Reklama

Zkušenosti s Bohemia Energy

Fotoalbum tématu (6) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

berca1
Kecalka 192 příspěvků 29.08.10 12:52
Zkušenosti s Bohemia Energy

Dobrý den,chtěla jsem vás požádat vaše zkušenosti s firmou Bohemia Energy.Sepsali jsme s něma žádost čoz je prý i jako smlouva,která se dá do 30dnů vypovědět,ale četla jsem,že to s nima není tak jednoduché a prý jsou na ně i nějaké žaloby.Děkuji za vaše odpovědi.Pro všechny,kdo potřebují odstoupení od smlouvy,mrkněte na stránku 4 této diskuse je tam regulérní odstoupení od smlouvy.Tak to stačí opsat a poslat na BEE.

Příspěvek upraven 05.08.11 v 20:59

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 184 Další »

Reklama

Reakce:

lemaz
Závislačka 3040 příspěvků 29.08.10 13:39

berca1 - můj otec jim naletěl. Bohužel po prostudování podmínek to zase až tak jednoduše nevypadalo. Trošku jsme pátrali v okolí a zjistili jsme, že mají nepřehledné vyúčtování, které provádějí 2× do roka. Přeplatek ti nevrátí, ale jaksi divně zaúčtují.
Smlouvu s nima jsme zrušili v zákonné lhůtě 1 měsíce. Brali jsme to jako skončenou věc. Bohužel i přes zrušení smlouvy otce samovolně odhlásili od Eonu a nastavili si vlastní zálohy 2× větší než dříve. Docela dlouho jsme se s nima handrkovali a nakonec to skončilo hrozbou na ochranů spotřebitelů a čoi. Poslali výpověď (milostivě po dvou fměsících) a žádali poplatky za správu apod…cca 2500,– + spotřebovanou energii. Nakonec nám pomohli na Eonu. Zaplatili jsme Bohemia Energy jen asi 400,– za skutečně spotřebovanou energii, ale stálo nás to hafo času, telefonátů a dopisů. O nervech ani nemluvím.
Takže ti je nedoporučuji. A pokud jim vypovíš smlouvu, tak se hned informuj na Eonu, jestli tě u nich už dávno neodhlásili. Jsou rychlý jak sr…a. :pocitac:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.08.10 14:36

Taky u u nás zkoušeli,ale mně se to nějak nezdálo.Oni budou dodávat energii,ale hodiny a vše ostatní zůstane v majetku čezu,to se my vůbec nezdálo,na otázku jak se řeší reklamace,vyuč­tování jsem dostala jen vyhýbající se odpovědi.Já bych do toho rozhodně nešla. :cert:

Milli
Extra třída :D 14079 příspěvků 29.08.10 14:47

U rodičů to taky zkoušeli a už jen to, že chtěli honem honem něco podepsat, nechali tam jen jakýsi leták a tvrdili, že jsou od Eonu, bylo podezřelé.
Obloukem bych se jim vyhnula.
A radím stejně jako lemaz, zrušit smlouvu a sichrovat se přímo u Eonu, aby vás neodhlásili.

berca1
Kecalka 192 příspěvků 29.08.10 23:39

Tak jsme jim taky naletěli.Jsme prostě telata.A to jsem taková,že si vše důkladně prověřím,než se do něčeho dám.Ale už jsem napsala odstoupení od smlouvy.našla jsem si to na netu u SOS.I na ČEZ i RWE jsem si volala a tam výpovědi ještě nedorazily,takže ČEZ to zablokoval a RWE uvidím zítra co mi poradí.Ale děkuji vám za vaši ochotu a odpovědi. :palec: :palec: :palec: :palec:

Dušan85 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.10.10 08:44

S touto firmou se raději vůbec nezaplétat. Manželka podepsala smlouvu, ale když jsem přišel domů okamžitě jsem ji zrušil. Stejně za 2 dny volali, tak jsem je posla do… . Chtěl jsem po nich poslat nazpět faktury, které si vzali sebou. Vždycky se dušovali, že to pošlou a nic. Dokonce jsem se rozčil tak, že mi volal nějaký šašek (nadřízený) a prý si to bere osobně na starosti..no co myslíte. Zase nic nepřišlo!!
Jak se u vás objeví tak je vykopejte a pusťte psy!!!!!

komori 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.11.10 19:31
hlavně nenaletět

Až u Vás zazvoní obchodí zástupce od BOHEMIA ENERGY v červené kravatě žeňte ho bičem mimo jiné - tak jak mě mazal med kolem pusy, že soused už má dávno podepsanou smlouvu s ENERGY a přitom to nebyla žádná pravda a jiné, také jsem naletěl. Doufám, že se z toho dostanu. Opravdu dejte si pozor !!!!!!!!

koutný jar. 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.11.10 16:09

Dobrý den. Musím trochu poupravit Vaše příspěvky. Je to 4 měsíce co u nás byly dva obchodní zástupci spol. Bohemia Energy a musím říci, že byly velice vtřícní. Jediné co nesedělo byla úspora. Nebyla tak vysoká jak říkali,ale úspora znatelná je. Nebudu přeci podporovat monopol, který si s cenami dělá co se mu zlíbí a pak poslouchat v televizi jak ředitel ČEZ pan Roman měl 13.plat 635000. Nesmysl

Ucetniskoly 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.11.10 22:30
Jak se zbavit Bohemia Energy Entity

S odstoupením od smlouvy od Bohemia energy to zase není nijak složité. Jistě, pokud nejste spokojeni s cenou, nebo se zacházením, není to zas nic neřešitelného. Přejděte jinam. Dodavatelů je dost. Pamatujte, že podle Energetickéhop zákona je každá změna dodavatele zdarma, podle toho bych si vybírala.

Další podstatná věc: Zákon praví, že kdykoli Váš stávající dodavatel změní:

1. Ceník
  2. Smluvní podmínky

(obojí je podstatná součást smlouvy), můžete od něj odejít, pak dokonce neplatí ani obecná 3 měsíční výpovědní lhůta. Prostě pokud se třeba k 01.01. u Bohemia Energy Entity mění ceny, pak můžete do 30.11. oznámit BEE nikoli výpověd, ale odstoupení od smlouvy, protože se změnil ceník, tedy podstatná část smlouvy. Jednoduše řečeno, je to takto pochopitelné a správné. Smlouvu byste asi neuzavřeli, kdyby to takto „drahé“ bylo již od počátku.

Odstoupení při změně ceníku, nebo výpověď pro ukončení smlouvy po skončení 3 měsíční výpovědní doby vždy podejte poštou a doporučeně. Naše škola s tím nikdy neměla problém. Měnili jsme dodavatele plynu i lektřiny, opakovaně, a spolupráci jsme s vědomím toho dokázali bez větších problémů ukončit i s Bohemia energy entity, protože jejich zacházení nebylo zrovna košer a už vůbec nebyli nejlevnější. To je jen obecný mýtus.

Ještě poznatek k elektřině, nevím, jak v jiných krajích, ale v jižních čechách rozhodně stojí za to podívat se na nabídku Nano energies ( www.nano-energies.cz ), vše jsem propočetla na webu Energetického regulačního úřadu ( www.eru.cz ), je tam bezvadná a objektivní kalkulačka ( http://kalkulator.eru.cz/ ), tam si to každý spočte sám a vybere si nejlepšího dodavatele. Vřele doporučuji…

Tak se dámy mějte a bojujte

Marta

aksudil 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.11.10 00:56
bohemia energy? otřes!

Moje zkušenosti s bohemia energy jsou dost děsivé, raději to nebudu ani popisovat, bylo by to nadlouho. Jejich přístup je opravdu otřesný, možná má PRE vyšší ceny, ale nikdy jsem s nimi problém neměla. Lituji, že jsme k nim přešli, ale je to ponaučení pro příště, prostě: NEPŘEPÍNAT!!!!!! a zvlášť ne na ně!!!

janaaaa 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.12.10 21:01
Logicky

když je to alternativní dodavatel elektriky a plynu. Tak asi i dítě ve školce pochopilo že nemůžou zřizovat elektroměry a plynoměry. Distribuce elektřiny jsou pouze tři. A tu můžete změnit maximálně když se tak přestehujete. Tak těd už je to snad logické.

Skladník
Nováček 1 příspěvek 20.12.10 11:15
Bohemia Energy-odstoupení od smlouvy.

Ze stránek BEE jsem se pokoušel stáhnout jejich dokument „zadost_o_ukon­ceni_smlouvy.pdf“, ale po otevření se mi nezobrazuje text.
Nevíte někdo, prosím, jak stáhnout funkční PDFko,
nebo nevíte jak ho otevřít?

Předem velice děkuji.

berca1
Kecalka 192 příspěvků 20.12.10 15:27

Mrknu na to.

Příspěvek upraven 08.04.11 v 14:16

MilošK 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.12.10 16:07

Dobrý den,
rád bych Vás požádal o zaslání vzoru výpovědi na společnost BEE, uzavřel jsem to 15.12.2010.
Děkuji K.M.

berca1
Kecalka 192 příspěvků 20.12.10 21:12

Více o možnostech ukončení smlouvy s BEE na:

http://www.energy.php5.cz/

Příspěvek upraven 11.08.11 v 15:57

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 184 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >