Zkušenosti s čističkou vzduchu ( Ionizátor)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Michelle357
Povídálka 14 příspěvků 11.01.17 16:07
Zkušenosti s čističkou vzduchu ( Ionizátor)

Zdravím máte někdo zkušenosti s čističkou a jaké? S kterým typem?

Reakce:

Dominika2016
Kecalka 120 příspěvků 11.01.17 16:10

@Michelle357 ahoj máme Ionic-CARE a nemůžu si ji vynachválit. Jsem astmatik a jde to poznat že vzduch je čistý. Klidně se ptej co tě zajima

Michelle357
Povídálka 14 příspěvků 11.01.17 16:18

@Dominika2016 Ahoj, zajímalo by mě jaká je údržba :) a na jak dlouho zapínáte. Mám 4 roky problém s ekzémem.. Už jsem zoufalá 4× týdne luxuji a utíram prach někdy i víckrát je to katastrofa.

Dominika2016
Kecalka 120 příspěvků 11.01.17 16:26

@Michelle357 máme to puštěný nonstop celý rok. Prachu se nezbavim nikdy. Takže utru vytru a ten zbytek co léta pobere čistička. Každý týden vytáhnu desky co jsou ve vnitr a vlhkou hadrou utru. Údržba jednoduchá. Můj zkoušel do toho i kouřit. A paráda vše pohlcené. Od té doby co ji mám tak se zdrav stav zlepšil. Ale jestli ti to pomůže na ekzem? Jestli je vyvolaný prachem tak jo.

Michelle357
Povídálka 14 příspěvků 11.01.17 16:31

Dominika2016 Moc děkuji ;)

Dominika2016
Kecalka 120 příspěvků 11.01.17 16:35

@Michelle357 ok. Třeba někdo bude znát ještě i jinou.

Lu1234
Kecalka 195 příspěvků 1 inzerát 11.01.17 19:43

Ahoj, take mam astma a ekzem a ionic care vubec nepomohl. V mem pripade to byly vyhozene penize.

Marika_87
Povídálka 12 příspěvků 23.01.17 23:12

V rodině nám pomohl Ionic Care

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Před rokem bubeník Mirai pohřbil ženu (†26), dnes má jinou? Otci zesnulé se to nelíbí

Je tomu více než rok, co bubeník kapely Mirai Šimon Bílý přišel o svou... číst dále >

Muchlovačka dne: Modelka Němcová div nevytrhla tajemnému fešákovi jazyk

Slavná česká topmodelka Petra Němcová (39) si v současné chvíli užívá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >