Zkušenosti s produktem Gynex

30.3.20 00:27

Zkusenosti s gynex

Ahoj holky.. mate nekdo zkusenosti s Gynex?? Nebo nejake typy na podporu tehotenstvi?? Pritel bere macu, zinek.. a ja kyselinu listovou, zkousela jsem i kothyel a nic :) dekuju :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

422
30.3.20 04:20

Mě gynex nepomohl, pomohly až kapky od paní Podhorné. Jak dlouho se snažíte?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
204
30.3.20 05:56

Pít hodně malinik (ne v sáčku ale sušený) pak kys listová. Gynex beru až po porodu na ustaleni hormonu, ale neteří říkají ze i to pomohlo. Pokud si z Brna - centrum bylin pan Bezecný - pomůže, řekne ti co ti chybí a podle toho budeš mít většinou dává kapky. Má i e-shop a přímo to okénko (pomůžeme vám napište) ten chat řídí on, muže pomoct i takhle na dálku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3395
30.3.20 07:40

Me pomohl gynex po dvou cyklech plus jsem brala kyselinu listovou a partner selen s zinek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11808
30.3.20 09:18

Mne gynex nepomohl a jen rozhodil cyklus

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
511
30.3.20 10:15

Spustil mi docela velký bolesti bricha a nakonec i menstruaci, kterou jsem do té doby měla jenom vzácně (třeba 2× za rok). Ale neotehotnela jsem. Při dvou otěhotněních jsem zrovna brala Inofolic, tak jestli něco pomohlo, tak možná ten.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.3.20 10:46

@Ela333 minuly tyden to byl rok :) Byla jsem na gynde a uz mame zadanku na vysetreni i pro me i pro pritele… bohuzel kvuli situaci co je, je centrum je momentalne uzavrene :/
sama doktorka mi davala tedy typy na nejake ty doplnky..ale zkousim takhle i diskuze :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.3.20 10:48

@Cloui super, dekuji..urcite se na to mrknu :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
422
30.3.20 12:08

@Lindulina96 my jsme se snažili 6 let, u obou se u Caru zjistily problémy, kdy s námi ani nechtěli pracovat. Já jsem napsala e-mail paní Podhorné, klidně pak pošlu odkaz. Paní Podhorná nám sestavila kůru pro oba a po třech měsících jsme šli znova do Caru na testy a výsledky úplně krásné. Jen díky ní jsem teď v 39+0 týdnu těhotenství a těšíme se na chlapečka :blush:
Držím moc pěsti, ať se taky můžete brzy těšit miminku :heart:️:blush:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.3.20 13:28

@Ela333 Moc děkuji, snad to bude brzy, deti miluju.. a uz se nemuzem dockat na vlastni :)
Tak pokud muzu poprosit o odkaz :).. a vam moc gratuluju :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
422
30.3.20 14:46

Posílám e-mailový kontakt na paní v příloze. Já jsem ji napsala můj i manželův věk, váhu, zdravotní potíže, které máme, ať má co nejvíce údajů a může co nejlépe poskládat kúru pro oba.
Odepsala mi asi za 4-5 dnů i s navrhovanou kúrou pro mě i manžela a k tomu i přidala něco na podporu. Koupili jsme jen ty kúry a stačilo to :blush: Držím moc moc pěsti a věřím, že vám to pomůže.
Já jsem taky přišla na paní skrz recenzi od holky, které pomohla, tak předávám štěstíčko dál :grin: :andel:

Link pro představu čím vším se zabývá:
https://nadeje-byliny.eu/

*tak i s přílohou ????

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28
7.5.20 07:07

Zkušenost Gynex

Ahojte, já beru gynex první cyklus, který mám celkem pravidelný +- 30DC…za prvé kvůli špinění, které mám už nějaký rok vždy před MS, někdy je to 5 dní někdy je to třeba i 12 dni :( a za druhé se snažíme o miminko už rok a stále nic. MS mám dostat cca 14.5. a i s gynexem již od 3.5. špinim a asi 2× byla čirá jasná krev…ale jen po utření. Dnes dobírám poslední týden gynex a pak mám týdenní pauzu. Už asi třetí den mě bolí podbříšek jako před MS a dnes i záda. Včera mě řezalo u pupíku směrem dolů, byla to hrozná bolest… Myslela jsem si že mám nastydlý močák, ale dnes už to neřeže. Gynekolog mi nikdy testy na hormonální profil nedělal, nyní mám jít k nové paní doktorce, tak doufám, že už se mnou někdo něco udělá. Toť má prozatímní zkušenost s gynexem. Samozřejmě to nevzdávám a budu ho brát další cyklus, ani jsem nevěřila, že by to zabralo hned na první dobrou, to špinění je má noční můra :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
37
7.5.20 07:20

@bebo Ahoj, zkus ještě nosifol duo. S gynexem jsem taky žádný změny nepozorovala, ale po nosifolu mám aspoň cyklus pravidelný a špinění z 5 dnů před MS jen 1,což je asi normální :) je teda trochu dražší, ale taky už po roce snažení nevím co zkusit :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28
7.5.20 07:58

@KatinaK super děkuji moc, tak asi dám ještě další měsíc šanci Gynexu a pak bude toto v pořadí :D vím že bylinky jsou dlouhodobá záležitost :relaxed:️ koukám že cenově to úplně rozdílné není… Já Gynex kupovala u nás asi za 550kc. Zázračný kontryhel taky na mě neměl vliv :nevim: Kdybych se alespoň toho špinění zbavila, když už miminko nechce přijít :? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
37
7.5.20 08:04

@bebo To je jasný, že s bylinkama je to na dýl a určitě je mam radši než nějakou chemii :) taky jsem zkoušela kontryhel, gynet, gravifit, různý vitamíny a tak, už fakt nevím.
A ty už jsi to řešila už i s doktorama nebo ještě čekáš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama