Zkušenosti s internetovým obchodem spuntik.cz

7094
30.10.06 14:20

Zkušenosti s in. obchodem www.spuntik.cz

Ahoj, nemáte někdo zkušenost s nákupem přes in. obchod Špuntík? Zatím mi neodpověděli na dotaz a nevím ani, jak to mají s dodacími lhůtami. Děkuji moc H. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1230
30.10.06 14:58

ja som u nich pred rokom kupovala kocarek a v pohode. dodali do 3 dni.
k.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1235
30.10.06 16:53

Já mám taky dobrou zkušenost. Určitě bych Ti je doporučila. M.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
30.10.06 17:43

Handah - lepší je, když je budeš kontaktovat telefonicky, mluvila jsem přímo s paní co řeší i e-maily, a říkala mi, že toho má hodně a na mail se dostane tak jednou denně a někdy ani to ne. Když jim zavoláš, tak ti ochotně okamžitě odpoví… Já má s nimi ty nejlepší zkušenosti, jsou velice ochotní, milí a pokud to jde splní vše…

• Nahlásit
  • Citovat
656
30.10.06 17:45

Omlouvám se za anonymitu, nevšimla jsem si, že nejsem přihlášená…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
860
30.10.06 20:52

Ahoj, urcite je lepsi telefonicky, jsou tam moc ochotni a prijemni, hlavne ti chlapi, kvuli nam tam byli i pul hodky po zaviracce :) Kupovali jsme u nich kocarek, tasku a lehatko, reklamaci jsem s nima neresila, takze tohle nevim.

Radka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7094
31.10.06 13:25

Ahoj,
děkuju moc za názory, zkusím jim tedy zavolat. Přeji všem krásný den! :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.10.11 19:02

www.spuntik.cz - spokojenost? - aktuální stav

Prosím o Vaše zkušenosti s internetových obchodem www.spuntik.cz, nevím, jestli špatně hledám, ale nenašla jsem žádné aktuální příspěvky o tom, jak tento obchod funguje, za Vaše názory budu moc ráda - popř. doporučení jiného internetového obchodu.

Zbývá mi dokoupit nějaké věci do výbavičky, samozřejmě jsem to odkládala až nastoupím na mateřskou, těšila jsem se, jak budu obíhat obchody a pekelně si to užiju 8-o A to jsem byla tedy pěkně naivní :zed: Poslední dny mi tak ubývá energie, že mám pocit, že by mě to snad zabilo :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.10.11 19:33

ahoj,
nakupovala jsem tam asi před šesti měsíci zhruba za 5tis. - přebalovací pult do koupelny a spoustu dalších (ne)zbytností :-)
dodání včas, zboží v pohodě, nákup bez problémů. Můžu doporučit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11516
3.11.11 08:45

Ahojky, tak bych se chtěla zeptat ohledně Špuntíka. Nevíte, jestli mají velké cenové rozdíly na eshopu a na prodejně? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11795
3.11.11 09:29

Spuntika bych doporucila…jsou tam opravdu profíci :-), věnujou se ti…a cenové rozdíly nějaké určitě jsou teď nevím jestli jsem měla rozdíl cca 25kč, ale jde o to o co by šlo :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12658
9.11.11 08:11

tak zial velmi negativna skusenost.. boli sme tam s tym ze sme chceli kupit kolibku v akci za nakupy s maminkou.. hm chyba, mali jednu , vystavenu, chcela som si ju pochopitelne obzriet ci teda nema nejake vady, bola doskriabana , tak som ich na to upozornila, pan ma presviedcal ze je to od vyroby :-DDD velmi vtipne, nehovoriac o tom ze na predajni nemaju ceny na zbozi , musela som sa pytat na skoro kazdu vec a pani predavacka to vzdy zmizla zistovat.. :roll: :roll: takze vysledok ludom co tam prisli kupit drahu stolicku sa cpali do zadku, my sme chceli levnu kolibku tak na nas akosi cas nemali :-( celkovy pristup mi prisiel spatny a zlava nic moc ked na kolibke bol medzi internetom a predajnou rozdiel skoro 400 korun…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Michal, Špuntík
2.1.12 20:25

Pro pata308:
Dobrý den,
jmenuji se Michal a jsem ředitelem Špuntíka. Zkusím odpovědět na Váš příspěvek:
Opravdu neděláme rozdíl mezi zákazníky podle toho, co si k nám jdou koupit. Bylo by to hloupé. Naopak si vážíme každé maminky, která k nám přijde, i když třeba jen proto, že se chce o něčem poradit a vůbec nic nekoupí.
Ceny zboží samozřejmě máme pro každého k dispozici. Vše co je v regálech má cenovku. Pro všechny větší věci (kočárky, autosedačky, postýlky …) jsou našim zákazníkům k dispozici katalogy s cenami i s ohledem na různé varianty (různé druhy potahové látky, technického provedení druhu použitého dřeva atd.).
Kolébka, na kterou jste se ptala, byla opravdu čerstvě sestavená a ve stavu, ve kterém přišla z výroby. Dřevo je přírodní materiál a jeho nepravidelná kresba, případně i různá struktura je normální. Dívali jsme se na tu kolébku společně (jsem ten, o kterém píšete, že jsem se cpal do zadku jiné rodině, která si přišla koupit drahou židličku), a ta kolébka opravdu poškrábaná nebyla. Hned po vás si ji koupila jiná rodina.
Ještě jednou jsem pro svou jistotu kontroloval cenu. Asi jste se přehlédla, protože v rámci akce byla kolébka za 1417 tedy o 333Kč levnější než na internetu nikoli o 400Kč dráž - ceny jsme opravdu uměle nenavyšovali.
Mrzí mne, že jste u nás nebyla spokojena, je mi to líto, omlouvám se Vám.
Přeji Vám i všem ostatním hezký den,
Michal Štefanič, Špuntík

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama