Zkušenosti s dovolenou v Bulharsku - Balčik

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mikuš
Ukecaná baba ;) 1493 příspěvků 03.01.18 09:58
Zkušenosti s dovolenou v Bulharsku - Balčik

Zdravím :mavam:
Chtěla bych se zeptat, zda někdo z vás byl v Bulharsku v Balčiku. My plánujeme jet do hotelu Royal Bay Resort **** s All inclusive.
Na dovolenou pojedeme já, manžel, 3,5 letá dcera a moje sestra, a ten Royal Bay nám přišel jako nejvhodnější.
Jak se vám tam líbilo? Byl jste někdo i v tom samém hotelu? Poletíme s Čedokem, tak uvítám klidně i nějaké tipy a rady, na co dát bacha, protože poletíme poprvé.
Ano, je tu hodně recenzí na Bulharsko, ale téměř nikde jsem nenašla ten Balčik. Na netu jsou recenze spíš pozitivní bych řekla.
Předem děkuji za zkušenosti, rady a tipy :)

Reakce:
admin
Extra třída :D 11469 příspěvků 04.01.18 14:22

Dobrý den,
zmínku o Balčiku jsem našla v diskuzích Dovolená v Bulharsku a Bulharsko - Albena. Případně zkuste diskuze oživit novým příspěvkem nebo napsat těm, které zmiňovali přímo Balčik.

Hezké plánování, :mavam:
Monika

Mikuš
Ukecaná baba ;) 1493 příspěvků 05.01.18 04:26

@admin Děkuji za tipy :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Mám méně fanoušků, protože jsem gay, stěžuje si Kovy. Jako vážně?

Karel Kovář (22) alias Kovy patří mezi nejznámější české youtubery. Jeho... číst dále >

2. díl seriálu Nejhezčí mluvčí Česka: Na kterém úřadě najdete krásnou Sabinu?

Redakce Expresu pro vás připravila nový seriál, díky kterému detailně poznáte... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >