Reklama

Zkušenosti Reiffeisen bank

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.01.17 14:39
Zkušenosti Reiffeisen bank

Chci změnit banku a uvažuji o Reiffesen. Potřebuji běžný účet kvůli trvalým příkazům, inkasu apod. Nemám zájem využívat žádné úvěrové produkty ani si brát hypotéku.
Jaké mají internetové bankovnictví, jak jste spokojení s komunikaci banky?

Reklama

Reakce:

Janli
Kelišová 5412 příspěvků 9 inzerátů 09.01.17 14:42

Bankovnictví je jednoduché, komunikace dobrá. Já jsem tam spokojená. A kdyby jsi přece jen někdy hypotéku potřebovala, tak je tam velice jednoduché vyřízení.

Hanka253
Zasloužilá kecalka 831 příspěvků 9 inzerátů 09.01.17 14:44

..štvali nás jak furt zdražovali a z účtu zadarmo se nás furt snažili převést na novější a „lepší“, za který se samozřejmě platilo za jeho vedení. Změnili nám např. kartu a s ní i limity pro výběr a ze přenastavení zpět na původní limity provedené samostatně on line si naúčtovali 50 Kč atp. Tak jsme jim udělali pápálálá a již 5 let máme běžný účet u mBank a jsme spokojení.

pikola
Neúnavná pisatelka 18967 příspěvků 09.01.17 14:45

Najdi si nejakou banku, co ma vse zdarma.

Paola21
Závislačka 3409 příspěvků 09.01.17 14:57

Raiffku mám, nic neplatím. Výběr hotovosti mám ve všech bankomatech zdarma, za mě naprostá spokojenost.

Kriss Tina
Závislačka 4734 příspěvků 09.01.17 14:59

Ja spokojena jsem, sice si berou mesicni poplatek, ale jinak muzu vse delat neomezene. Internetove bankovnictvi je jednoduche, a pri jednani osobne v bance jsem vzdy narazila na ochotny lidi.

JetLi
Kecalka 152 příspěvků 09.01.17 15:04

Já jsem spokojená. Vše mám zdarma a když nesplnim podmínky tak platím jen 99 za měsíc. A to se mi nestalo ani jednou. Výběry mám všude zdarma… Paráda. Poradkyně mi sice občas volá jestli nechci hypotéku, ale řeknu jednou ne a ona to hned pochopí a nic mi. nenuti dál.

Ivan PPZ
Kelišová 5607 příspěvků 09.01.17 15:14

RB- opravdu profesionální přístup ke klientům. Pokud vám přijde 15.000 na účet a uděláte 3 pohyby v bankovnictví (včetně platby kartou), tak ten „střední“ účet máte zadarmo, jinak asi 99,– měsíčně. Celkem solidní zhodnocení na spořicím účtu, ale jen do 150.000,–. Bankovnictví lepší u AIR bank a Equa. Ale jestli nastavíte trvalé příkazy a pak jen občas něco pošlete jednorázově, tak je to trochu jedno. Pokud vám přijde 25.000,– měsíčně (a nějaké pohyby), tak už dosáhnete na nejvyšší účet zdarma.

Diggy
Ukecaná baba ;) 1795 příspěvků 09.01.17 15:43

Máme reifku a kdyby jsme mohli tak od ní odejdeme, poplatků je tam dost, šla bych tak kde se nic neplatí, mám fio a jsem max spokojená. reifku máme jen kvůli hypo

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.01.17 15:46

@Ivan PPZ A mohu se zeptat, jaká je rozdíl pro klienta mezi tím středním a nejvyšším účtem?

Ivan PPZ
Kelišová 5607 příspěvků 09.01.17 16:32

Ten nejvyšší má třeba všechny výběry z bankomatů zdarma (i ve světě). Plus nějaké pojištění a tp. Ale asi nestačí těch 25.000 měsíčně na účet, protože to vypadá, že i tak by se platilo 129,– Mě to teda nabídli, ale na webu to takhle nevidím. Ale ředitel pobočky asi tu pravomoc má… :nevim:
 https://www.rb.cz/…bankovnictvi

Příspěvek upraven 09.01.17 v 16:36

sisk
Ukecaná baba ;) 1772 příspěvků 09.01.17 16:33

Tak já třeba už od září čekám na platební kartu, v říjnu mi vypršela platnost, asi 3× mi volali aby se ujistili, kam ji mají poslat, nepřišlo nic. Byla jsem i na pobočce, nic.

Kdysi jsem doplatila a preplatila kreditku o 1500 a na ten přeplatek a zároveň potvrzení o tom, ze kreditka byla zaplacena a ukončena, jsem čekala asi 2 měsíce.

Zato mi pravidelně volají a nabízejí úvěry a kreditky.

Jsou to dementi.

ježibaba123
Kecalka 260 příspěvků 10.01.17 21:22

Mám u nich účet přes 2 roky, jestli ti tam přijde 15000 a uděláš 3 transakce, tak máš účet zdarma. Nejvíc si chválím výběry ze všech bankomatů zdarma. Když se mi vyskytl problém s kartou, stačilo zavolat mojí bankovní poradkyni a ona vše zařídila. na pobočku vůbec nemusíš, vše jde zařídit přes internet nebo přes poradkyni.Za mně 100% spokojenost. Potřebovala jsem půjčku, přes internetové bankovnictví se vše dalo zařídit a peníze byli za 3 hodiny na účtu :mavam:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Gottovi volali, že letos Slavíka nedostane. Důvod? Rakovina a Ortel

Karel Gott a Lucie Bílá tuhle zprávu jenom těžko rozdýchají. Pořadatel ankety... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Reklama