Máte zkušenosti s agenturou IMIMI BABYSITTING?

368
22.5.18 22:01

Zkušenosti s agenturou IMIMI BABYSITTING?

Zdravím!
Uvažuju o občasném hlídání malé. Je jí teprve měsíc a půl, ale tak od 5 měsíce bych chtěla občas na půl dne vyrazit do práce nebo s partnerem ven (toto není předmětem diskuse, prosím pěkně). Hledám proto někoho na hlídání už teď, abych stihla dobře vybrat, zaučit, pobýt několik hlídání společně atp… Přeci jen se bojím a nechci, aby to pak zkrátka nebylo narychlo a ve stresu. Zatím uvažuju o chůvě skrze IMIMI BABYSITTING, ale nemůžu dohledat recenze a zkušenosti. Máte někdo? Nebo s jinou agenturou?
Pěkný večer všem!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
31
22.5.18 22:09
@dehors píše:
Zdravím!
Uvažuju o občasném hlídání malé. Je jí teprve měsíc a půl, ale tak od 5 měsíce bych chtěla občas na půl dne vyrazit do práce nebo s partnerem ven (toto není předmětem diskuse, prosím pěkně). Hledám proto někoho na hlídání už teď, abych stihla dobře vybrat, zaučit, pobýt několik hlídání společně atp… Přeci jen se bojím a nechci, aby to pak zkrátka nebylo narychlo a ve stresu. Zatím uvažuju o chůvě skrze IMIMI BABYSITTING, ale nemůžu dohledat recenze a zkušenosti. Máte někdo? Nebo s jinou agenturou?
Pěkný večer všem!

Dobrý večer s výše uvedenou agenturou zkušenosti nemám ale s hlidačky. cz ano a musím říct, že skvělé dřive tam našla paní na hlidaní teta i k trojčatům a vše v pořádku. Dnes u této agentury hlídám i já

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31
22.5.18 22:10
@dehors píše:
Zdravím!
Pěkný večer všem!

Dobrý večer s výše uvedenou agenturou zkušenosti nemám ale s hlidačky. cz ano a musím říct, že skvělé dřive tam našla paní na hlidaní teta i k trojčatům a vše v pořádku. Dnes u této agentury hlídám i já.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31
22.5.18 22:11

Pardon skočilo mi to zde dvakrát nějak mi blbe internet :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu