Zkušenosti s internetovým obchodem Jožánek

127
29.1.16 16:40

Zkušenosti s internetovým obchodem Jožánek

Vpisujte své zkušenosti s tímto obchodem. Maminkám to jistě pomůže.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

127
29.1.16 16:44

Za mě tedy, skvělý materiál, stálost barev po praní dobrá, jen obrázky nejsou tolik syté, doba dodání přimeřená, komunikace dobrá. Akorát k velikostem bych měla připomínku. Objednávala jsem dvě velikosti, od každé tričko, sukni a legínky. Tričko super, odpovídalo, sukně a legínky byly moc těsné, sukně tlačily v pase - guma je hodně tlustá, pevná. Jinak úplně super. Materiál vážně kvalita.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17102
29.1.16 17:01

Kvalitní a pěkné těhotenské věci :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
nickoll
29.1.16 17:24

Mohu doporučit - velice kvalitní oblečení barvy se nevyperou, oblečení se nevytahá

• Citovat
  • Upravit
54708
29.1.16 17:33

Taky jenom skvělá zkušenost. Oblečení co mám je super.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1776
29.1.16 17:40

Taky mám dobrou zkusenost - mam tehotenske triko a saty. V šatech jsem rodila :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1717
29.1.16 17:44

Za me take v pohode, rychle dodani, vse v poradku, mam od nich 3 veci :palec:
Eva

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
478
18.5.16 11:10

pomoc s výběrem velikosti

Ahoj, p
oprosila bych Vás o pomoc s výběrem velikosti. Má normální konfekční velikost je obvykle pro horní díl ( trička atd.) 38, pro spodní díl ( kalhoty tepláky…) 40.

Měřím cca 173 cm, 62 Kg. Vyhlídla jsem si na e - shopu Těhotenské a kojící pyžamo, podle tabulky odpovídám S/M, ale u kalhot se mi zdá šíře v přestřižení u kalhot 2× 30 cm - celkem málo.

http://www.jozanek.cz/…-ruzova.html

Jak Vám velikosti sedí? Přizpůsobí se kalhoty případně trochu? Pyžamo budu využívat nejspíš až po porodu - na kojení, nechci tedy zbytečně objednávat moc veliké, aby na mě neplandalo, ale zároveň mám strach, aby mi nebylo malé. Po prvním porodu jsem se na normální váhu vrátila velice rychle.

Dále jsem si vyhlídla sukni:

http://www.jozanek.cz/…-tisk04.html

zde je to snad opravdu s/m podle rozměrů…

Prosím napište svou zkušenost - i pokud nemáte konkrétně s tím pyžamem a sukní, jak vám to prostě sedělo - cokoli co jste objednali, hlavně „spodky“ u triček atd. tolik strach nemám ;-)

pa :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
127
19.5.16 06:49

@hanula23 ja tam bohuzel kupovala jen jednou detske, takze nevim. Ale to detske proste bylo mensi nez jine obleceni te velikosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1181
18.12.16 23:11

Obnovuji diskuzi. Mate nekdo zkusenost s nosici mikinou? Jestli aspon trochu hreje, nevytaha se? Jestli to neni jen takovy ten slaby flis, co chytne samy chlup :) diky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1555
19.12.16 05:07

Já jsme měla a vracela jsem. Na mě to byl pytel, spodní ukončení nemá žádný lem, takže to prostě vypadalo jako pytel. Možná na vysoké postavě by byla ok, ale na mých 163 cm nesedla vůbec…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1181
19.12.16 06:45

@Apocalypse Aha, díky. Já mám 164 a jsem celkem štíhlá. Ale tohle jsem právě četla i v nějaké recenzi na Heurece. Tak jsem doufala i v nějakou kladnou zkušenost :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46
19.12.16 14:10

Nemáte prosím někdo zkušenost s kvalitou zimního oblečení pro děti z malypomocnik? Maji docela dobre kombinezky, ale nikdy jsem tam oblečení nekupovala, děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
44
20.12.16 14:07

@LenuleD Bohužel s oblečením zkušenost nemám, kupovala jsem tam akorát hračky a kinetický písek a to nebyl samozřejmě žádný problém a vše v pohodě :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
43
12.6.17 14:37

Dobrý den, obnovuji diskuzi :) Nemáte, prosím, někdo zkušenost, jak odpovídají velikosti? Mám zejména na mysli těhotenské oblečení, chtěla jsem si objednat nějaké letní šaty, sukně. Děkuji :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama