Reklama

Zkušenosti s čistící vodou Amica

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.09.18 13:23
Zkušenosti s čistící vodou Amica

Tak co? Jaké jsou vaše zkušenosti s touhle čistící vodou na pleť od Alpy?
Ráda bych si jí koupila osobne ale nevím kde, jsem z Prahy a v drogerii jsem ji ještě neviděla

Reklama

Reakce:

Afrikana
Zasloužilá kecalka 574 příspěvků 23.09.18 13:46

Zkus Teta drogerii, tam veci od Alpy mivali.

Uživatel je onlineadmin
Extra třída :D 11005 příspěvků 25.09.18 06:00

Dobrý den,

poraďte i ostatním, zda do této pleťové vody investovat, nebo ne. Napište stručnou recenzi na náš partnerský web Arome.cz. Přihlašovací údaje jsou tu stejné jako na eMiminu. :-)

Děkujeme :kytka:
adminka Eliška

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Michal David o nehodě Kočky: Zamyslet by se měli ti, co dělají dopravní značení!

Michal David (58) se vyjádřil k autonehodě svého synovce Jana Kočky mladšího... číst dále >

Ivo Rittig se vyšňořil k soudu kvůli tunelování, na cestu se posilnil Moëtem

Lobbista Ivo Rittig je dnes na soudním projednávání ohledně kauzy údajného... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >