Zkušenosti s délkou schválení od VZP na první IVF

6.11.20 22:07

Zkušenosti s délkou schválení od VZP na první IVF

Ahoj /dobrý večer :dance:,
Chtěla bych se zeptat =máme s přítelem za sebou veškeré testy na naše první IVF :potlesk: (IUI není u nás možná, kvůli příteli) teď jen čekáme naschvaleni od VZP, prý to trvá až 4 týdny ale jsou prý Rychlici :D chtěla jsem se zeptat zda má někdo s touto pojišťovnou zkušenosti??? :think: samozřejmě že chápu že je to individuální :D ale kdyby náhodou :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
59
6.11.20 22:36
@Kpodhradska píše:
Ahoj /dobrý večer :dance:,
Chtěla bych se zeptat =máme s přítelem za sebou veškeré testy na naše první IVF :potlesk: (IUI není u nás možná, kvůli příteli) teď jen čekáme naschvaleni od VZP, prý to trvá až 4 týdny ale jsou prý Rychlici :D chtěla jsem se zeptat zda má někdo s touto pojišťovnou zkušenosti??? :think: samozřejmě že chápu že je to individuální :D ale kdyby náhodou :lol:

VZP, ac se je to s podivem, schvaluje jako jedna z nejrychlejších pojišťoven… většinou cca do 14 dnu..
Ale prece jen se ted vsude pracuje na home office, tak se to může protahnout, ale nemelo by to byt dyl nez 30 dni - zakonna lhuta,.drzim palce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.11.20 00:23

U nás myslím do 10 dnu, to bylo v lednu, další ivf srpen ale nevím přesně kdy se posílala žádost ale měsíc to určitě nebyl. Mnohem míň.

• Citovat
  • Nahlásit
263
7.11.20 01:00

Já myslím, že to trvalo cca týden..fakt to bylo rychlý :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.11.20 07:53

@Akamu moc děkuji za odpověď :palec: rozhodně vím že je to individuální ale kéž by to bylo rychlí :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.11.20 07:53

@MaRou :andel: :andel: :andel: :andel: kéž by :lol: děkuji za odpověď

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
639
8.11.20 14:36

My v dubnu přes 3 týdny a ted v říjnu 14 dni u VZP

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
9.11.20 11:26

@Kpodhradska Ahoj, my jsme měli taky schváleno rychle (cca do 14ti dní). Než jsme mohla začít stimulovat, tak vše bylo hotovo :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.11.20 12:40

@Hestia94 je moc děkuji za odpověď… No pak doktor mi řekl že musíme počkat na schválení a pak stim začneme a domluvíme… 8) bude to naše první IVF tak jsem taková zvědavá a chtěla bych už na to jít (ale to má asi každá ženská)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
9.11.20 12:59

@Kpodhradska my jsme byli objednání na první sezení loni na začátku září a než jsme absolvovali všechna potřebná vyšetření a byla správná doba na stimulaci, byla půlka listopadu :D
Taky jsem byla zvědavá a i jsem se bála. Naneštěstí nejhorší byl první píchanec :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama