Zkušenosti s kartářkami světla a kartarkami plus?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kristýn88
Nováček 6 příspěvků 20.01.17 08:14
Zkušenosti s kartářkami světla a kartarkami plus?

Dobrý den, mate zkusenosti?

Reakce:

Zabatko
Závislačka 4270 příspěvků 20.01.17 08:54
@Kristýn88 píše:

Vybodni se na to, jsou to vyhozené peníze, raději si kup něco pěkného na sebe. :palec:

Kristýn88
Nováček 6 příspěvků 20.01.17 08:57
@Zabatko píše:
Vybodni se na to, jsou to vyhozené peníze, raději si kup něco pěkného na sebe. :palec:

Az tak?

mau-mau
Závislačka 3189 příspěvků 20.01.17 09:08
@Zabatko píše:
Vybodni se na to, jsou to vyhozené peníze, raději si kup něco pěkného na sebe. :palec:
:lol: :lol: :lol: :lol:

Kristýn88
Nováček 6 příspěvků 20.01.17 10:08
@mau-mau píše: :lol: :lol: :lol: :lol:

Vlastní zkušenost?

Danikoof
Ukecaná baba ;) 1489 příspěvků 31.01.17 19:25
Skvělé.
@Zabatko píše:

Tak ty drachmy aspoñ nejak zužitkuje.

Markykula 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.09.17 18:03

Mam zkusenosti a rozhodně to nejsou vyhozené peníze. Ja jsem s Helen v kontaktu 2 roky průběžné ji volám a ta ženská teda smekám. Co řekla stalo se je fakt dobra. Doporučuji mam zkusenosti jen s Helelen Stanku

alenka.jelis
Povídálka 42 příspěvků 18 inzerátů 23.09.17 11:14

Já osobně karty vykládala několik let. Nejprve pro přátele a později i veřejně. Dnes se tomuto nevěnuji. Při výkladech jsem se ptala i na sebe samou. Vždy se mi něco ukázalo a při dalších výkladech se to opakovalo. Karty sic byli rozmístěny jinak, ale výsledek byl stejný. To samé u některých známých… někomu vadilo, že se dovím i to co by nechtěli :-)No každopádně za můj názor: karty spolehlivě fungují, ale vždy záleží kdo je vykládá! Jednou jsem si takhle nechala vyložit karty přes to EZO CZ a myslela jsem jaký tam jsou vědmy. No větší nesmysli mi nikdy nikdo neřekl. Samozřejmě se nic nevyplnilo a celý výklad byl spíše hooodně obecný.

Kriistla
Nováček 2 příspěvky 21.01.18 16:19
@Kristýn88 píše:

urcite pani Lucie z kartarek plus, je najlepsia

Danikoof
Ukecaná baba ;) 1489 příspěvků 22.01.18 20:49
@alenka.jelis píše:
Já osobně karty vykládala několik let. Nejprve pro přátele a později i veřejně. Dnes se tomuto nevěnuji. Při výkladech jsem se ptala i na sebe samou. Vždy se mi něco ukázalo a při dalších výkladech se to opakovalo. Karty sic byli rozmístěny jinak, ale výsledek byl stejný. To samé u některých známých… někomu vadilo, že se dovím i to co by nechtěli :-)No každopádně za můj názor: karty spolehlivě fungují, ale vždy záleží kdo je vykládá! Jednou jsem si takhle nechala vyložit karty přes to EZO CZ a myslela jsem jaký tam jsou vědmy. No větší nesmysli mi nikdy nikdo neřekl. Samozřejmě se nic nevyplnilo a celý výklad byl spíše hooodně obecný.

Kdo je vykládá? Tomu nerozumim…přece je jedno, „kdo ty karty ovládá“ :mrgreen:..

Jdunaslíčko
Nováček 1 příspěvek 10.02.18 11:49
Kartářky světla - Helena Stanků

S Helenou Stanků má nepříjemnou zkušenost kamarádka. Volala jí kdysi do EZO cz, a ona se jí katastrofickými vizemi postarala o parádní depresi.

:zed:

admin
Extra třída :D 11142 příspěvků 10.09.18 10:36

@Ou Děkujeme za bdělost v diksusi, reklamu jsem smazala :mavam:

Přeji krásný den,

Josefina

Heláček
Nováček 1 příspěvek 20.09.18 21:41
Helen Stanku z Kartářek světla

Na Ezo Tv žádná Helen Stanku z Kartářek světla není. Ta paní, co se za ní vydává, je někdo jiný. Ani podle fotky to není ona. To není paní Helen z Kartářek světla. Asi se jedná o shodu jmen. Taky jsem se na Ezu napálila. Helen Stanku je u Kartářek světla a na Dobré kartářce. Když se jí dovolám, vždy rychle a stručně pomůže.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >