Zkušenosti s hubnutím břicha

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.07.19 09:15
Zkušenosti s hubnutím břicha

Dobre ráno, nemáte někdo zkušenost s hubnutím břicha? Váhu mam ideální jen to břicho je prostě tluste a nevím co s nim. Nechci zkoušet nejake obalovani břicha potravinářskou fólií nebo korzety… spíše nejake cviky jim zdrave jen ty spicky tam..

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Kriss Tina
Extra třída :D 11732 příspěvků 19.07.19 09:19

Tak břicho dělá hlavně strava. Obalovanim folii nezhubnes tuk, jenom se vypari voda.

Ernais
Kecalka 427 příspěvků 19.07.19 09:22

Na nejake obalovani folii se vybodni, to ti nepomuze. Mne pomohla akorat zdrava strava a pravidelny pohyb. Pochybuju, ze tobe pomuze neco jineho :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.07.19 09:23

No napadlo me, že bych začala cvičit podle Jillian ale nevím zda to zabere.

Demi
Závislačka 4056 příspěvků 19.07.19 09:29

Na břiše se ukládají tuky z nesprávné stravy, bohaté na sacharidy. Zkus výrazně omezit pečivo a posilovat břišní svaly.

Ernais
Kecalka 427 příspěvků 19.07.19 09:29

Kamaradka podle toho cvicila a pry to funguje, jen je to pry makacka. Ja se spis hybala celkove, beh, brusle, plavani atd. a do toho jsem si kazdy den zacvicila 10 minut na bricho. Vysadila jsem vsechny prasarny typu sladke, bramburky, smetanove omacky a hlavne pivo. U me to fungovalo na 100%. Ted se hybes jak?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.07.19 09:32

@Ernais chodim do posilovny tak 3× tydne na hodinu. Posiluju cele tělo. Pak brusle, procházky, plavani. Celkove mam svaly jen to břicho je děs.

Tomkins
Zasloužilá kecalka 794 příspěvků 19.07.19 09:36

Nejčastější omyl při cvičení je ten, že lidi si myslí, že lze hubnout lokálně. Jejich uvažování vypadá asi takto: „Budu cvičit ruce, budou hubnout ruce.“ „Budu cvičit břicho, bude hubnout břicho“.

Ale to je nesmysl. Kdyby to takhle fungovalo, potkávala bys na ulicích muže s tlustýma stehnama a velkým zadkem, ale na břiše by měli kostičky. Nebo by měli třeba jednu ruku namakanou bez tuku a tu druhou tlustou.

Člověk zkrátka nehubne lokálně na té svalové partii, kterou cvičí. Hubne po celém těle tak, jak se chce tomu tělu. Ne tak, jak chceš ty.

Některá holka zhubne nejprve na prsou, jiná na břiše, jiná na zadku. Když chceš zhubnout břicho, není to o tom, že ti někdo poradí perfektní cviky na břicho. Je důležité vydat hodně energie. Jezdit na kole, běhat, plavat, cvičit celé tělo.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.07.19 09:37

@Tomkins cvičím cele tělo, snažím se i vydat co nejvíce energie. Vse dela to co by melo ale to břicho ne..

LucieDom
Stálice 57 příspěvků 19.07.19 09:47
@Anonymní píše:
@Tomkins cvičím cele tělo, snažím se i vydat co nejvíce energie. Vse dela to co by melo ale to břicho ne..

Pokud cvičíš celé tělo, tak bych ještě přidala cviky na problematickou oblast. Také jsem to tak po porodu dělala, nejdřív jsem procvičila celé tělo a pak jsem jela třeba půl hodiny cviky jenom na problematickou oblast a procvičovat i šikmé břišní svaly.

marinka5
Echt Kelišová 9565 příspěvků 19.07.19 09:47
@Anonymní píše:
Dobre ráno, nemáte někdo zkušenost s hubnutím břicha? Váhu mam ideální jen to břicho je prostě tluste a nevím co s nim. Nechci zkoušet nejake obalovani břicha potravinářskou fólií nebo korzety… spíše nejake cviky jim zdrave jen ty spicky tam..

Nemáš diastazu? Já mám právě stejný problém, jsem poměrně hubená a bříško mám prostě pořád, ale právě že mám ještě tak centimetrovou diastazu a dokud nezmizí ta, nezmizí ani ten „špek“

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.07.19 09:49

Děkuji zkusím, nevím jestli mám diastazu- jsem mlada, nemam deti takže si netroufám rici.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.07.19 09:57

Bříško mam takove jak to vlevo

Demi
Závislačka 4056 příspěvků 19.07.19 10:02
@Anonymní píše:
Bříško mam takove jak to vlevo

Podle toho, co jsi psala, bych cekala úplně jinou fotku 8o

Ernais
Kecalka 427 příspěvků 19.07.19 10:04

A jak se stravujes?

Stránka:  1 2 3 Další »