Zkušenosti s Aniball pro snadnější porod

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Těhulka95
Stálice 97 příspěvků 26.09.14 15:17
Zkušenosti s Aniball pro snadnější porod

Máte nějaké zkušenosti??
Pozitivní výsledky a opravdu snadnější porod? :roll:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Lana222
Závislačka 4569 příspěvků 26.09.14 15:21

Nemám nezkoušela jsem
Někdo to chváli někdo tvrdi ze na nic

Ja za sebe bych si pipku zbytečne nevytahovala a mela ji jak vrata ještě před porodem :D

Leniczka23
Ukecaná baba ;) 1204 příspěvků 26.09.14 15:27

Neměla jsem anibal ale epino a rozhodně pomohlo..malý na dvě zatlačení venku, poranění nula a to sem byla prvorodička a malej měl 4 kila..
A jak vrata jsem jí rozhodně neměla, to je zas hláška..:-D a vlastně i kdyby lepší jí mít jak… než být roztrhaná až na zádech..

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 26.09.14 15:28

Mi nepomohlo.. protože dítko mělo skoro 4,5 kg a nakonec šlo extra překotně, tak mi ani používání takových pomůcek neochránilo od 28 stehů :think:

quinny
Neúnavná pisatelka 16370 příspěvků 26.09.14 15:30

@Těhulka95 uz je tady obsahla diskuse, neni potreba zakladat dalsi
 https://www.emimino.cz/…nkovani/333/?…

Jinak za me jo. Epino nebo jina nahrazka, funguje to, je to overene ;)

Leniczka23
Ukecaná baba ;) 1204 příspěvků 26.09.14 15:32
@martina.se píše:
Mi nepomohlo.. protože dítko mělo skoro 4,5 kg a nakonec šlo extra překotně, tak mi ani používání takových pomůcek neochránilo od 28 stehů :think:

auuuuuuuuuuuu

Těhulka95
Stálice 97 příspěvků 26.09.14 15:33

Příjde mi to jako docela dobrá příprava na porod, jak psychicky tak fyzicky :) Ale je to docela dost peněz, když je výsledek nejistý (jako u všeho) a přece jen je to jenom na protáhnutí pipiny když to tak řeknu :roll: Stojí to za to?

Těhulka95
Stálice 97 příspěvků 26.09.14 15:34
@Leniczka23 píše:
Neměla jsem anibal ale epino a rozhodně pomohlo..malý na dvě zatlačení venku, poranění nula a to sem byla prvorodička a malej měl 4 kila..
A jak vrata jsem jí rozhodně neměla, to je zas hláška..:-D a vlastně i kdyby lepší jí mít jak… než být roztrhaná až na zádech..

Trefné :D až na zádech :D :D :D

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 26.09.14 15:36
@Leniczka23 píše:
auuuuuuuuuuuu

ani to nebylo tak hrozný :mrgreen:

Zireael
Ukecaná baba ;) 1789 příspěvků 26.09.14 15:57

V kurzu se nám o tom PA zmiňovala a podle její zkušenosti to tak půlce rodiček pomohlo, půlka se stejně natrhla/nastři­hávala. A nikdy nevíš, jestli by se ty, co jim to „pomohlo“, bez cvičení natrhly nebo ne. Takže dle jejího názoru jsou to v podstatě vyhozené prachy, ale pokud ti to psychicky pomůže, žes pro přípravu na porod udělala vše, tak prý klidně. :-) Ono to totiž může pomoct i tímhle způsobem, že jsi pak prostě víc v klidu.

quinny
Neúnavná pisatelka 16370 příspěvků 26.09.14 16:13
@Těhulka95 píše:
Příjde mi to jako docela dobrá příprava na porod, jak psychicky tak fyzicky :) Ale je to docela dost peněz, když je výsledek nejistý (jako u všeho) a přece jen je to jenom na protáhnutí pipiny když to tak řeknu :roll: Stojí to za to?

Tak jde to vcelku dobre pak jeste prodat, pripadne jsem uz i cetla o nahrazce nejakym nafukovacim analnim kolikem ze sexshopu, to pry vyjde na zlomek ceny, ale vic nevim nezkousela jsem :lol:

Almira-Alm
Echt Kelišová 9785 příspěvků 26.09.14 16:52

Používala jsme epi-no a super - malý měl 4220g, já prvorodička a pohoda.. Pak jsme ho prodala (skutečně se najde kupa ženských co to koupí použité 8o ).. Na případné druhé ho koupím zase..

Těhulka95
Stálice 97 příspěvků 26.09.14 16:56
@Almira-Alm píše:
Používala jsme epi-no a super - malý měl 4220g, já prvorodička a pohoda.. Pak jsme ho prodala (skutečně se najde kupa ženských co to koupí použité 8o ).. Na případné druhé ho koupím zase..

Já bych to taky koupila použité ;) však na tom nic není, pokud dotyčná na tom používá kondom :roll:

belik
Ukecaná baba ;) 1034 příspěvků 26.09.14 16:58
@Almira-Alm píše:
Používala jsme epi-no a super - malý měl 4220g, já prvorodička a pohoda.. Pak jsme ho prodala (skutečně se najde kupa ženských co to koupí použité 8o ).. Na případné druhé ho koupím zase..

A proč tě to tak udivuje? :roll: Vždytˇ v nemocnici na tebe kolikrát použijí jiné pomůcky, které se sterilizují a ten balonek u Aniballu jde vyvařit, tak v tom teda problém vážně nevidím

Crystal87
Generální žvanilka 23943 příspěvků 26.09.14 17:00

Neměla jsem ani jednou(rodila jsem 3×) a přijde mi to jako kravina :nevim: Peníze bych za to nevyhodila. U prvním dvou jsem šitá nebyla vůbec, u třetího jo, protože byl veliký a šel s ručkou nad hlavou tak mě trochu natrhnul a pár stehů jsem měla.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

5 důvodů, proč Tereze H. pákistánský kriminál může ve finále jen prospět

Pašeračka Tereza Hlůšková (22) od soudu v Pákistánu odešla s trestem odnětí... číst dále >

Proměna Sanny z VyVolených: Ze čtvrttunové ženy je dnes krasavice

Žádný jiný účastník reality show VyVolení neměl takové tělesné proporce jako... číst dále >