Reklama

Zkušenosti s dovolenou v Bulharsku - Balčik

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mikuš
Ukecaná baba ;) 1493 příspěvků 03.01.18 09:58
Zkušenosti s dovolenou v Bulharsku - Balčik

Zdravím :mavam:
Chtěla bych se zeptat, zda někdo z vás byl v Bulharsku v Balčiku. My plánujeme jet do hotelu Royal Bay Resort **** s All inclusive.
Na dovolenou pojedeme já, manžel, 3,5 letá dcera a moje sestra, a ten Royal Bay nám přišel jako nejvhodnější.
Jak se vám tam líbilo? Byl jste někdo i v tom samém hotelu? Poletíme s Čedokem, tak uvítám klidně i nějaké tipy a rady, na co dát bacha, protože poletíme poprvé.
Ano, je tu hodně recenzí na Bulharsko, ale téměř nikde jsem nenašla ten Balčik. Na netu jsou recenze spíš pozitivní bych řekla.
Předem děkuji za zkušenosti, rady a tipy :)

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineadmin
Extra třída :D 11021 příspěvků 04.01.18 14:22

Dobrý den,
zmínku o Balčiku jsem našla v diskuzích Dovolená v Bulharsku a Bulharsko - Albena. Případně zkuste diskuze oživit novým příspěvkem nebo napsat těm, které zmiňovali přímo Balčik.

Hezké plánování, :mavam:
Monika

Mikuš
Ukecaná baba ;) 1493 příspěvků 05.01.18 04:26

@admin Děkuji za tipy :)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Mišíka a Arichtevu podržely divačky: Kdyby Bagárová hrála v seriálu...

Zatímco si publikum pochvaluje nadupadný ročník, soutěžící StarDance 2018... číst dále >

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >