Zkušenosti s Fertimed Olomouc?

Anonymní
19.1.20 11:18

Zkusenosti s fertimed Olomouc?

Holciny, byla jsem na prvnim screaningu ve fertimed Olomouc, vysetrovala nas docentka s nejakym cizim prijmenim. Mate nekdo zkusenosti? Nic nam nerekla dulezityho ohledne mimca, jen vyzradila pohlavi, a my ho vedet nechteli. Docela nas to nastvalo. A jeste se u toho smala????

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Silka33
19.1.20 11:46

Tak to je velmi profesionalni pristup, to bych si mozna i stezovala :cert: ja chodila k panu Polakovi do usg.pol (mozna se to jmenuje trosku jinak) a byla jsem vzdy maximalne spokojena, pristup byl fakt profesionalni

• Nahlásit
  • Citovat
931
19.1.20 11:53
@Anonymní píše:
Holciny, byla jsem na prvnim screaningu ve fertimed Olomouc, vysetrovala nas docentka s nejakym cizim prijmenim. Mate nekdo zkusenosti? Nic nam nerekla dulezityho ohledne mimca, jen vyzradila pohlavi, a my ho vedet nechteli. Docela nas to nastvalo. A jeste se u toho smala????

nebyla doc. Dhaifalah (nevím jak se píše)? Studený psí čumák, ale na screening fakt machr. Můžete zkusit sepsat stížnost na vedení, asi nebudete první.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.1.20 12:10

@Silka33 no a mě zas před lety vykecal pohlaví Polák :D. A taky mi absolutně nic neřekl. Jinak pohlaví na prvním screeningu je jen orientační. Ve Fertimedu je jedna skvělá doktorka s cizím příjmením, která je fakt machr na screeningy, toho bych se nebála.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
88
19.1.20 12:36

Já jsem byla spokojená, ale doktorka byla pravděpodobně jiná, cizí příjmení neměla. Vše krásně popsala, vysvětlila a pohlaví jsme chtěli znát a trefila se :)
Na druhém screeningu byl pan doktor Sobek mladší, který za celou dobu neřekl ani slovo, obrazovka byla vypnutá, takže z toho jsem neměla nic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Silka33
19.1.20 12:38
@varenevejce píše:
@Silka33 no a mě zas před lety vykecal pohlaví Polák :D. A taky mi absolutně nic neřekl. Jinak pohlaví na prvním screeningu je jen orientační. Ve Fertimedu je jedna skvělá doktorka s cizím příjmením, která je fakt machr na screeningy, toho bych se nebála.

Ahaaa, tak vida :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
19.1.20 12:45

@Sue2008 jojo to je presne ona, jediny co nam rekla bylo divne urceny pohlavi. Vidite toto? To by mohlo byt cokoliv, ale beztak to bude kluk. Na holku vypadate moc dobre. Hmm, vy mate jen dve cevy v pupecniku? To je blby…tot cely jeji komentar, absolutne jsme byli s manzou v soku!

• Nahlásit
  • Citovat
931
19.1.20 12:53
@Anonymní píše:
@Sue2008 jojo to je presne ona, jediny co nam rekla bylo divne urceny pohlavi. Vidite toto? To by mohlo byt cokoliv, ale beztak to bude kluk. Na holku vypadate moc dobre. Hmm, vy mate jen dve cevy v pupecniku? To je blby…tot cely jeji komentar, absolutne jsme byli s manzou v soku!

jj, a přitom už to dělá x let. Myslím, že v Česku byla průkopníci těchto screeningu. Taky jsem u ni byla a bylo mi děsně líto te sestřičky, jenom po ni štěkala hodnoty :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.1.20 13:03

@Sue2008 ano presne, a to jsem zdravotnik! Ani ja se nezmohla na slovo. A pohlavi se trefila? Prislo nam to s manzou jak sulinek, ale to jeji divny urceni…nejradsi bych ji nadala, fakt. Byli jsme uplne hotovy…

• Nahlásit
  • Citovat
931
19.1.20 14:15

Nám na prvním screeningu pohlaví neříkala, ale známým se trefila (taky nechtěli vědět :cert: ).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Silka33
19.1.20 14:55

Asi je lepsi hned na zacatku rict, pokud to nechcete vedet :? samozrejme ne, ze by to byla vase chyba, ale asi jsou fakt zvykli, ze vetsina to vedet chce, tak jim to nedojde :nevim: me by to nastvalo hodne, my to vedet chteli, ale kdybychom se nezeptali, tak nam nic nerekne.

• Nahlásit
  • Citovat
30
19.1.20 15:41

My byli s manželem v říjnu, na začátku se nás zeptala, zda jsme si o tom něco zjišťovali a víme co jak bude při vyšetření. Potom nám vždy říkala, co kde prcek má a že je to v pořádku. Sestřičkám hlásila jen hodnoty. Druhý screening už dělal pan doktor.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.1.20 17:31

@Silka33 jenze my ani nestihli nic rict, ona na nas zacala sama, jeste pomalu nez jsem se polozila uz nam hlasila, ze jsem moc hezka a takove maminky maji vetsinou chlapecky, pak hned najela na neco co vypadalo jak kulicks a prej vidite to? Asi kluk, ale uvidime…jinak viz co jaem psala vyse…A trefili se u vas?

• Nahlásit
  • Citovat
27.1.20 08:52

IUI

Zdravím vás ženušky :).. Jsem tu nová, chtěla bych se zeptat jestli jste některá postupovala IUI v Fertimedu a jaké máte zkušenosti… Děkuji za odpovědi a přeji krásný den :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.1.20 22:27

@Julietula ahoj nevlastni sestra, uz po seste a bohuzel se nepovedlo. Ale podrobnosti neznam…drzim palec at se zadari:thumbsup:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama