Reklama

Zkušenosti s antikoncepcí Katya

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Katerinka10
Nováček 2 příspěvky 30.08.18 18:07
Zkušenosti s antikoncepcí Katya

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jaké máte zkušenosti s antikoncepcí Katya? Je to moje první antikoncepce :nevim: Děkuji za odpovědi :lol:

Přečtěte si článek: Menstruace a antikoncepce

Reklama

Reakce:

lampicka11
Závislačka 3395 příspěvků 2 inzeráty 30.08.18 19:13

Já brala. Měla jsem psychické problémy které se řešily antidepresivami, vysoký tlak, neciteni rukou. Za mě už nikdy :pocitac:. Po vysazení vše preslo.
Edit. Shodou okolností taky moje první ha v 15

jancabr
Kecalka 322 příspěvků 28 inzerátů 31.08.18 14:45

brala jsem jí asi 1,5 roku, pak mi bylo 25 a přešla jsem na Sunya, kterou jsem brala cca 2 roky. U mě bylo vše v pohodě. Fajn, že byla jednofázová a já mohla brát třeba 2 nebo 3 platíčka v kuse. Jo, jednou jsem myslím v půlce cyklu vynechala jeden prášek a pak cca týden špinila. Ale to je běžné i u jiných značek.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Ivo Rittig se vyšňořil k soudu kvůli tunelování, na cestu se posilnil Moëtem

Lobbista Ivo Rittig je dnes na soudním projednávání ohledně kauzy údajného... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >