Zkušenosti s antikoncepcí Leverette

23
10.3.17 16:27

Zkušenosti s antikoncepcí Leverette

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat zda tu nemá někdo zkušenosti s antikoncepcí Leverette? Zajímá mě zda vám vyhovovala nebo ne. Děkuji za odpověď :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

12.6.17 09:07

Jak brát Leverette

Dobrý den, mudr předepsal dceři Leverette, první prášek si má vzít první neděli po menstruaci, jak postupovat dále po dobrani plata? Děkuji za odpověď

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
245
5.11.17 23:10

Beru Leverette cca 2 roky a bez většího problému. Jen si musím opravdu dávat pozor na čas brani, protoze mému tělu stačí 2 hodiny skluz a trochu par dní špinim. Kdyz jsem si ji kvůli zahraniční cestě jednou vzala o dost driv, dostala jsem ms v půlce cyklu, takze to hlídám. Takhle antiko je poměrně šetrná ke krvi (ma menší vliv na srážlivost). Ne trpím bolestmi hlavy (tedy ano ale od páteře), ms 4 dny, bolest je zvládnutelná, nepribrala jsem ani deko. Jen jsem po ni trosku vic vystresovana a nervózní, ale to je obecně muj problém u HA. U moji předešlé to byly úzkosti, deprese a záchvaty pláče, az jsem kvůli tomu skoro vyhledala psychologa, nakonec Leverette pomohla. Takze doporučuji :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.11.17 19:58

@Mista1 Mám úplně stejné zkušenosti. Také doporučuji. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.12.17 12:30

Stalo se nekomu,ze nemel vubec MS? S touhle antikoncepci

Zdravim damy :) chci se zeptat…V dubnu jsem mela 3 dny vyvolavani k porodu, pak akutni cisar..4 tydny po porodu me vezla rychla, protoze jsem malem vykrvacela..tyden na to znovu rychla a mela jsem dve kyretaze..od cervna jsem ok. Jenze mi dr zmenila antikoncepci a dala mi Leverette..nejdriv rekla, ze pokud me bude bolet bricho a nedostanu to po 3 mesicich uzivani, at prijdu.(sla jsem po pul roce, nechtela jsem hned plasit)Tak jsem vcera byla…Tak dr ze mi da hormony a pichne 3 ampule..a potom zmenila, ze vlastne s touhle antikoncepci nemusim mit MS uz vubec… 8o ze jak chci ja. Pri ultrazvuku se hrozne divila, ze mam zu sliznici nizkou, ze to neni uplne ok..A pak zase mlela neco jinyho.
Jsem vcelku rozcarovana a zajima me, zda se to uz nekomu stalo a zda to je normalni?
Uz hledam jinyho dr..ale zarazilo.me,ze pokazdy. mluvila jinak…A ze mam krece a boleni bricha, na to rekla, at si vezmu Ibalgin :lol:
Dekuji za precteni a prosim o radu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.12.17 12:37

@Andulín88 Doporucuji ihned zmenit doktorku…ja tuto antikoncepci uzivam uz dlouhodobe, stridam s minervou pokud se mi zda, ze jsem prehormonovana. Trva to kdyz nepocitam tehu tak cca 10 let a nemuzu si stezovat. Kdyby jsi psala, ze ze zacatku brani spinis mimo cyklus nebo behem cyklu dele krvacis, tak je to normalni ale kdyz mas behem brani tyden pauzu a nedorazi menzes tak to normalni neni…tipuji, ze ti ta antikoncepce nevyhovuje ale skodi a tva doktorka je trubka ze to neresi!

• Nahlásit
  • Citovat
15.12.17 12:44
@Anonymní píše:
@Andulín88 Doporucuji ihned zmenit doktorku…ja tuto antikoncepci uzivam uz dlouhodobe, stridam s minervou pokud se mi zda, ze jsem prehormonovana. Trva to kdyz nepocitam tehu tak cca 10 let a nemuzu si stezovat. Kdyby jsi psala, ze ze zacatku brani spinis mimo cyklus nebo behem cyklu dele krvacis, tak je to normalni ale kdyz mas behem brani tyden pauzu a nedorazi menzes tak to normalni neni…tipuji, ze ti ta antikoncepce nevyhovuje ale skodi a tva doktorka je trubka ze to neresi!

Dekuju…ja jsem z toho prave byla hotova..Minule rikala uplne neco jinyho a ted tohle. Ja fakt mela problemy po porodu veliky jo, dala mi tuhle, abych pry zase moc nekrvacela…ale ze vubec nebudu..to mi prijde dost divny..Moc diky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
245
22.1.18 18:20

@Andulín88 Změň doktorku, to je blbost, aby jsi zrovna po téhle nekrvácela. Já ji beru cca dva roky a ms přesně 4. den, téměř na hodinu, silná stejně jako jsem byla zvyklá bez antiko, možná o něco slabší, ale fakt o malinko. Mám v okolí hodně holek, co ji taky berou a mají to tak stejně, Předtím jsem brala Mistru a po té jsem to měla asi jen dva dny a o menses bych ani nemluvila, spíš špinění s příměsí krve a nevyhovovalo mi to vůbec :/ chápu že chceš ms, bez ní jsem měla pocit, že se moje tělo „nečistí“ a tak nějak nefunguje, nevím, jak to popsat :D zhoršila se mi pleť, mastily se vlasy… Teď OK :) Dej vědět, jak to dopadlo :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.1.18 11:14
@Mista1 píše:
@Andulín88 Změň doktorku, to je blbost, aby jsi zrovna po téhle nekrvácela. Já ji beru cca dva roky a ms přesně 4. den, téměř na hodinu, silná stejně jako jsem byla zvyklá bez antiko, možná o něco slabší, ale fakt o malinko. Mám v okolí hodně holek, co ji taky berou a mají to tak stejně, Předtím jsem brala Mistru a po té jsem to měla asi jen dva dny a o menses bych ani nemluvila, spíš špinění s příměsí krve a nevyhovovalo mi to vůbec :/ chápu že chceš ms, bez ní jsem měla pocit, že se moje tělo „nečistí“ a tak nějak nefunguje, nevím, jak to popsat :D zhoršila se mi pleť, mastily se vlasy… Teď OK :) Dej vědět, jak to dopadlo :)

Ahojky, tak jsem byla u jednoho velmi dobreho gynekologa a opravdu mi vicemene rekl to same, co moje dr. :? Bohuzel, mela jsem po porodu (4 tydny po porodu) masivni krvaveni, odvoz rychlou atd. 2× po sobe po tydnu…Kdy jsem nakonec skoncila na ARU…Temi opakovanymi kyretazemi mi tu sliznici tak orizli, ze se mi tam opravdu netvori uz nic a nemam ms… 8o Pry mi tahle antikonc. pomuze a pry patrim bohuzel k te mensine, ze nemusim mit ms…Tak uzasny no…Buh vi, co me jeste ceka v budoucnu..Ale dle dr nic moc perfektniho, asi pak pujdu na dalsi zakrok…Jinak dekuji za zajem a odpoved :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
245
8.7.18 13:29

Mam doma dvě baleni Leverette, nemáte někdo zájem? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5848
17.10.19 19:41

Obnovuji diskuzi.

Dnes jsem si v lékárně vyzvedla poprvé antikoncepci leverette. Doteď jsem brala SUZIA. A ještě před tím SUNYA. U obou mě vždy při prvních dnech MS neuvěřitelně bolela hlava! U této jsem SUZIA jsem dokonce od května nabrala 5kg, mám nafouklé břicho a žádnou chuť na sex.
Doktora jsem prosila i o nějakou levnější variantu. Tak jsem na to zvědavá. Jaké máte zkušenosti vy??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
245
18.10.19 18:48

@Janča1212 Mě po Leverette nic nebylo, ale ja jsem celkove HA snasela dobre, vysadila jsem ji prave kvůli nulové chuti na sex, nicméně jsem se pak s partnerem rozešla, takze bůhví, jestli za to mohla HA, nebo celkove frustrace ze vztahu :mrgreen: nepomohla mi na plet ani na vlasy, ale ani jsem nepribrala, nic me nebolelo, ms 4 dny jako hodinky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama