Zkušenosti s eshopem latka.cz

22
28.4.20 17:24

Zkušenosti s eshopem latka.cz

Objednávali jste někdo teď v minulé době (nebo klidně i dříve) na tomto eshopu? Já mám víc jak měsíc objednáno a zaplaceno a zatím nic nepřišlo. Zákaznický servis v češtině nemají, na mail v angličtině mi přišla jen automatická odpověď, kde píšou, že jim teď vše déle trvá. Ano, to chápu, ale přece jen tak dlouho?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8594
28.4.20 17:26

@liliiith v Německu, kde žiju, máš látku většinou doma do 3 dnů od objednání. Teď ženské čekají i déle, jak měsíc. Tyhle velké firmy většinou dodávají do českých malých firem. Jsem ve skupině Šití, co tě chytí a problém je ve většině internetových obchodů. Hodně se tam zmiňují, že objednaly už v březnu a stále nic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24
29.4.20 20:56

Ahoj mam uplne stejnou zkusenost! Objednavala jsem presne pred 3 tydny a stale nic a presne jak pises automaticka odpoved z emailu info@latka.cz ze komunikace pouze v aj nebo nj! Nasla jsem starou recenzi 2 roky, to asi jeste komunikovali v cj, ale uz tenkrat problemy… koupila jsem latky za 2000kc tak jsem zvedavajestli to bude latka jakou svet nevidel :D :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18006
30.4.20 17:10

Obávám se, že je to teď tím, že se hromadně skupují látky na roušky :nevim:
co vím, tak všude možně se dost čeká :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
2.7.20 17:22

Ahoj @liliiith, chtěla bych se zeptat, jestli ti už přišli látky ze stránek latky.cz? Jejich nabídka látek se mi velice líbí, ale stále váhám s objednávkou.
Hezký den

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6296
2.7.20 21:59

S tímhle e-shopem jsou dlouhodobě potíže. I v době největší krize nám látky a galanterie chodili na sklad e-shopu max do 14ti dnů (ze zahraničí) a doplňovali jsme zboží průběžně. Balíky jsme odesílali max do 5ti pracovních dnů. Takže čekat na látky měsíc a víc je kravina. Udělala bych storno a žádala vrátit peníze. Navíc, pokud e-shop inzeruje na českém trhu, tak musí komunikovat v českém jazyce ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22
7.7.20 17:30

@car0l Neprislo nic. A radim neobjednavat tam. Neodpovidaji na maily a na nemeckou infolinku se neda dovolat. Po cca 2 mesicich mi odepsali az na nekolikaty mail v anglictine a po dalsich asi 2 tydnech stornovali objednavku a vratili penize na ucet. Stalo me to ovsem dost nervu a latky, ktere jsem tam tenkrat objednala uz jsem pak proste nepotrebovala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18006
8.7.20 10:15

Holky, já moc doporučuji za sebe eshopy: bubulakovo - vynikající kvalita, unuodesign, latkyrudolf, mojelatky, gabinka,…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama