Zkušenosti s kartářkou Diváckou nebo ostatními v Brně?

13.3.17 11:23

Zkušenosti s kartářkou Diváckou nebo ostatními v Brně?

Krásný den všem! :)))

Chtěla bych se zeptat, zda jste některá z Vás nebyla u kartářky Divácké v Brně na ulici Chudobova? Bere bez objednání, buď Vás vezme nebo ne, objednat se nedá. Jaké z této paní máte dojmy? Vyplnilo se jí něco nebo ne? Považujete ji za důvěryhodnou? My u ní s kamarádkou byly, prostředí teda děsný, ale jinak jsem dost zvědavá. Mluvila nesouvisle, v něčem se u kamarádky lišila ve výkladu od její předchozí kartářky… Řekla mi docela pozitivní věc, že můj současný přítel je ten pravý a do dvou let se můžeme těšit na přírůstek:) Tak jaké máte zkušenosti s tím, zda jí to vychází? Hodně lidí píše i osobně říká, že paní vyjde všechno… Budu ráda za Vaše zkušenosti s paní.

Mějte se fajn :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

368
13.3.17 13:03

@Louisa777
Osobní zkušenost nemám. Kdysi jsem se k ní pokoušela dostat, ale když to 2× nevyšlo, tak jsem se na to vykašlala. Jinak kamarád byl jejím sousedem a říkal, že je podivínka a jde od ní hrozný zápach.
Sestra se k ní dostala, prý se z toho smradu uvnitř domu málem pozvracela a co jí tehdy před cca 10 lety předpověděla, byly hlouposti, které dopadly úplně jinak.
:nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.3.17 14:58

Ano, pred cca deseti lety me tam dotahla kamaradka, ktera k ni chodila pravidelne.
Strefila se naprosto ve vsem, vcetne detailu ohledne mesice smrti prarodicu. Predpovedela i nemoc a smrt otce na mesic presne, neveru a narozeni druheho ditete vcetne pohlavi. Opet casove udaje souhlasily.

Prosim anonym kvuli rod. udajum.

• Nahlásit
  • Citovat
13.3.17 15:48

Bohužel, všechny známější, brněnské kartářky považuji za šarlatánky… Ať už z osobní zkušenosti, nebo ze zkušeností mých kamarádek s nimi… :nevim:
Raději si uděláme víc času a zajedem jednou za rok do Mikulova k pí. Štroblové.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.4.19 12:33

Oživují téma. Už dlouho kvůli jiste věci bych chtěla ke kartářce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie