Zkusenosti s chlorellou na ekzem?

Anonymní
20.3.21 08:41

Zkusenosti s chlorellou na ekzem?

Dobry den, rada bych se zeptala na zkusenosti s uzivanim chlorelly na ekzem? Dekuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
20.3.21 11:02

Vůbec mi nepomohla. Ale zkus..

• Citovat
  • Nahlásit
Ou
16122
20.3.21 12:59

Pprimárně zajdi na alergologii a nech si vyloučit potravinové nesnášenlivosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.3.21 19:19

Chlorella spolu se zeleným ječmenem opravdu pomáhají střevům lépe se hojit při požívání nevhodných potravin (obsahujích mléko, lepek, histamin či další „škodliviny“ - dle konkrétní potravinové nesnášenlivosti). Je však nutné užívat opravdu spolehlivou značku (nechci dělat reklamu, ale rozhodně nedoporučuji žádné dvoj- či trojkombinace, které jsou slabé, a tudíž neúčinné).

Nečekejte však, že Vás chlorella spolu se zeleným ječmenem vyléčí - pouze Vám pomůžou rychleji se vyrovnat s požitou špatně snášenou potravinou. K vyléčení se vede jinak dlooouhá cesta, která začíná právě určením konkrétní potraviny či skupiny potravin, která Vám „dělá“ se zažíváním neplechu, dietou a… prací se svou psychikou.

Mám za sebou téměř tři roky života s histaminovou intolerancí 8o, která se u mě rozvinula po porodu. S tím, jak se mi postupně zhoršovala (nejhorším obdobím bývá právě zima, kdy je nutné tělu dodávat vitamín D podporující imunitu, a tudíž i správnou funkčnost střev), tak jsem musela z jídelníčku vyřadit opravdu hodně potravin :roll:.

Paradoxně nejhůře mi bylo loni na jaře, kdy už ale svítilo sluníčko, a tak jsem nechápala, proč se tak děje (a proč jsem musela znovu potratit…). Pochopila jsem o pár měsíců později, kdy jsem se dočetla v knize Řeč emocí od Karly McLarenové, že veškeré trávicí potíže souvisejí s potlačováním (jakéhokoli) strachu

Výše uvedené informaci bych nevěřila, kdyby se mi opravdu nedlouho předtím podivuhodně neulevilo (pouze však po fyzické stránce - ta psychická na tom byla po smrti manžela hodně špatně). Pochopila jsem tak, že posledních několik let jsem v sobě potlačovala opravdu velký strach o zdraví manžela, a to tak dokonale, že jsem si jej už ani neuvědomovala - ale moje podvědomí mi můj strach připomínalo zhoršováním mé nemoci…

Co tím vším chci sdělit? Jen to, abyste nepřestala s hledáním příčin s tím, že si koupíte nějakou chlorellu a budete doufat v uzdravení… Tady totiž cesta k uzdravení nekončí, nýbrž teprve začíná :kytka:.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat