Zkušenosti s antikoncepcí Katya

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Katerinka10
Nováček 2 příspěvky 30.08.18 18:07
Zkušenosti s antikoncepcí Katya

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jaké máte zkušenosti s antikoncepcí Katya? Je to moje první antikoncepce :nevim: Děkuji za odpovědi :lol:

Přečtěte si článek: Menstruace a antikoncepce

Reakce:
lampicka11
Závislačka 3430 příspěvků 5 inzerátů 30.08.18 19:13

Já brala. Měla jsem psychické problémy které se řešily antidepresivami, vysoký tlak, neciteni rukou. Za mě už nikdy :pocitac:. Po vysazení vše preslo.
Edit. Shodou okolností taky moje první ha v 15

jancabr
Kecalka 342 příspěvků 15 inzerátů 31.08.18 14:45

brala jsem jí asi 1,5 roku, pak mi bylo 25 a přešla jsem na Sunya, kterou jsem brala cca 2 roky. U mě bylo vše v pohodě. Fajn, že byla jednofázová a já mohla brát třeba 2 nebo 3 platíčka v kuse. Jo, jednou jsem myslím v půlce cyklu vynechala jeden prášek a pak cca týden špinila. Ale to je běžné i u jiných značek.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Terorista ze Štrasburku: 27x souzen za trestné činy, 68x se dopustil násilí

27 a 67, to jsou čísla, která teď charakterizují radikálního střelce ve... číst dále >

Nezvládala dvě děti, pořídila si třetí! Špindíra Věra z Výměny manželek má syna

Jen málo dílů televizní show Výměna manželek bylo tak kontroverzních jako... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >