Zkušenosti s imunoglobuliny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Celina
Závislačka 2691 příspěvků 18.01.18 12:48
Zkusenosti s imunoglobuliny

Prosím o informace ty z vás, které máte zkušenosti s imunoglobuliny. Proč vám je ordinovali, v jakém množství a hlavně, jestli vám to pomohlo otěhotnět? Mám problém s NK buňkami, RH faktor se nás netýká. :mavam:

Reklama

Reakce:

Petula83
Zasloužilá kecalka 864 příspěvků 18.01.18 13:47

@Celina v roce 2013 jsem je měla. Pojišťovna nám jejich aplikaci neproplatila, takže nás to stálo 50.000 Kč, pak ještě dalších 10.000 Kč asistence anesteziologa ( který u toho musí být, kvůli případným nežádoucím účinkům). Aplikovali mi je na začátku ivf cyklu po dobu 5ti dní. A bohužel mi to k těhotenství nepomohlo. Cca za tři měsíce přišli s tím, že mají něco podobného a co nestojí tolik peněz (stačily dvě aplikace a jedna stála 1000 - jedna na začátku cyklu a druhá před transferem).

Celina
Závislačka 2691 příspěvků 18.01.18 14:07

@Petula83 no to je pěkné, takže 60tis v háji a bez úspěchu? A proč ti je naordinovali?

Petula83
Zasloužilá kecalka 864 příspěvků 18.01.18 21:51

Kvůli pozitivním NK buňkám.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Příprava na roli, nebo zdravotní komplikace? Matěj Hádek se změnil k nepoznání!

Jeho jméno se v posledních dnech skloňuje ve spojitosti s Lucií Vondráčkovou,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Seznamka muže snů nedodala. Musí Tereze zaplatit odškodné, rozhodl soud

I smůla může být někdy užitečná. Rozvedená sedmačtyřicetiletá Tereza Burkiová... číst dále >

Módní bible Vogue přichází do Česka, titulní stránka patří Olze Havlové

Poprvé v historii se magazín Vogue objevuje v československé verzi. První... číst dále >

Reklama