Zkušenosti s Keto dietou ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
adelamaminka
Nováček 9 příspěvků 14.02.18 18:19
Zkusenosti s keto dietou ?

Jsem vecna dietarka holky hlavne po porodu mam nahore 12 kg :nevim: :nevim: :nevim: Vase zkusenosti?

Reakce:
zvidavajanca
Závislačka 3715 příspěvků 14.02.18 18:35

Hladovka, pokud mysíš tu přímo v podání Ketodiet (koktejly apod.). Vysazení sacharidů netřeba.

Taky po takové hladovce buď budeš hladovkařit do konce života nebo nabereš 2× tolik.

Elephantka
Ukecaná baba ;) 1102 příspěvků 14.02.18 18:41

Nacti neco o nizkosacharidove strave. Ne kazdemu to vyhovuje. Koktejly netreba. Jsem na teto forme stravovani skoro rok. Nekolik tydnu mi trvalo, nez jsem so uvykla na zmenu potravin, ale mam dole uz 20 kilo. 10 mi jeste zbyva. Na FB existuje skupina nizkosacharidoveho stravovani. Nebo koukni treba na deliketo.cz Na paleosnadno.cz je taky hodne receptu a rad.

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33501 příspěvků 10 inzerátů 14.02.18 18:42

Diskuze na téma keto dieta probíhá tady: https://www.emimino.cz/…diet-116593/. Můj osobní názor je ten, že není moc vhodná a při dlouhodobém režimu je dost zatěžující. Nepíšeš, jak dlouho jsi po porodu, nějaká kila navíc se mohou pár měsíců držet. 12 kg není moc, aby se to nedalo shodit zdravějším způsobem. Pro začátek určitě nachodit co nejvíc kilometrů s kočárkem.

Lenka_Hal
Kelišová 5693 příspěvků 14.02.18 19:55

Zalezi jestli myslis pytliky nebo vareni ve stylu keto…ja tak jim uz skoro 6let, vcetne tehotenstvi a ted kojeni. Dalo mi to spoustu energie, zlepsilo cyklus, zmizelo akne…netrpim hladem. Chce to ale neco nacist a delat to dobre. :mavam: Delala jsem si krevni testy pred a rok na keto a vysledky jsou jen pozitivni :palec:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.03.18 21:04

@Lenka_Hal nechápu jak ji jíte 6let? Přece jsou 3kroky a ve 3 kroku se učíte jíst normální jídla…

Eulie
Kecalka 294 příspěvků 02.03.18 21:11
@Anonymní píše:
@Lenka_Hal nechápu jak ji jíte 6let? Přece jsou 3kroky a ve 3 kroku se učíte jíst normální jídla…

Lenka_Hal nemyslí pytlíkovou keto dietou, ale stravování ve stylu LCHF - low carb high fat. Není to dieta, ale životní styl, takže může takto jíst neustále.

v.i.p.78
Nováček 2 příspěvky 02.03.18 21:12

@Eulie děkuji moc za odpověď ????????

v.i.p.78
Nováček 2 příspěvky 02.03.18 21:13

@Eulie děkuji moc za odpověď!!!

Lenka_Hal
Kelišová 5693 příspěvků 02.03.18 22:05
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Alkohol? Ne! Olympijský vítěz z Nagana Jiří Dopita je vážně nemocný

Někteří si mysleli, že má problém s alkoholem. Omyl! Olympijského vítěze z... číst dále >

Po rozchodu má Marpo děti ve střídavé péči! Jak to všechno zvládá?

Připravuje se na dlouho očekávaný souboj v thaiboxu, kde se utká s raperem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >