Zkušenosti s Bibs dudlikem?

Anonymní
29.11.19 10:35

Zkušenosti s Bibs dudlikem ?

Maminky, můj syn odmíta dudlík. Je mu téměř 6 měsíců a zatím jsem s žádným neuspěla. Měli jste taky některá doma zarputilce co nic nechtěl? Máte některá zkušenost s dudlíčkem od Bibs?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2030
29.11.19 10:50

A proc mu ho stale nutis? Prece není povinnost, aby ho kazde miminko mělo. Aspoň za pul roku nebudes muset resit odnaucovani.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.11.19 10:54

@Adelka951 Takovou odpověd jsem čekala :lol: :lol: nenutím ono někdy když jede v kočáru a hodinu řve a v tomhle počasí mu prso prostě dát nemužu tak bych mu ráda ulevila… :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
389
29.11.19 10:58

Dceři je rok a taky odmítla všechny dudlíky a v tomhle věku se ti to ani už nenaučí, byla kojená a než nějakej dudlik tak radši chtěla prso. Horší je že si cucá paleček a nejde jí to odnaučit a to sem zkusila snad už všechno a to je horší, stále ho má po ruce. Snad to přejde

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2030
29.11.19 11:01
@Anonymní píše:
@Adelka951 Takovou odpověd jsem čekala :lol: :lol: nenutím ono někdy když jede v kočáru a hodinu řve a v tomhle počasí mu prso prostě dát nemužu tak bych mu ráda ulevila… :roll:

Tak ho dej satku, tam muze mit prso v puse treba celou dobu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.11.19 11:10

@Adelka951 šatkuju ale stale se nosit nedá. V šatku prso ani nechce :) a i kdyby muj šátek to buhužel neumí

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
29.11.19 11:11

@Simonkaa01 no už jsem se stím nějak jakoby smířila ale vždy mi ho je tak líto, kamaradky mají tak spoko děti s dudanem v puse :,( ručičky si taky dlabe no :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
2030
29.11.19 11:13
@Anonymní píše:
@Adelka951 šatkuju ale stale se nosit nedá. V šatku prso ani nechce :) a i kdyby muj šátek to buhužel neumí

Na to je super satek ring sling, snadno se do nej da mimco tak, aby slo kojit, ted tretiho jsem v nem kojila často, abych se pritom mohla venovat starším a neupadla mi ruka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
389
29.11.19 11:15
@Anonymní píše:
@Simonkaa01 no už jsem se stím nějak jakoby smířila ale vždy mi ho je tak líto, kamaradky mají tak spoko děti s dudanem v puse :,( ručičky si taky dlabe no :nevim:
Některý mimča jsou prostě taková. Malá je hodná v kočárku ale jak má nějaký problém tak šup palec do pusy. A ty máš kluka ještě v hlubokém kočárku?
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.12.19 19:58

Mam syna cerstve pul roku a taky zaboha nechtel :zed: na uklidneni by se mi to proste hodilo a tak jsem zkousela vse mozne- Nuk, Lovi a jako posledni sanci i Bibs - nic nechtel. Bibs mi prisel i hodne veliky a neni vykrojeny u nosiku, maleho vylozene drel pod nosem. Uz jsme to vzdavali a pred dvema tydny jsme dostali jako darek Nuk 6-18 mesicu. Ani jsem to nechtela rozbalovat, ale manzel me presvedcil a ejhle, jeste tu noc maly usnul s dudlikem a od te doby na noc a do kocarku na spani duda o zivot, tamze muze se to naucit i starsi mimco, jen pak hold odnaucit no, ale tak za ten klidnejsi spanek ted mu to stoji :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.3.20 08:19
@Anonymní píše:
Maminky, můj syn odmíta dudlík. Je mu téměř 6 měsíců a zatím jsem s žádným neuspěla. Měli jste taky některá doma zarputilce co nic nechtěl? Máte některá zkušenost s dudlíčkem od Bibs?

Já doporučuji BIBS dudlík, je podobný bradavce, navíc je z přírodního kaučuku, takže po zdravotní stránce OK, kupujeme výhradně zde: https://www.ovocnydudlik.cz/?…

• Citovat
  • Nahlásit
133
31.3.20 23:30

Ahoj maminky, jaké máte prosím zkušenosti s tímto dudlíkem? Čekáme druhé mimi a jelikož dcera odmítala jakýkoliv, chtěla jen prso :mrgreen:, tak u druhého bych za dudlik byla opravdu ráda. Máte s tímto dudlíkem někdo zkušenost prosím? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.4.20 07:33

@Kristina1990 Mne prisel proste velky, ze se malemu nevesel pod nos :nevim: ale nas maly vzal dudlik az v 6 mesicich (NUK) a od te doby duda porad, do te doby taky jen prso :zed: tak uvidis, jsou to kaucukove dudliky, proto jsem ho chtela, ale tvar nevyhovoval, i kdyz designovka to je, jsou krasny :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
133
3.4.20 01:28

@Brevnovanka88 děkuji za zkušenost. Hezký jsou to ano :lol:.. Ale důležitý je aby ho vzal :D takže i vel 1 je velká Joo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.4.20 08:38

@Kristina1990 no ja jsem snad mela jednicku teda a myslim, ze to plastove kolecko je porad stejne, ze se meni jen velikost te kaucukove savicky, mne ten tvar proste prijde zvlastni, jak jim to sedne rovnou pod nos, a jeste ta hrana je celkem ostra, ale uvidis, nas maly fakt nechtel nic, a ze dne na den se prisal k NUKu a uz nepustil :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat