Zkušenosti s hubnutím pomoci IF - přerušovaného půstu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
srpen89
Ukecaná baba ;) 1920 příspěvků 25.01.18 14:31
Zkusenosti s hubnutim pomoci IF - prerusovaneho pustu

Ahoj holky, otazka zni jasne. Mate nektera zkusenosti s hubnutim diky metode prerusovaneho pustu? Mam o tom dost nacteno a vim, ze by to clovek nemel pouzivat vylozene jako metodu na hubnuti, ale spis jako zdrave stravovani, zdravy zivotni styl. Ale me jde spis o to hubnutí, pokud ma nekdo osobni zkušenost. Diky za pripadne odpovědi :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Lara Farseer
Zasloužilá kecalka 997 příspěvků 25.01.18 14:46

Zkoušela jsem, držela jsem cca měsíc, pak jsem zjistila, že jsem těhotná a ukončila to… Plánuju kojit, takže mám na nějakou dobu utrum, ale asi to pak zase zkusím… vyhovovalo mi to, dlouhodobé výsledky neznám, ale nijak jsem ten měsíc nestrádala, naopak jsem měla spoustu energie a hubnutí se mi krásně rozjelo ;-)

jestericka34
Nováček 25.01.18 15:12

Doporučuji, ale není to pro každého. Ja držela 16/8 a super. Na vic je to dobre i pro tělo. Jen je třeba si to řádně nastavit. Ja nemam problém nejist dopo, tak ze pust noc a dopoledne a odpo se pekne napapat :lol:

jestericka34
Nováček 25.01.18 15:15

Co se týká hubnuti je to dobré, ale rozhodně ne stylem, ze ji člověk jako prase. Ja to držela po porodu a dala jsem dolu 25 kg za pul roku, ale i jsem cvičila, ted jsem těhotná a po porodu jdu do toho zas

Mollify83
Zasloužilá kecalka 557 příspěvků 25.01.18 15:20

Po prvním porodu jsem držela eat stop eat, což v kombinaci se cvičením a rozumnou stravou hezky zafungovalo. Se dvěma malými raubíři 24h nedávám, ale začínám 16/8 tak uvidíme :)
Já dala dolů 5 kg za necelý půl rok, pak jsem otěhotněla znovu. Teď mi zbývá ještě 5.

Lychee13
Závislačka 3092 příspěvků 25.01.18 15:39

Taky to chci zkusit, jen nějak tápu, co jíst v těch 8 hodinách. Sladké nejím vůbec, pečivo málokdy, spíš knackebrot. Obědy jím ale normální. Můžu i v tomto půstu? Nebo můžete mi někdo hodit tip, co jste jedli vy? Jak často? Díky ;)

Mollify83
Zasloužilá kecalka 557 příspěvků 25.01.18 15:44

@Lychee13 normálně, 2-3× denně, zastoupeno vše - maso, zelenina, přílohy (ne knedlíky a hranolky :) ), ovoce a pekla jsem si dobroty ze zdravých surovin - bez mouky a cukru - nebo nahrazené kvalitnějšími. Hodně jsem se inspirovala na fitrecepty.info a vhodné je vlastně jakékoliv vaření pro děti, takže i stránky s recepty pro děti :)

jestericka34
Nováček 25.01.18 15:55

Ja jedla vse i sladké, ale pekla jsem si sama, klasickou moku jsem nahradila spaldovou, mohu jen doporučit a na slazeni agave -zadne kalorie na vic ma nízký gl. index. Vlastně jsem si v tabulce vyhledala potraviny s nízkým indexem a ro můžeš jist jak hrdlo račí a svete div se jsou tam i ořechy, tak ze každý den hrst ořechů takové ty reci, ze se po nich tloustne je blbost. Těžko se bide tloustnout po potravinách s nízkým gl. indexem. Zjistit si to dřív, šlo to dolu daleko rychleji :) @Lychee13

srpen89
Ukecaná baba ;) 1920 příspěvků 26.01.18 11:56

Dekuju za odpovedi :mrgreen: ja bych po nedeli chtela zacit prave s tim 16/8 Nedela mi problem nejist dopoledne a chodim spat kolem pulnoci, tak bych si tech 8 hodin nastavila cca tak od 12 - 20.

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33506 příspěvků 10 inzerátů 26.01.18 12:50

Přerušovaný půst v podstatě držíme všichni, až na ty, co chodí i v noci vybílit ledničku. Jinak si myslím, že hladovění dopoledne je nesmysl, který povede naopak k ukládání tuků v těle a k totálnímu se přežrání k obědu, děkuji, ale následné katary a žaludeční vředy nechci. Raději menší porce rozložené do celého dne a nepřejídat se navečer. To je můj názor. Odzkoušený, myslím si že mých cca 170/50 je důkazem. ;)
O přerušovaném půstu už tu běžely nějaké diskuze, zkus se podívat:
https://www.emimino.cz/…pust-290578/
 https://www.emimino.cz/…rankovani/2/

Mollify83
Zasloužilá kecalka 557 příspěvků 26.01.18 13:31

@Tiger-lily půst není určen pro ty, kteří se neumí ovládat. A mě zas nevyhovuje jíst neustále. A žádné žaludeční potíže nemám, ani nemám pocit únavy. Myslím, že si každý musí najít to svoje, nejen aby netrpělo tělo, ale hlavně mysl :palec:

vejilka
Závislačka 4721 příspěvků 26.01.18 13:46

Já ho s přestávkami držím. Ale k tomu se stravuji nízkosacharidovou stravou. Jím 3× denně a cítím se skvěle. Nejsem unavená, v noci kvalitně spím a mám dost energie. Záleží na každém, jak mu to bude vyhovovat a jaké okno si vybere. Já jím po 4 hodinách a je důležité držet stejné časové intervaly. Já také nesnídala. První jídlo jsem měla až kolem 12.00.Teď jsem zas snídat začala s tím, že mé poslední jídlo bude kolem 17.00 až 18.00.Já mám ráda kávu, vypiju během dopoledne a rána klidně i 3.A když má být půst, tak se správně má pít jen voda, max.1 kafe.Na každého to funguje jinak. Někomu to vyhovuje a že znám dost žen, které nesnídají. Já se třeba musím najíst, abych hubnula. Někde jsem četla, že některé ženy, když nesnídají, tak produkují stresový hormon a brzdí to hubnutí. Možná na tom něco bude, mě se zas váha rozjela pěkně. Takže vyzkoušet a uvidíš :)

srpen89
Ukecaná baba ;) 1920 příspěvků 27.01.18 05:44

@Tiger-lily diky za odkazy na diskuze :palec: myslim, ze do toho pujdu :)

srpen89
Ukecaná baba ;) 1920 příspěvků 27.01.18 05:50

@vejilka a hubnes? Urcite do toho pujdu. Chtela bych zacit 16/8, casem bych zkusila i 18/6. Uplny pust, nebo 20/4 bych asi nedala :mrgreen: Slysela jsem o tom poprve pred nedavnem ve snidani s novou a moc me to zaujalo.

vejilka
Závislačka 4721 příspěvků 27.01.18 09:10
@srpen89 píše:
@vejilka a hubnes? Urcite do toho pujdu. Chtela bych zacit 16/8, casem bych zkusila i 18/6. Uplny pust, nebo 20/4 bych asi nedala :mrgreen: Slysela jsem o tom poprve pred nedavnem ve snidani s novou a moc me to zaujalo.

Ano hubnu pěkně. Já bych půst třeba celý taky nedala.Tak zkus a uvidíš

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Jsou ti dva ještě vůbec spolu? Vztah Kopřivové s Jágrem nepřipomíná vztah

Veronika Kopřivová (27) je přítelkyní nejslavnějšího českého hokejisty... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >