Zkušenosti s autosedačkou Maxi-Cosi Tinca

22
13.8.20 19:33

Zkušenosti s autosedačkou Maxi-Cosi Tinca

Ahoj,

máte prosím někdo zkušenost s autosedačkou Maxi-Cosi Tinca? Jedná se nejspíše o nový model, měl by být velmi lehký - jen 3,2 kg. Myslíte, že snížená hmotnost opravdu neovlivňuje bezpečnost?

Pomalu se smiřuju s cenovou hladinou autosedaček včetně základny 8o, ale teď ještě vybrat ty správnou… :oops:

Děkuju L

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1937
13.8.20 20:22

Divala ses jake ma hodnoceni/jak dopadla v crash testech? Ja bych nizkou hmotnost asi nevnimala negativne - precijen jde spis o pevnost zapoutani, pevnost te sedacky pri pripadnem narazu a upevneni v zakladne. Take bych rekla, ze uplne nejdulezitejsi bude ne sedacka, ale auto, kam ji budes data (cim vetsi a tezsi, tim bezpecnejsi :think: )

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22
16.8.20 14:12
@Helca83 píše:
Divala ses jake ma hodnoceni/jak dopadla v crash testech? Ja bych nizkou hmotnost asi nevnimala negativne - precijen jde spis o pevnost zapoutani, pevnost te sedacky pri pripadnem narazu a upevneni v zakladne. Take bych rekla, ze uplne nejdulezitejsi bude ne sedacka, ale auto, kam ji budes data (cim vetsi a tezsi, tim bezpecnejsi :think: )

Děkuju za názor. Isofix chceme pořídit, ten by se pak hodil i pro pokračovací obousměrnou sedačku Pearl 2 Pro..větší auto taky, zatím máme jen maličkou Škodu Citigo…
Nenašla jsem ji právě v žádných testech, asi protože je opravdu nová. Moc se mi líbí, zdá se mi, že je dost prostorná i pro zimní miminka, navíc je krásná a lehká, ale snad to opravdu není na škodu..
Na druhou stranu čím lehčí, tím méně materiálu.. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22
19.8.20 09:01

Nemůžu nikde najít testy na tuto sedačku, myslíte si, že je to tím, že je opravdu nová (cca březen tohoto roku) nebo zkrátka neuspěla?
Designově se mi velmi líbí, pořád váhám kvůli tomu, že nikde nemůžu najít testy nebo recenze…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1937
19.8.20 13:17

@Luciziza Spis ze je nova a asi kvuli corone, letos je vsechno jinak a nic neni standardne. Hledala bych v zahranici, nebo zkusila jejich webovky a zeptala se primo u vyrobce, anebo u prodejce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22
19.8.20 19:31
@Helca83 píše:
@Luciziza Spis ze je nova a asi kvuli corone, letos je vsechno jinak a nic neni standardne. Hledala bych v zahranici, nebo zkusila jejich webovky a zeptala se primo u vyrobce, anebo u prodejce.

Děkuji, to je pravda, Corona mě nenapadla.. Bohužel jsem nenašla ani zahraniční (anglické) recenze, jedině opravdu kontaktovat výrobce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama