Zkušenosti s kartářkou Sylvou Skálovou

13.3.12 21:54

Zkušenosti s kartářkou Sylvou Skálovou

Zdravím,chtěla jsem se zeptat asi někdo máte zkušenosti s kartářkou Sylvou Skálovou?Má vykládat karty v Olomouci a v Kroměříži.Chtěla bych k ní zajít do Olomouce ale nevím jaká je.Děkuji za odpověď.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8858
14.3.12 15:01

Tak to tam máš. Dopoledne jsem to bohužel nestihla - máš to tam ve třech zprávách. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
14.3.12 19:17

Dobrý večer Lynette,mohla by jste mi vyložit také karty děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
joelina
24.11.12 18:20

To
destovakapka:

Dobrý den,

navštívila jste nakonec p. Skálovou?

• Nahlásit
  • Citovat
24.11.12 23:13
@joelina píše:
To
destovakapka:

Dobrý den,

navštívila jste nakonec p. Skálovou?

Dobrý večer, p.Skálovou jsem nenaštívila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
joelina
24.11.12 23:41

A byla jste nakonec u někoho jiného? Nějaký tip?:-)

• Nahlásit
  • Citovat
25.11.12 01:33
@joelina píše:
A byla jste nakonec u někoho jiného? Nějaký tip?:-)

V lednu 2010 jsem byla u kartářky v Prostějově, Leny Bendové. Byvalé kolegyně s práce u ní byly v roce 2008 nebo 2009 a byly s ní spokojené, já jsem s ní taky byla spokojená i moje mamka. Mě se teda od ní vědčina část splnila ale mamce ne.Co jsem tak slyšela a četla tak někdo s ní je spokojený a někdo ne. Já jsem u ní byla jenom 1× ze zvědavosti co mi řekne. Vykládá minulost, přítomnost a budoucnost takhle to teda bylo u mě a moji mamky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
MaruskaK
14.1.13 19:13

Skalova karty KM

U kartarky Skalove jsem byla dvakrat, v mnihem mela pravdu a stalo se to, ptala jsem se na manzela a deti, budou nebudou a tak. Splnilo se, corekla, prijemna zenska, pekne se s ni povidalo.

• Nahlásit
  • Citovat
joelina
14.1.13 19:19

Taky jsem byla u ni pred mesicem a neco, tak jsem zvedava..ikdyz to co mi rekal jsem necekala :) nechci se na to moc upinat ale jsem zvedava..jinak v hodne vecech mela pravdu :) fajn ženská

• Nahlásit
  • Citovat
David2012
9.2.13 16:14

dave

Zdravím můžete mi prosím napsat kontakt na P. Skálovou, nemohu nikde najít kontakt. Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
23.1.17 15:13

Zkušenost

Ahoj holky!!
Přemýšlím o výkladu karet u paní Skálové. Moc zkušeností tady není a proto se ptám, jestli jste u ní některá byla od doby, co toto forum existuje. Jaký na ni máte názor?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.1.17 20:27

ahojky

U p. Skálové jsem byla asi před půl rokem, bylo to příjemné posezení a hodně mi otevřela oči - i přes datumy narození. Nemusíš se jí bát a na vše se zeptej :mavam: má tel. 603497555

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama