Zkušenosti s dětskou ORL ve FN - Hradec Králové

201
4.5.17 21:37

Zkušenosti s dětskou ORL ve FN - Hradec Králové

Ahojda, prosím nejlépe o zkušenosti s odstraněním nosní mandle na dětské ORL ve FN či příp. jiné. děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5268
4.5.17 22:23

My máme kladnou zkušenost s oddělením větších dětí ve druhém patře…sestry naprosto úžasné, empatické a milé…lékaři/lékařky také, akorát mi moc nevyhovovaly lékařky z odborné stáže, které se,,zaučují"…žádný vztah k dětem, ale jinak jsme byli spokojení

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
20869
4.5.17 22:40

Se synem jsem byla před 2 lety na odstranění nosní mandle. A všechno v pohodě. Až na to spaní na křesle (já). :mrgreen: Chovali se dobře. Občas nějaký nesympatická sestra se našla ale to člověk bere. Dr. byli příjemní. Kdybys měla nějakou určitou otázku, klidně se ptej.
Jeden den jsme přišli, druhý den zákrok, 3.den hned ráno po vyšetření nás pustili. Vím, že výjimečně tam přišli malí pacienti i třeba až odpoledne (my hned ráno) nebo i ráno v den zákroku (ale to prý neradi dělají). Děti chodili na sál na čas, jak bylo naplánováno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
625
25.7.17 10:09

Taky nás to teď čeká, zaslechla jsem že známé známou tam nechtěli nechat s dítkem na pokojí, jedině prý na jiné budově :-o Toho jediného se děsím…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
625
25.7.17 10:11

A ještě se optám jak je to s jídlem pro matku? :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20869
25.7.17 12:31

@Lenka001 to nevím. Já byla celou dobu se synem. :palec: Když nemáš nárok na postel, tak ani na jídlo. Ale v klidu se najís spolu s dítkem, z jeho porce. Mají je vcelku velké. Jen v den zákroku dítě dostane piškoty a pak až večeři. Já stejně hlad vůbec neměla. :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
201
2.8.17 13:43

@Vanda9
Ahojky, tak zatim jsme zakrok stale odkladali, chlapecek mel dva rocky nedavno ale uz budu volat o termin. Trochu se toho bojim… - jak to prosim vypada po prijmu? Jaky je rezim deti? Ditko mi v postylce nevydrzi…Kolik deti je na pokoji? Jaky je rezim po operaci - i doma? Diky moc :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat