porodnice
Na tyhle stránky si koukala?Když je vše v pořádku, tak je po porodu bonding 2 hodiny na sále a pak přesun na pokoj šestinedělí, když se na to maminka cítí, tak rovnou k s miminkem. (Většinou si maminka dojde za pomoci sestřičky do sprchy a pak ji přivezou mimčo) Ale samozřejmě záleží na stavu rodičky i mimča.

Přes tento odkaz to mám mnohem víc obsáhlejší, když sem to hledala tak tam byli pouze informace o porodnici a že se nemusím registrovat, nic víc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.5.21 12:57
@adusa12 píše:
Přes tento odkaz to mám mnohem víc obsáhlejší, když sem to hledala tak tam byli pouze informace o porodnici a že se nemusím registrovat, nic víc

Tak super. Zkus to pročíst a kdyby tě zajímalo něco konkrétního tak napiš.

Jinak nevím, co myslíš požadavkem? Jakože jestli je tam hodně rodiček? To totiž opravdu záleží na konkrétním dnu. Když jsem rodila já, tak tam bylo opravdu plno…když kamarádka o měsíc dříve, tak tam bylo pár rodiček. Ale ještě jsem neslyšela, že by někoho odmítli, když přijel rodit, to se zase bát nemusíš :lol:
Jinak poloha při porodu…opět, pokud jde vše v pohodě, tak si lze vybrat, když je ale nějaký zádrhel, tak koza.

• Citovat
  • Nahlásit
48
17.5.21 13:22
@Anonymní píše:
Tak super. Zkus to pročíst a kdyby tě zajímalo něco konkrétního tak napiš.Jinak nevím, co myslíš požadavkem? Jakože jestli je tam hodně rodiček? To totiž opravdu záleží na konkrétním dnu. Když jsem rodila já, tak tam bylo opravdu plno…když kamarádka o měsíc dříve, tak tam bylo pár rodiček. Ale ještě jsem neslyšela, že by někoho odmítli, když přijel rodit, to se zase bát nemusíš :lol:
Jinak poloha při porodu…opět, pokud jde vše v pohodě, tak si lze vybrat, když je ale nějaký zádrhel, tak koza.

Děkuju moc, vše sem našla!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat