Zkušenosti s firmou a domem na klíč

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
mufka
Povídálka 40 příspěvků 12.08.10 11:50
Zkušenosti s firmou a domem na klíč

Ahoj všem,
pročítala jsem snad všechny diskuse ohledně bydlení, ale našla jsem velmi málo referencí na stavební firmy nejlépe ze Severomoravského kraje. Chtěli bychom si nechat postavit domek na klíč tak do 2,5 mil. Nějaké tipy máme např. domky od firem Levne domky, ateliér Náš dům, Euroline, Altabix…ale žádné refernece. Tak jsem vás chtěla poprosit, jestli někdo máte zkušenosti s těmito případně jinými firmami. Vím jen, že není spolehlivá firma Ekonomické stavby. Tak předem děkuji.
Mufka :mavam:

Reakce:
mufka
Povídálka 40 příspěvků 12.08.10 12:13

Jeste jsem objevila firmu O.K.D.C tak by mě zajímaly Vaše zkušenosti. Díky moc

aleesha
Závislačka 4423 příspěvků 13.08.10 12:15

My máme dobrou zkušenost s RD rýmařov. jen nejsou zrovna nejlevnější :think:

AGNES59
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.01.11 02:05
Dobrá rada na stabu RD

DOBRY DEN NEVÍM JESTLI UŽ MATE DOMEK VYBRANEJ ALE NÁHODOU JSEM SE DOSTALA NA TYTO STRANKY. TAKOVEJ PROBLEM JSEM ŘEŠILA PO POVODNÍCH 2010 . SOUSEDCE SPADNUL DŮM A BYLA NO SKRATKA NA TEM MOC ŠPATNĚ PO PSYCHSKE STRÁNCE . JA JSEM SE UJALA POZICE MUSÍŠ POMOC !!!! ALE V ZÁPĚTI JSEM ZJISTOVALA ŽE FIREM U NAS JE MOC ALE PODVODNÍCI A DAREBÁCI JSOU TAKE , NO A BABO RAD BYLA JSEM Z TELEFONATU A NAVŠTĚV UŽ MOC UNAVENA TA ZODPOVĚDNOST ABY SOUSEDKA NENALETĚLA BYLA VEKÁÁÁÁÁ.POJIŠTOVNA JI NEDALA MOC POTŘEBOVALI JSME KAŽDOU KORUNU A NE ABY JSME NALETĚLI POVODNÍKOM NA JEJÍCH VYKUTÁLENE PĚKNE SLIBY , A TO VÁ ŘEKNU ŽE SLIBIVALI I NEMOŽNE JENOM AT DÁME ZÁLOHU.. HURÁ JEDNOU ZAVOLALA FIRMA CO NECHTĚLA VĚDET KOLIK MÁ SOUSEDKA PENĚZ ALE KDE A JAKY JE POZEMEK . NEVÍM PROČ ALE VYBRALA JSEM TUTO FIRMU A DĚKUJI PÁNU BOHU ŽE JSEM TAK UDĚLALA MOJE SOUSEDKA BYDLEA DO 3 MĚSICU BARÁČEK JE TO VELICE SLUŠNY JE TO NISKOENERGRTICKÝ PASIVNÍ DOMEK DĚLNIKY JSEM HLÍDALA JAK TO DĚLAJÍ ABY NĚCO NEOŠIDILI ALE SUPER JA JSEM DOSTI VELKY RYPÁL NA LIDI CO PLATIM TO CHCÍÍÍÍ TATO FIRMA JE FLEXIBILNÍ MŮŽETE SÁM NĚCO DĚLAT A ONI VÁM TO ODEČTOU S CENY , PLADBY PROBÍHALI PO UDĚLANEJ A SKUTEČNEJ PRACI, PLATĚLA POSTUPNĚ FAKTURU ASI BYLI 4 , A HLAVENE DĚLAJI I ZÁKLADOVOU DESKU . SOUSEDKA MÁ KOMÍN KDE SI DALA KRBOVE KAMNA A TENTO DOMEK VYTAPI JENOM KRBOVKAMA MŮŽU ŘÍC ŽE ZATEPLENÍ ZDI JE PERFEKTNÍ KYŽ BYL MRAZ 25C A ONA STOPILA 2 KOŠIKY DŘEVA NO SUPER TENTO DŮM JE V TROUBKACH KDYBY JSTE JELI KOLE TAK SE STAVTE NEBO VÁM DÁM TEL. NA PANA PROJRKTANTA A JEDNATELE 00420608818186 P. JANEČKA JE TO SUPROVY ČLOVĚK A MAJITEL JE TAKTÉŽ NORMALNI ŽÁDNEJ ZLODĚJ, NO ALE MĚ NAPADLO MŮŽETE AJ NA OBECNI UŘAD ZAVOLAT A POPTAT SE S POZDRAVEM ZÁHOROVÁ AGNESA A JINAK PŘEJÍ DOBROU RUKU U VYBÍRANÍ JE TO VEKA ZODPOVĚDNOST ZLODĚJOM NENALETIT. :lol: :lol: :potlesk: toto je ten domek :potlesk: :potlesk: :potlesk:

matkabagristy
Vesmírná mluvilka 33285 příspěvků 29.01.11 09:10
MICOMA

Chtěla bych vás upoornit na firmu MICOMA, která působí v severomoravském kraji. Také staví domky. My jsme si naštěstí od nich nechali postavit jenom inženýrské sítě. Ty na nás měly být převedeny po úhradě všech faktur. Marně na to čekáme od roku 2008. :cert:

Michaelakkk
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.01.11 09:57

Dům na klíč! Máme super zkušenost :-) firmu vlastní dva mladí kluci, jsou moc šikovní a fakto umí :-)

VercaKi
Povídálka 12 příspěvků 17.02.11 10:54

My máme dobrou zkušenost s firmou VS domy, jsou na Vsetíně, ale staví po celé republice, dokonce i v zahraničí. Staví dřevostavby. Nedělají ale základovou desku. Na to jsme měli jinou firmu.

tanulaj
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.02.12 20:40

Ahoj,

Agnes59 prosím o informaci co to bylo za firmu, taky plánujem dřevostavbu a nechceme naletět. Domeček se nám líbí.

jednave
Nováček 1 příspěvek 03.02.15 21:09
RB STAV

Dobrý den paní Agnes59,
chtěla jsem se zeptat, jestli znáte i pana Roberta Bučka a jestli domek sousedce stavila firma RB Stav, nikde na tuto firmu jsem nenašla žádné recenze, kromě Vašeho příspěvku. Váš příspěvek mě zaujal a proto jsem firmu oslovila, ale chtěla jsem se ještě zeptat, jestli neznáte někoho jiného, kdo stavil s touto firmou. Děkuji za odpověď.

sunn
Závislačka 3823 příspěvků 18.02.15 21:18

Doporučuji stavbu na klíč od stavební firmy PB STAV http://www.pbstav.cz/. Spolehlivá firma a majitel je odborník na správném místě. Spolupracují s projektantem www.ml-atelier.cz, takže od projektu, odborného stavebního dozoru po stavbu na klíč - staví teď hlavně pasivní domy se zárukou blower door testu - test vzduchotěsnosti pasivního domu - takže záruka kvality a v tom domku je radost bydlet - čerstvý vzduch, správná vlhkost, nízké náklady. Doporučuji svěřit odborníkovi, který tomu opravdu rozumí a nenalítnete.

catte
Povídálka 12 příspěvků 20.02.15 12:13
REPROJECT, s.r.o.

Já mám dobré zkušenosti s firmou Reproject s. r.o., dokážou zařídit stavbu od studie až po realizaci což nám díky nedostatku času a také zkušeností přišlo vhod. Myslím že staví po celé republice (za optání nic nedáš).

kabab
Závislačka 4424 příspěvků 26.03.17 15:57

Někdo nějaké nové zkušenosti?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Slávek Boura obviněný z pašování drog: Nesmysl, měl jsem jen napsat bedekr!

Bývalý moderátor TV Nova Slávek Boura (54) čelí obvinění z pašování drog.... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >