Zkušenosti s HA Yadine

Anonymní
25.1.21 22:10

Zkušenosti s HA Yadine

Dobrý večer,
Zajímají mě vaše dobré i špatné zkušenosti s pilulkami Yadine.
Piju antikoncepci poprvé i z důvodu ochrany, ale údajně by mi mělo pomoci i na akné a strašne mašteni vlasu. Znám každé riziko…Jediná věc, která mě opravdu znepokojuje, je riziko plicní embolie, i když jsem zdravá a mladá, bude mi 25 let. Jaké jsou vaše dojmy z tablet Yadine? Děkuji! :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
vbu
683
25.1.21 22:15

Ja Yadine mela, zadny extra zazrak se nekonal. Ja teda bych spis mela strach z rakoviny prsu. Sama jsem brala antikoncepci 9 let a ted bych si naliskala…kdyz si clovek projede odborne clanky, tak to riziko rakoviny prsu je, nikdo z dr ho nezminuje vetsinou…:(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
206
25.1.21 22:35

Zkusenosti mam velmi spatne, ale ja bych asi mela spatne zkusenosti s kazdou HA, a Yadine zrovna byva prezentovana jako lepsi volba. Prestala jsem mit zajem o cokoliv intimniho, zmenil se mi vkus na muze, totalne jsem se necitila ve sve kuzi, stale jsem mela bolave nohy jakoby „od zil“ - vysetreni na cevnim nic neukazalo. Po vysazeni me cekala spatna kvalita vlasu a predevsim tezky atopicky ekzem. V mem zivote bylo brani HA obrovskou chybou, ale to je proste individualni.

Kazdopadne na co ses ptala - behem brani HA jsem mela cistou plet (predtim jsem nemela nejak extra spatnou plet, spis sem tam pupinek behem menstruace atd.) a vlasy ok. Nic jsem nepribrala, a rika se ze na Yadine se nepribira vaha jako po jinych HA.

A pokud se bojis embolie, zvaz vysetreni trombofilnich mutaci, musis si to zaplatit, ale podle me je to to nejmensi co clovek pro sve telo muze udelat kdyz uz se rozhodne pro HA.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2296
25.1.21 23:46

Ja jsem na yadine od 15cti, takze nejakych skoro 13 let a uz s ni budu do stari. Ja si nemuzu stezovat, plet jak detska prdylka, zadna zmena ve vaze s antinou spojena. Zadna ztrata apetitu. Jako bonus mi asi po 10letech vymizelo krvaceni z vysazeni, takze uspora za hyg. pomuck. :palec: ale pokud jsi predtim brala jine pilule tak muzou byt projevy uplne jine.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat