Reklama

Zkušenosti s čističkou vzduchu ( Ionizátor)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Michelle357
Povídálka 14 příspěvků 11.01.17 16:07
Zkušenosti s čističkou vzduchu ( Ionizátor)

Zdravím máte někdo zkušenosti s čističkou a jaké? S kterým typem?

Reklama

Reakce:

Dominika2016
Kecalka 120 příspěvků 11.01.17 16:10

@Michelle357 ahoj máme Ionic-CARE a nemůžu si ji vynachválit. Jsem astmatik a jde to poznat že vzduch je čistý. Klidně se ptej co tě zajima

Michelle357
Povídálka 14 příspěvků 11.01.17 16:18

@Dominika2016 Ahoj, zajímalo by mě jaká je údržba :) a na jak dlouho zapínáte. Mám 4 roky problém s ekzémem.. Už jsem zoufalá 4× týdne luxuji a utíram prach někdy i víckrát je to katastrofa.

Dominika2016
Kecalka 120 příspěvků 11.01.17 16:26

@Michelle357 máme to puštěný nonstop celý rok. Prachu se nezbavim nikdy. Takže utru vytru a ten zbytek co léta pobere čistička. Každý týden vytáhnu desky co jsou ve vnitr a vlhkou hadrou utru. Údržba jednoduchá. Můj zkoušel do toho i kouřit. A paráda vše pohlcené. Od té doby co ji mám tak se zdrav stav zlepšil. Ale jestli ti to pomůže na ekzem? Jestli je vyvolaný prachem tak jo.

Michelle357
Povídálka 14 příspěvků 11.01.17 16:31

Dominika2016 Moc děkuji ;)

Dominika2016
Kecalka 120 příspěvků 11.01.17 16:35

@Michelle357 ok. Třeba někdo bude znát ještě i jinou.

Lu1234
Kecalka 195 příspěvků 1 inzerát 11.01.17 19:43

Ahoj, take mam astma a ekzem a ionic care vubec nepomohl. V mem pripade to byly vyhozene penize.

Marika_87
Povídálka 12 příspěvků 23.01.17 23:12

V rodině nám pomohl Ionic Care

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama