Zkušenosti s Baby shower

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

HaliBeliZeli
Nováček 8 příspěvků 07.01.18 17:25
Zkusenosti s Baby shower

Ahoj holky, mate nejaka zkusenost s party pro tehulku? Chtela bych kamosce usporadat neco na styl Baby Shower a chtela bych se inspirovat, diky moc.

Reklama

Reakce:

kyticka86
Zasloužilá kecalka 885 příspěvků 27.01.18 23:32

http://ordinarylife-my.blogspot.cz/…i-darky.html

Hanka1
Extra třída :D 13326 příspěvků 28.01.18 00:10

Prvně bych zjistila, jestli by o to kamoska vůbec měla zájem… ;)

beruska9
Extra třída :D 10500 příspěvků 28.01.18 03:02

No, v anglosaskych zemich se to dela tak, ze sezves kamaradky, kazds prinese darek, udela se pohosteni (pokud to chces dost dobre pro Instagram, tak dort ve tvaru mimina, vyzdoba balonky, cup cakes v jedovate barve dle pohlavi mimina, pokud je zname a podobne kravovinky, inspirace tam bude dost)…a obcas se I hraji nejake „zabavne“ hry, jako prebalovani panenky na cas a podobne…

Andy27
Kelišová 6238 příspěvků 28.01.18 06:14
@beruska9 píše:
No, v anglosaskych zemich se to dela tak, ze sezves kamaradky, kazds prinese darek, udela se pohosteni (pokud to chces dost dobre pro Instagram, tak dort ve tvaru mimina, vyzdoba balonky, cup cakes v jedovate barve dle pohlavi mimina, pokud je zname a podobne kravovinky, inspirace tam bude dost)…a obcas se I hraji nejake „zabavne“ hry, jako prebalovani panenky na cas a podobne…

Pro instagram? 8o??

Hanka1
Extra třída :D 13326 příspěvků 28.01.18 09:36

Mne chtely BabaShowe udelat kamosky, kdyz jsem cekala prvni, tzn pred 15 lety. Spocivalo by to v tom, ze by prisli k nam domu, ja bych pripravila pohosteni (samozrejme pred a po uklidila) a ony by prinesly darky a tlachalo by se. Jenze byl kveten 2003 a venku doslova ctyricitky vedra, ja nohy jak kotve, navic sice jen deset kilo, ale poradny buben se ctyrkilovym miminem, takze nakonec jsme se sesly v pizzerii na zahradce vecer, pokecaly i tak, ony se picly vinkem a vsichni byly spokojene. Hlavni darek, coz byl chuvicka pro mimino mi daly a ostatni darky nosily pozdeji, kdyz se prisly podivat na miminko. U toho jsem ocenila, ze se trousily tak nejak postupne a ne hromadne jak jedna navrhovala…

Hanka1
Extra třída :D 13326 příspěvků 28.01.18 09:41
@Andy27 píše:
Pro instagram? 8o??

No mne prijde podle toho odkazu na blog, ze podobne trachtace s objednanim sweet baru apod. se delaji hlavne ne efekt. Nasdilet na instac a na FB, aby istatni videly, ze jsem i kdyz jsem no name, tak stejne dostatecne in a taky, ze na to mam :mrgreen: (i kdyz Monču Koblížkovou nedoźenu, tak za pokus to stoji) :P

Kamoska cupcakesveronika.cz se zivi pecenim a sweet bary v posledni dobe leti…no za ty prachy…sweet bar na svatbu chapu, ale pro kamaradky, z nich je vetsina vecne dietarky nebo hlidacky vahy, to fakt nechapu… :think: :roll:

beruska9
Extra třída :D 10500 příspěvků 28.01.18 22:20

@Andy27 : jakoze na efekt…nevik, ja si na takove veci moc nepotrpim, ale zalezi…
Jinak ja ziju v anglosaske zemi, ale pomerne kratce, takze jsem nemela velkou skupinu kamaradek a pribuznych, ale dve moje hodne kolegyne mi babyshower planovaly…chteli jsme si jit nekam sednout na dortik a tak, prave abych s tim nemela zadnou praci…no nechaly jsme to na docela pozde a syn se narodil driv, takze misto babyshower za mnouto prijely do porodnice :mrgreen:
Takze jestli nekomu neco organizovat tak zasadne tak, aby matka v ocekavani s tim nemela zadnou praci, to je fakt posledni, co potrebuje. Bud u nekoho jineho doma, nebo se sejit v kavarne apod, nebo u ni, ale vsechno zabezpecit, vcetne uklidu. A nenechat to na 36tt :lol: Jinak kdy si hodis babyshower do googlu, obrazku ti vyjede vic nez dost.

Bídžej
Kecalka 113 příspěvků 1 inzerát 28.01.18 23:10

@HaliBeliZeli
Já měla babyshower před 3 týdny a bylo to super (36tt) :D kamarádky už od půlky těhotenství vyzvídaly, co bych chtěla a jestli budu pořádat nějakou „oslavu“, tak jsem to vzala z gruntu, všem co se chtěly zapojit jsem poslala mail s datem a adresou (doporučuji dělat jinde než u sebe doma, já pořádala u mamky), na netu jsem v aplikaci Tomikup udělala seznam věcí, co by se sikly a poslala jim to (dárky jsou samozřejmě dobrovolné a v té aplikaci si je mohou rezervovat, takže nevznikají duplicity). Na oslavu jsem koupila 4 obr pizzy (bylo nás 8 holek), kilo a půl hranolek a obr tatarku :mrgreen: oslava byla skvělá, všechny si ji moc chválily a já byla vděčná za dárky. Sice jsem při plánování ode všech vyzvídala, zda to není blbé, po nich něco chtít, byla jsem trochu v rozpacích, ale skoro mě do toho dokopaly :lol: a zpětně jsem za to moc ráda :mrgreen:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Bohuš Matuš svedl dítě. Neuvěříte, kolik je jeho nové partnerce!

Právo na lásku má sice každý, tohle je ale již na hraně zákona. Zpěvák Bohuš... číst dále >

Zasekl byty a teď si žije jako pán! Stropnického zámek štve i politiky

Bývalý předseda Strany zelených Matěj Stropnický se uchýlil na menší... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Dress code nemusí být v létě peklo. Pět tipů, jak na něj vyzrát

Formální oblečení může být pro někoho v parném horku jako noční můra. Dlouhé... číst dále >

Reklama