Zkušenosti s Bambino Mio Sada od narození po nočník

7479
21.11.10 18:29

Zkušenosti s Bambino Mio Sada od narození po nočník

Ahoj holky, chtěla bych se vás zeptat kdo má jaké zkušenosti s Bambino Mio Sada od narození po nočník?? Uvažuji nad jejich koupí, ale rozmýšlím zda není lepší koupit zvlášť obyčejné plenky a svrchní kalhotky, zda to nevýjde levněji a ohledně materiálu, kvality a využití na stejno :nevim: ??
Předem moc děkuji za rady :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6093
21.11.10 18:33

Nedoporučuji kupovat celé sady.
Jsou plenky, které ti z nějakého důvodu nesednou a v případě, že sis koupila celou sadu, ti bude celá na nic.

Látková výbavička se kupuje v lepším případě po jednom kusu a měla by být pestrá. Až „za chodu“ poznáš, co ti vyhovuje nejvíce.

Konkrétně sadu Bambino Mio pořizovala před několika lety kamarádka, dneska už by šla do něčeho jiného, tenkrát prý neměla moc na výběr.

A ni to označení „jednovelikostní“ nemusí být výhra.
Já se spíš klaním vícevelikostním plenám

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35545
21.11.10 18:37

Ahojky, tak já pokud bych neměla zděděné starší čč, tak bych šla do plenek pop-in, zatím jsem se nesetkala s kritikou a musím říct, že jsou fakt luxusní :palec: http://www.branakdetem.cz/…k-pop-in.htm :wink:

Bambino mio vůbec nemám, takže zkušenost žádná :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
55672
21.11.10 18:41

Ahoj, zkušenosti se sadou nemám, mám různé plenky a nemůžu si to vynachválit. Zkrátka podle situace potřebuji různé plenky - doma raději přebaluji častěji, klidně po hodině, stačí obyč čterce, na ven v zimě používám kalhotkové pleny s vlněnými srchními dlouhými kalhotkami (longies) jako kamaše. V létě zase na ven kapsové plenky. Pak mám extra savé arianty pro případy, kde vím, že nepůjde hned přebalit, plenky které jsou ověřené jako neprokaditelné, ale to zase jsou bombarďáky, které nejsou na chlubení. V každém věku dítěte vyhovuje něco jiného. Navíc procházím obdobími, různé učuranosti, ochoty k přebalování, častosti a konzistence kadění… Zkrátka sada nikdy nebude tak variabilní jako mix. Možná vyjde levněji, ale zase mžeš ušetřit tím, že doma využiješ obyč. čtverce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
53125
21.11.10 18:48

Mám ji doma a jsem spokojená, mám sadu i s batohem, který vyšel asi na 200, ale to byla tenkrát hodně velká náhoda. Používám už na druhé dítko. Akorát jsem dokupovala obě velikosti plínek, protože 24 mi přišlo málo :nevim: A pro syna jsem dokupovala jiné kalhotky, protože je dlouhý a hubený, takže mu BM neseděli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10706
21.11.10 18:48

Já jsem taky spíše pro nekupovat sady. Zkus od každého něco a co bude vyhovovat, tam se rozšoupni. Taky je lepší mít různé druhy na různé situace… třeba nějakou lepší na spaní, obyčejnější na doma, snadno přebalovací na ven do kočárku…

A taky jsem pro vícevelikostní. Koupila jsem naivně jakési jednovelikostní a teď už je na toho tlusťocha nenarvu :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31732
21.11.10 18:51

Tejchi, nekupuj celou sadu. Víš o jakou prču při vybírání a zkoušení různých typu plín by ses připravila?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
55672
21.11.10 18:54
Baba píše:
Tejchi, nekupuj celou sadu. Víš o jakou prču při vybírání a zkoušení různých typu plín by ses připravila?

Nebo se třeba připravit o možnost naučit se finsky :mrgreen: ( Pro nezčastněné Baba organizovala hromadnou objednávku finských plín).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
53125
21.11.10 19:42

Akorát BM nejsou jednovelikostní plíny :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
nepř.Oskárek
21.11.10 19:53

za mě také ne, koupila jsem testovací sadu myslím velikost L a už z toho nic nemám :-)
kalhotky mají sucháče, který mohou škrábat na bříšku, časem dost ztvrdnou a prostě celkově nic moc. navíc je nedáš přes kalhotkovou plínu.
vícevrstvé pleny se mi taky neosvědčily, místo toho dám radši kikko bambusovou, nasaje více a dělá menší balík

• Nahlásit
  • Citovat
7479
21.11.10 20:29

Díky moc za rady. Ono jde taky o to, abych to nakoupila najednou. Buď někde na netu nebo tak. Bydlím na dědině a do města se jen tak nedostanu abych si pochodila a nerada někde obcházím a hledám, na netu abych to taky koupila na jedněch stránkách, prostě jedno poštovné?
Tak pokud některá máte zkušenost, tak kde se dají sehnat a jaké by byly lepší? Samozřejmě v přibližně stejné cenové raleci :nevim: Snad tedy chápete co vše mě zajímá :wink:
Bambino Mio měla právě známá a nemůže si je vynachválit :nevim: a taky bych chtěla ty plenky na dvě děti, tak pokud víte :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35545
22.11.10 17:51

Teď byla zrovna akce na těchto stránkách, ale jen do 18.11., teď tam je už „zbytek“ http://www.mamaja.cz/…zles-barevna :wink: no a já už ti psala, že mě příjdou dobré ty pop-inky, nemusíš si jich objednávat hodně :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Oskárek nepř.
22.11.10 18:21

mno, já se zbavila i těch pop in :roll: :lol:
rozhodně nejsou na celý látkový období, jak je prezentováno, tak do cca 12 kg. no a hlavně od doby, kdy začal malej sedět mi vadilo, že ho ty sucháče taky škrábou :-) špatný nejsou, ale zkusila bych třeba 1-2

Tejchi, nevím jestli ti pomůžu, pro začátek bych zkusila koupit třeba 2 kalhotky, třeba tyto http://www.mamaja.cz/…owrap-potisk jsem teď brala pro kamarádku, jsou celkem fajn. já osobně jako náhradní k vlněným mám tyto http://www.mamaja.cz/…imse-organic líbí se mi že krásně sedí, jsou pohodlný…nevýhoda, že trošinku provlhaj
no pro začátek bych do nich zkusila dávat jen obyčejné čtverce nebo lépe ty kikko bambusové…no a až si zkusíš jak to jde, tak se sama poohlédneš po něčem, stačí se přijít podívat do diskuze - bavlněné plínky:-)

• Nahlásit
  • Citovat
50997
22.11.10 18:26

Za mě Bambino mio taky nekupovat. Vždyť to jsou jen svrchní kalhotky a vícevrstvé plenky, které dle mě jsou dost tvrdé a schnou pomaleji než obyčejné čtvercovky.
Já být tebou koupím raději čtvercové plenky a svrchní kalhotky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4254
23.11.10 10:12

jo to je pravda, co píše katy, jestli nemáš sušičku a máte tvrdou vodu, tak vícevrstvý jsou po pár vypráních jak prkno!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama