Zkušenosti s hormonální antikoncepcí Flaya?

Anonymní
15.10.19 00:19

zkušenosti s hormonální antikoncepcí Flaya?

Ahoj holky máte nějaká z vás zkušenosti s hormonální antikoncepcí Flaya? narostli vám po ni třeba prsa, nebo jsme se zavodnily atd?
a ano vím že každá je jiná, jen bych chtěla vědět zkušenosti jiných.

děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
18.10.19 12:24

Já jsem Flayu brala 3 měsíce místo Bonissy, je to prý na stejný způsob, neměla jsem stim žádný problémy, až teda na nálady, to jsem byla na zabiti. A taky se mi občas stávalo, ze jsem menstruaci měla spis jako špineni než menstruaci.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
18.10.19 17:16

A prsa se ti po ní nezvětšily?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
18.10.19 17:18

To jsem nějak nepocitila, je teda pravda, ze já jsem v tom období hubla a jak se říká, první jdou prsa, takže to nemohu nějak potvrdit nebo vyvrátit, jestli to Flaya děla nebo ne.
Nic méně já jsem tuhle antikoncepci jako je Flaya a Bonissa momentalne vysadila, protože jsem po nich měla migrény.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
18.10.19 17:23

Tak děkuji moc. mohli by se trošku zvětšit :D teď jsem hodně zhubla a HA neberu tak 3roky. dřiv jsem brala Belaru a prsa se mi v té době zvětšily.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
18.10.19 17:25

Hele Belaru je úplně na stejný způsob jako Flaya, já měla napsanou Bonissu a pravé, ze jsem teď místo ni v lékárně dostávala Flayu a Belaru. Takže pokud se ti po ni zvetsili, tak si myslím, ze se ti zvětší i teď :).

• Citovat
  • Nahlásit
20.10.19 15:47

Co mám dělat

Dobrý den můžu se zeptat v pondělí jsem zapomněla vzít prášek a vzala jsem si ho v úterý oba dva naraz a ve čtvrtek jsem začala špinit četla jsem na internetu že mám brát prášky dál že to vymizí během několika dní. :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.10.19 09:42

@Nikola283739
normalně pokračuj v braní dál, kdyby to trvalo dele než týden si zavolej na gynekologii a poraď se

• Citovat
  • Nahlásit
22.10.19 12:01
@Anonymní píše:
@Nikola283739
normalně pokračuj v braní dál, kdyby to trvalo dele než týden si zavolej na gynekologii a poraď se

Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.5.20 21:02

Flaya

Nabízím k prodeji 2 plná plata HA Flaya (ve třetím chybí 3 tabletky). EXP: 01/2021 Neměl by někdo zájem? Nejlépe Příbram ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat