Zkušenosti s bezplatnou pomocí vymožení alimentů?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
mouseova
Nováček 5 příspěvků 05.08.19 10:58
Zkušenosti s bezplatnou pomocí vymožení alimentů?

Ahoj maminky.

Máte některá z vás zkušenost s bezplatnou pomocí vymožení alimentů? Je to prý nová služba od společnosti nabízející že pomůže zcela bezplatně získat co nejvyšší možné alimenty na základě příjmu druhého rodiče.
Na stránkách je i kalkulačka, kde je možno si spočítat, kolik asi lze získat. Zde je kalkulačka: http://bit.ly/2T14nvQ
Přijde mi to trochu těžce uvěřitelné - firma, která se zaměřuje na bezplatnou pomoc a není to klasická neziskovka.
Využily jste některá z vás tuto možnost? Pokud ano, jak dlouho vám trvalo, než jste dostaly zaplacené první výživné?

Děkuji za odpovědi
Dáša

Reakce:
Cenarius
Ukecaná baba ;) 1270 příspěvků 05.08.19 11:07

Az na to, ze to neni firma, ale neziskovka placena statem.

** po dohledani vice inf. je to spolek co zije z dotaci statu a unie a z daru firem

lilith1
Ukecaná baba ;) 2397 příspěvků 05.08.19 11:48
@mouseova píše:
Ahoj maminky.

Máte některá z vás zkušenost s bezplatnou pomocí vymožení alimentů? Je to prý nová služba od společnosti nabízející že pomůže zcela bezplatně získat co nejvyšší možné alimenty na základě příjmu druhého rodiče.
Na stránkách je i kalkulačka, kde je možno si spočítat, kolik asi lze získat. Zde je kalkulačka: http://bit.ly/2T14nvQ
Přijde mi to trochu těžce uvěřitelné - firma, která se zaměřuje na bezplatnou pomoc a není to klasická neziskovka.
Využily jste některá z vás tuto možnost? Pokud ano, jak dlouho vám trvalo, než jste dostaly zaplacené první výživné?

Děkuji za odpovědi
Dáša

i kdyby to byla neziskovka těžko si to představuji, to tě jako zastupují i před soudem?..rozvod je velice drahá záležitost pro rozvod. právníky..

mouseova
Nováček 5 příspěvků 05.08.19 12:24
@lilith1 píše:
i kdyby to byla neziskovka těžko si to představuji, to tě jako zastupují i před soudem?..rozvod je velice drahá záležitost pro rozvod. právníky..

Nevím, proto se ptám. Navíc - má osobní zkušenost soudního řešení péče o děti byla ta, že při prvním řízení jsem si najala - jak píšete - drahou právničku. Úplně zbytečně, nasekala tam ještě chyb, které jsem zjistila až poté, co jsem z ní dostala po půl roce konečně rozsudek - jeho znění. Druhé soudní řízení jsem si řešila celé sama, nestálo mne to ani korunu a navíc dopadlo výborně. Ne - není třeba vždy právníků ke zdárnému konci. Pokud právo hovoří jasně, nevidím problém v tom, že u soudu hovoříme sami za sebe. Ale na to si člověk přijde sám až díky osobním zkušenostem…

Váš příspěvek
Reklama