Zkušenosti s Baby Merc Q7

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
*nika*4
Kecalka 141 příspěvků 08.07.11 20:11
zkušenosti s Baby Merc Q7

Zdravím všechny kdo právě vybírají kočárek :-)
Dnes jsem viděla v obchodě kočárek Byby Merc Q7 a docela mě zaujal, jak svým vybavením,tak i cenou.
Potřebuji kočárek jak na silnici,tak do terénu, který bude lehký a snadno složitelný do auta.
Nemáte s ním někdo zkušenosti? :think:
díky za radu… :palec: Nika

Nejnovější recenze z kategorie Kočárky

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
MarkyM
Závislačka 4502 příspěvků 08.07.11 20:21

Já mam Baby Merc,ale nevim jestli Q7 :nevim:

MarkyM
Závislačka 4502 příspěvků 08.07.11 20:23

Ty myslíš tento? http://www.mimibazik.cz/…rc-26905.htm

Tak ten nemam mám drobet jinačí.

*nika*4
Kecalka 141 příspěvků 09.07.11 14:46

jojo,myslím přesně tento, zajímalo by mě jestli má nějakou výdrž,alespoň na dvě děti :-D

MarkyM
Závislačka 4502 příspěvků 09.07.11 19:08

Já mam jinačí,ale stejnou značku a jsem spokojená.Ten muj hlavně houpe :dance:

quick1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.07.11 20:12
Baby Merc Q7

Ahoj,

taky jsem na něj koukala a nemůžu nikde sehnat nějaké hodnocení. Pokud bys na něco kápla, dej prosím vědět. Sice mám termín až v prosinci, ale pomalu se začínám rozhlížet…

lucafo
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.08.11 11:04
baby merc Q7

:-D já mám kočárek baby merc Q7 a jsem velice spokojená je velice prostorný v korbičce se dá zvednout opěrátko.korbička se může dát do obou stran.jezdí super jak ve městě tak i do horšího terénu,jen se musí zadělat přední kolečka .Ovládá se lehce.Oproti ostatním kočárkům má velkou výbavu.

*nika*4
Kecalka 141 příspěvků 23.08.11 16:39

Ahoj Lucafo, já si jej také po dlouhém vybírání objednala,tak doufám že s ním budu spokojená,spoustu věcí mě na něm zaujalo,tak snad jsem zvolila správně :-)

quick1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.08.11 17:17

Ahoj holky,

taky se ho chystám objednávat, tak jsem ráda, že s ním má někdo dobré zkušenosti :-)

Můžu se zeptat, odkud ho kupujete? Já se ještě nerozhodla, ale moc obchodů jsem neobjevila, tak jestli máte nějaké dobré reference…

Předem díky za info.

*nika*4
Kecalka 141 příspěvků 24.08.11 10:50

ahoj,záleží odkud jsi,já to mám blízko do Olomouce, kde jsem ho také objevila v obchodě Koko baby, paní co tam prodává byla velmi ochotná, vše mi ukazovala (nezávazně),poté jsem „prolezla“ spoustu dalších obchodů,ale většinou mě nic nezaujalo, jen v obchodě Sambaby kočárek jedo fyn,který je o něco dražší než baby merc.Nakonec jsem se rozhodla pro ten baby merc, protože si říkám, že člověk buď narazí na dobrý výrobek či na zmetek a je jedno jestli je to značkové či ne… tak snad s tímto kočárkem budu spokojená a nebudou s ním problémy :-D …

lucafo
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.08.11 16:38

Ahoj, doufám, že budeš stejně spokojená jako já , koupila jsem ho v Polsku na burze za 6000,– Nevýhoda, ale byla, že mi dali jen rok záruky.Kočárek používám každý den už 8 měsíců a skládám ho dost často do auta, no a zatím se mu nic nestalo.Korba se dá dobře složit, že nezabere tolik místa,no ale konstrukce a kolečka jsou docela velké i při složení,takže nevleze do malých kufrů.

quick1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.08.11 17:25

My máme krátkou Felicii, tak to bude asi celkem sranda :lol: No co, ještě to proměříme a uvidí se…
Moc díky za info vám oběma.

Sarael
Kecalka 288 příspěvků 19.12.11 21:07

Ahojky, chci se vás zeptat na nějaké nové zkušenosti s tímto kočárkem..Chci si ho teď v lednu koupit, docela se mi zalíbil a hlavně taky jeho cena (5000 kč) není vůbec k zahození! ;) Máte už ho někdo více odzkoušený? A našly se na něm nakonec nějaké vady??

lucafo
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.12.11 11:49

Ahoj Sarael jedinou vadu co jsem našla na kočárku, že je velký problém nafoukat přední kola.Jinak jsem stále spokojéná i se sporťákem,jezdila jsem i sním v lese a skoro bez problému.Jinak za tu cenu je to velmy dobrý kup.velká výhoda kočárku je že se dá zcela zadělat proti větru viz foto nahoře jak na korbě tak i ve sporťáku hodně to využívám i na usínaní malé.Jsem ráda,že ho mám a v Polku(Těšín) na velké burze jsou nové modely ještě hezčí než na malé tam mají loňské modely.Tak ti přeji ať si dobře vybereš ať ten nebo jiný. :D

Sarael
Kecalka 288 příspěvků 20.12.11 19:48

Díky, tak přece jen se někdo ozval! :palec: To jsem nevěděla, že na velkém trhu mají novější modely, tak se tam určitě půjdu kouknout! ;) Já jsem nadšená hlavně z ceny a taky si říkám, že ho kupuju k poslednímu mimču, takže jestli toho až tak moc nevydrží, nebude mě to pak mrzet.. :) Ale říkáš, že se osvědčil, takže to je super!! Díky pa :kytka:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Štrasburk, Bamberk nebo Kypr: Hrozí adventní běsnění radikálů i v Česku?

Vkusně vyzdobená města, tradiční trhy, vůně svařeného vína a pečených... číst dále >

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >