Zkušenosti s jakoukoliv nehormonální antikoncepcí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nicol-ostrava
Kecalka 135 příspěvků 1 inzerát 15.03.18 12:25
Zkušenosti s jakoukoliv NEHORMONÁLNÍ ANTIKONCEPCÍ?

Zdravím, prosím o zkušenosti s jakoukoliv nehormonální antikoncepcí. Ať už spermicidní gely, těliska, či jiné. Klasickou antikoncepci nechci a kondom mi nedělá dobře. Samozřejmě je mi jasné že např nějaké gely, 100% nejsou :zed: děkuji předem

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

kyticka86
Ukecaná baba ;) 1026 příspěvků 15.03.18 12:27

Bohuzel, jedine kondom je spolehlivy.. Nebo mozna neco mechanickeho, co zavede gynekolog dovnitr? Ale v tom se nevyznam..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.03.18 12:28

Mám nehormonální tělísko a vše v pohodě.

P4ja
Kelišová 6355 příspěvků 15.03.18 12:37

Kamaradka mela pesar a spermicidni gel, ale moc spokojena nebyla. Ale neotehotnela.

xjuklickova
Kelišová 5121 příspěvků 1 inzerát 15.03.18 12:41

Pharmatex globule- dobry, ale je to mastny a hodne to klouze, navic se musi myslet na to, ze to nesmi prijit dve hodiny pred a po do kontaktu s mydlem, jinak to nefunguje.

Kondom- no, je to proste plastenka
Stribrne telisko- spokojenost. Zavadeni nic moc, ale minuta neprijemnosti a tri roky klid. Zadna zmena ms a tehotna zatim nejsem.

Nicol-ostrava
Kecalka 135 příspěvků 1 inzerát 15.03.18 12:44

Děkuji všem :-)

Nicol-ostrava
Kecalka 135 příspěvků 1 inzerát 15.03.18 12:45

@xjuklickova Děkuji, a co to prosím stojí? A když to řeknu hloupě, muže to muž do vás normálně pustit plnou parádou? :hug: Nevím no asi se právě půjdu poptat doktorky na nějaké to tělísko, s tím, že to ale nechci uvnitř cítit, a taky nechci ať mi přestane menstruace, né že bych po ni tak toužila ale jsem názoru, že to k tělu ženy patří :)

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19879 příspěvků 15.03.18 12:46

@Nicol-ostrava já mám také nehormonální stříbrné tělísko a jsem spokojená.
HA jsem nechtěla, kondom nám nevyhovoval, tohle je pohoda. Takže za mě hlasuju pro tělísko…

xjuklickova
Kelišová 5121 příspěvků 1 inzerát 15.03.18 12:56

@Nicol-ostrava 1200-1300. Muze to pustit s plnou paradou. :lol: nic citit nejde. Ms nevymizí, nejsou tam hormony, u nekoho muze byt silnejsi, ale nikoho takoveho jsem nepotkala.

Nicol-ostrava
Kecalka 135 příspěvků 1 inzerát 15.03.18 12:58

@Mar__tanka1983 Děkuji, tak já se na to poptám doktorky :-)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.03.18 12:58

@Nicol-ostrava Mám tělísko měděné a platila jsem 400 Kč, je na 5 let.

Nicol-ostrava
Kecalka 135 příspěvků 1 inzerát 15.03.18 12:59
@Anonymní píše:
@Nicol-ostrava Mám tělísko měděné a platila jsem 400 Kč, je na 5 let.

Děkuji, a jaký to je rozdíl mezi stříbrným a měděným? To je jako i třeba zlaté? :dance:

martiska
Závislačka 2610 příspěvků 15.03.18 13:06

Dobrý den, já jsem byla objednaná na zavedení právě zlatého tělíska a doktor mě od toho odradil, že budu nespokojená. Časte záněty atd.No nakonec jsem zvolila Mirenu.

Nicol-ostrava
Kecalka 135 příspěvků 1 inzerát 15.03.18 13:10

@martiska zaněty? No to mi ani neříkejte, já sem celkově náchylná na podobné věci, zrovna teď mám urologické potíže… Mirena je na ten stejný princip ale draha ne? Možna se pletu

Petule030
Kelišová 5759 příspěvků 1 inzerát 15.03.18 13:16

Nějaký čas jsem používala Caya diafragmu - takový pesar. A docela dobré, kombunuje se to s gelem, akorát jsem někdy měla pocit, že mi tam špatně drží. Že mám zakloněnou dělohu a tudíž je pro mě tenhle typ nevhodný, jsem se dozvěděla později v těhotenství (chtěném).

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Dle reportáže seznamu se Babiš ml. hledá už druhý rok, loni byl otci na svatbě

Měl se bát svého otce, jeho otec chtěl, aby zmizel, nevědělo se, kde je,... číst dále >

Bávo za 700 tisíc na usmířenou! Růžička si svou Marušku snadno koupil zpět

Chvíli to vypadalo, že je s láskou mezi hokejovým trenérem Vladimírem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >