Zkušenosti s Gynmeda - Brno

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
6.1.22 15:18

Zkušenosti s Gynmeda - Brno

Zdravím, máte některá zkušenost s novou gynekologií GynMeda v Brně? Docela mě zaujaly jejich stránky, líbí se mi i že dělají hodně zákroku přímo tam… nevíte některá, jak je to tam třeba s akutníma problémama ať už v těhotenství nebo mimo něj? Na webu mají, že je třeba se VŽDY objednat. Od současného gynekologa jsem zvyklá, že když je něco akutně, prostě tam zajdu a vezme mě. Trpím často na mykózy a nerada bych vždycky čekala 14 dní na termín, když je nějaký takový problém. Případně máte tam tip na nějakého konkrétního doktora? Moc děkuji za rady a tipy :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16
6.1.22 17:38

Jo, stránky mají hezké, jsou tam řeči o zastupitelnosti.
Ale zjistila jsem, že moje doktorka je tam 2× týdně a začínám mít též dost obavy, co se stane, až bude něco akutní.
Ten skvělý objednací systém není úplně praktický a dovolat se tam prakticky nedá.
Můj doktor bohužel zemřel a musela jsem nenadále hledat něco nového.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
7.1.22 13:54

Moje zkušenost

Zdravím, já chodím do Gynmedy už několik let. Dřív měli ordinaci v rámci nemocnice u Svaté Anny, teď se rozšířili. Já jsem s nimi spokojená, chodím k paní doktorce Grossmanové, která je opravdu profesionálka a moc milá. Během těhotenství bylo super, že sami dělají i všechny ty screeningy, tak člověk nemusí nikam jinam.
Občas je problém se dovolat, dřív to v takovém případě fungovalo tak, že jsem napsala SMS nebo e-mail a oni se ozvali sami ještě týž den obvykle. Jestli to tak je stále nevím, poslední dobou jsem se vždy dovolala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat