Zkušenosti s jimejinak.cz Eva Cikrtová

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
jenny.fields
Nadpozemská drbna 26396 příspěvků 19.12.18 21:36
Zkušenosti s jimejinak.cz Eva Cikrytová

Máte někdo zkušenosti s tímhle webem? Vařením podle nich?
https://www.jimejinak.cz

Reakce:
3HE
Generální žvanilka 22118 příspěvků 19.12.18 22:04

mě hodně inspiroval, ale nezačala jsem vše dělat jako oni… jen velká inspirace

jenny.fields
Nadpozemská drbna 26396 příspěvků 19.12.18 22:05
@3HE píše:
mě hodně inspiroval, ale nezačala jsem vše dělat jako oni… jen velká inspirace

Takže si zkoušela recepty?

NInaL.
Kecalka 185 příspěvků 19.12.18 22:35

Jo, byla jsem i clenem klubu. Podobny typ stravy (makrobiotika) mi kdysi pomohl z velmi vazneho zdravotniho problemu (a zdaleka nejsem sama, nektere pribehy uzdraveni jsou az neuveritelne) a i kdyz jsem uz byla zdrava, stale me to zajimalo. Pak jsem se ale zacala hloubeji zajimat o vyzivu a uvedomila si, ze co tam prezentuji jako fakta zadna fakta nejsou. Ze veci co doporucuji mohou byt i nebezpecne. Podle me tam funguje jeden zakladni prvek /a nejen tady, snad ve vsech extremistickych smerech/, a to je totalni vynechani komercnich sladkosti + zjistovani, co mi nesedi, na co mam pripadne alregii. U me to bylo mleko. S timto zjistenim se dale stravuji (ne tedy perfektne) a problem uz se nevratil, i kdyz dle doktoru mel. Ale nevim, proc bych nemela jist vejce, maso, exoticke ovoce, brambory, rajcata, kakao, kavu a dalsich dva miliony veci, ktere v JimeJinak neji. Je to extrem, ale je to podobny extrem jako konvencni strava. Uprimne prumerny cesky jidelnicek je strasny a je mnohem horsi nez nejaky takovy vyzivovy smer. Doporucila bych zkus si to a posud sama. Za me staci zbavit se cukru a dosahnes stejnych vysledku :palec:, myslim, ze v tom u mnoha lidi je ten problem :palec: . Zase na druhou stranu, ta jidla jsou fakt chutna a nikomu by neuskodilo obcas takove odlehcovaci jidlo uvarit. Eva i ostatni z klubu jsou mile prakticke zenske. I pokud u toho nezustanes, urcite si nejakou zkusenost odneses… minimalne si rozsiris repertoar o nove zdrave potraviny :) A navic, spousta receptu i obsahu je dostupne zdarma.

3HE
Generální žvanilka 22118 příspěvků 20.12.18 00:14
@jenny.fields píše:
Takže si zkoušela recepty?

některé ano… ale už dávno

jenny.fields
Nadpozemská drbna 26396 příspěvků 20.12.18 09:31

@NInaL. Díky

Váš příspěvek
Reklama