Zkušenosti s čističkou vzduchu ( Ionizátor)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Michelle357
Povídálka 14 příspěvků 11.01.17 16:07
Zkušenosti s čističkou vzduchu ( Ionizátor)

Zdravím máte někdo zkušenosti s čističkou a jaké? S kterým typem?

Reakce:
Dominika2016
Kecalka 120 příspěvků 11.01.17 16:10

@Michelle357 ahoj máme Ionic-CARE a nemůžu si ji vynachválit. Jsem astmatik a jde to poznat že vzduch je čistý. Klidně se ptej co tě zajima

Michelle357
Povídálka 14 příspěvků 11.01.17 16:18

@Dominika2016 Ahoj, zajímalo by mě jaká je údržba :) a na jak dlouho zapínáte. Mám 4 roky problém s ekzémem.. Už jsem zoufalá 4× týdne luxuji a utíram prach někdy i víckrát je to katastrofa.

Dominika2016
Kecalka 120 příspěvků 11.01.17 16:26

@Michelle357 máme to puštěný nonstop celý rok. Prachu se nezbavim nikdy. Takže utru vytru a ten zbytek co léta pobere čistička. Každý týden vytáhnu desky co jsou ve vnitr a vlhkou hadrou utru. Údržba jednoduchá. Můj zkoušel do toho i kouřit. A paráda vše pohlcené. Od té doby co ji mám tak se zdrav stav zlepšil. Ale jestli ti to pomůže na ekzem? Jestli je vyvolaný prachem tak jo.

Michelle357
Povídálka 14 příspěvků 11.01.17 16:31

Dominika2016 Moc děkuji ;)

Dominika2016
Kecalka 120 příspěvků 11.01.17 16:35

@Michelle357 ok. Třeba někdo bude znát ještě i jinou.

Lu1234
Kecalka 244 příspěvků 1 inzerát 11.01.17 19:43

Ahoj, take mam astma a ekzem a ionic care vubec nepomohl. V mem pripade to byly vyhozene penize.

Marika_87
Povídálka 12 příspěvků 23.01.17 23:12

V rodině nám pomohl Ionic Care

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Definitivní konec kariéry? Lékaři sdělili Gottovi nepříjemnou zprávu

Všichni se strachují o zpěváka Karla Gotta (79)! Jeho zdraví opět slábne a... číst dále >

Zpověď vdovy po Brabcovi Šárky Rezkové: Deprese a myšlenky na smrt

Zpěvačka Šárka Rezková (49), která se proslavila hitem Borůvková, si v životě... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >