Zkušenosti s kadeř. Haircity (Praha)

3379
28.7.10 10:02

Zkušenosti s kadeř. Haircity (Praha)

Ahoj

Plánuju radikální změnu účesu a uvažuju navštívit kadeřnictví Haircity. Asi salon v Novodvorská Plaza nebo Galerie Fénix.

Byl tam někdo z vás? Nebo i jinde v Praze v Haircity?

Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

16106
28.7.10 12:14

já v haircity nebyla, je to trošku nad moje fin. možnosti, ale byla jsem teď na proměně za dm body v avenue a dobrý, kadeřník chlap byl šikulka.

a ještě mám po barákem kadeřnici z Bomtonu a ta mě ostříhala suprově.

jinak si moje známé chválí Tony and Guy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
jjelena
28.7.10 17:21

Ahoj, v Hair City jsem byla jedinkrát a už nidky více. Nebylo to v Praze, ale kvalita tamních kadeřnic opravdu stojí za to. Někde jsem slyšela, že tady do těch rádoby salonu chodí lidi získávat praxi a popravdě bych se tomu ani nedivila. Není divu, že se salonem u nás snad nebyl nikdo spokojený

• Nahlásit
  • Citovat
jjelena
28.7.10 17:23

Ješẗě doplním, že mám bezvadný zkušenosti s kadeřnictvím v Panský ul. na P1 „TWINS“. Patří to dvojčatům - kadeřníkům, já chodila k jednomu z nich, už si ale nepamatuju ke kterýmu, ale ostatní holky z práce chodily i ke kadeřnicím a všechny jsme bývaly velmi spokojený. Je to ale mnohem dražší než třeba to Hair city a taky už je to pár let zpátky.

• Nahlásit
  • Citovat
3379
28.7.10 21:29

Díky za reakce.

Kitty25, nad moje fin. možnosti je to taky, ale právě mám možnost mít slevu za DM body :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16106
30.7.10 10:24
jjelena píše:
Ješẗě doplním, že mám bezvadný zkušenosti s kadeřnictvím v Panský ul. na P1 „TWINS“. Patří to dvojčatům - kadeřníkům, já chodila k jednomu z nich, už si ale nepamatuju ke kterýmu, ale ostatní holky z práce chodily i ke kadeřnicím a všechny jsme bývaly velmi spokojený. Je to ale mnohem dražší než třeba to Hair city a taky už je to pár let zpátky.

ano též potvrzuji, chodí tam hodně mých známých

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16106
30.7.10 10:26
Jeva píše:
Díky za reakce.Kitty25, nad moje fin. možnosti je to taky, ale právě mám možnost mít slevu za DM body :-D

my byly teď momentálně na senovážném náměstí. kosmetika nic moc, takový obřad, je to prima odpočinek, ale raději bych dala přednost klasice.
kadeřník super. byl tam chlap.

ale hair city už to nedělá ne? je to Mods hair? nebo je to to samé akorát přejmenované? kamarádka tam byla na té proměně a říkala, že jí neporadily nic, vybrala si sama. doporučuju druhý salon, kde jsme byly my.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3379
30.7.10 11:55

Ahoj Kitty, já když jsem se dívala na stránky DM, tak jsem vybrala kadeřnickou proměnu, bez kosmetiky. To je asi zase něco jiného. A maj tam stále uvedené Hair City…Tak nevím

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama