Reklama

Zkušenosti s klinikou Precizia - bezjizvé zvetšení?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.07.18 00:13
Zkušenosti s klinikou Precizia - bezjizvé zvetšení?

Ahojte, je mi 39 a tak se rozhoupávam, zda jít na plastickou operaci zvětšení prsou. Resp. si to oťukávám, jako asi každá přede mnou. Našla jsem si kliniku Precizia v Praze - klinika se profiluje především tím, že si zakládá na tom dávat implantáty přes podkožní jamku, což se mi zdá přívětivější, než jizvu pod prsa (samozřejmě, pokud to v daném případě lze takto udělat).
Chci se zeptat, zda máte někdo zkušenosti s touto klinikou, či konkrétně panem Dr. Davidem Tomáškem. Čtu na něj pozitivní recenze, i mi lichotí, že dělal v nemocnicích a praxi má opravdu velkou. Dívala jsem se ale na mapu a pokud není stará, tak mi to ukázalo na adrese takovou starou malou budovu této kliniky. Trochu mě to odrazuje to prostředí, ikdyž vím, že to nemusí nic znamenat, důležité je, jaký je doktor…

Nepotřebuji soudce mého rozhodnutí, proto prosím jen věcně k otázce, případně zkušenosti s implantátem z podpaží. Dekuji :) :mavam:

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.07.18 07:51

Já sice nemám zkušenost s panem doktorem,ani s klinikou,jen tě chci povzbudit ve tvém rozhodnutí.Já do toho šla nedávno a nelituji,ještě si říkám,že jsem měla jít mnohem dřív :mrgreen:
Jo a zkus mrknout na Motiva ergonomix.Dávají se sice podprsní rýhou,ale je po nich jen velmi malá jizva.

mumisek79
Extra třída :D 12037 příspěvků 30.07.18 10:43

Ahoj také nemam zkušenost s tímto doktorem Byla jsem u Paulise a je to fakt paráda!!! Hlavně ta absence podprsenky V těchto parnych dnech k nezaplacení…
A co se týče jizev já myslím že řez pod prsy snad už nedělají nikde Po této technice vložením přes trychtyr je jizvocka nepatrná
Neodkladejte to ale vydržela bych na podzim kuli hojení
Jinak to bolí jak čert tak 3 dny pak už se jedná jen o nekomfort

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.07.18 20:08
@Anonymní píše:
Já sice nemám zkušenost s panem doktorem,ani s klinikou,jen tě chci povzbudit ve tvém rozhodnutí.Já do toho šla nedávno a nelituji,ještě si říkám,že jsem měla jít mnohem dřív :mrgreen:
Jo a zkus mrknout na Motiva ergonomix.Dávají se sice podprsní rýhou,ale je po nich jen velmi malá jizva.

Super, moc děkuji za podporu. Ještě váhám trochu, přiznávám, tak nejak bojuji se svým JÁ, zda to pak budu porad ja a tak.. a taky, jak to bude vypadat po leetech..ze budu muset v kolem sedesatky na reoperaci… ? :roll: ..Ale moc dekuji za tip! ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.07.18 20:10
@mumisek79 píše:
Ahoj také nemam zkušenost s tímto doktorem Byla jsem u Paulise a je to fakt paráda!!! Hlavně ta absence podprsenky V těchto parnych dnech k nezaplacení…
A co se týče jizev já myslím že řez pod prsy snad už nedělají nikde Po této technice vložením přes trychtyr je jizvocka nepatrná
Neodkladejte to ale vydržela bych na podzim kuli hojení
Jinak to bolí jak čert tak 3 dny pak už se jedná jen o nekomfort

OK, dekuji moc. Tip. ze to je lepsi na podzim je asi relevantní, dava to smysl… no a bolest se snad uz nejak prezije :-) Jsem sportovni postavy, tak se trochu taky bojim, ze me to treba bud pnout dost, mam „jedničky z rychlíku“ :nevim: ..Na kliniku mrknu. :palec:

mumisek79
Extra třída :D 12037 příspěvků 31.07.18 08:14

V pohodě a zvaž pro a proti…mě to omezuje snad jen pri skákání do vody Šipka je nepříjemná je cítit naráz ale jinak fakt super Pnout by tě nic nemelo implantát je pod svalem za 3 měsíce už ani nebudeš vědět A já také měla ztěží jedničky a nechala jsem si udělat pouze plne dvojky aby to bylo k me postavě přirozene Myslím že ani okolí si nevšimlo ale siluetu mě to zlepšilo krásně Paulis je estet a poradi

Pati765
Nováček 1 příspěvek 31.07.18 19:10
@mumisek79 píše:
V pohodě a zvaž pro a proti…mě to omezuje snad jen pri skákání do vody Šipka je nepříjemná je cítit naráz ale jinak fakt super Pnout by tě nic nemelo implantát je pod svalem za 3 měsíce už ani nebudeš vědět A já také měla ztěží jedničky a nechala jsem si udělat pouze plne dvojky aby to bylo k me postavě přirozene Myslím že ani okolí si nevšimlo ale siluetu mě to zlepšilo krásně Paulis je estet a poradi

OK, dekuji za nazor :palec:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Reklama