Zkušenosti s kočárkem Invictus V Plus

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
enchantress.x
Nováček 3 příspěvky 13.03.18 08:25
Zkušenosti s kočárkem Invictus V Plus

Ahoj holky, máte některá zkušenosti s kočárkem Invictus V plus? Měla by to být relativní novinka, takže recenzí jsem našla poskromnu. V obchodě mě zaujal svou lehkostí, jednoduchým skládáním a provedením. Jedinou pochybnost mám stran podvozku, který má sice gelová kolečka, která preferuji, ale prakticky vůbec nehoupe :nevim: Budu ráda za každý postřeh i připomínku:)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Kukacka123
Závislačka 2524 příspěvků 13.03.18 08:28

@enchantress.x s dovolenim se zahackuji ;) taky se mi kocarek celkem dost libi, jeste jsem teda nevidela osobne…ale zajimaji me nazory…diky :kytka:

enchantress.x
Nováček 3 příspěvky 13.03.18 08:37

Na to, že je to kočárek polské výroby (ač se ohání nálepkou belgického designu) si myslím, že je zpracovaný dosti kvalitně. Narozdíl od některých jiných na mě nepůsobil vůbec lacině.

Pavla087
Ukecaná baba ;) 1025 příspěvků 14.03.18 13:57

Invictus je zase napodobenina originálního modelu Tako Jumper 4. Stejně to vyrábí poláci jako Anex… Má to sice velkou korbu, ale sporťák je úzký. Prostě to poláci moc neumí… To bych si radši připlatila a koupila si Peg-pérego Book Plus se stejně velkou korbou Pop Up 2018 a sportovní nástavbou Pop up 2018 Completo. Je daleko lehčí a skladnější než nějaký Invictus, který váží 14 kg bez dítě, drobností v tašce na rukojeti a o nákupu nemluvím. Má o proti Peg-péregu hrozný přístup… PP jsou bezadaptérový a tenhle potřebuje adaptéry pro autosedačku… Můj názor… Nekoupila bych :mavam:

enchantress.x
Nováček 3 příspěvky 27.04.18 20:05

Holky, zkouším oživit diskuzi, neboť je pro mě téma stále ještě aktuální. Máte některá tento kočárek a jestli ano, jak jste s ním spokojené? Díky ;)

Sofie92
Závislačka 3129 příspěvků 2 inzeráty 27.04.18 20:15

Invictus má už i další model. Mě ho v každém obchodě rozmlouvaly, že na něj jdou špatně sehnat náhradní díly tak nevím nakonec mám junamu každopádně invictus je moc hezký.

Šuleska
Zasloužilá kecalka 903 příspěvků 28.06.18 17:34

Ahojte holky. Opět obnovuji tuto diskuzi. Máte už někdo zkušenosti s tímto kočárkem? Dnes jsme si ho s partnerem vybrali pro jeho lehkost, skladnost a dobré ovládání.

Nmm
Nováček 1 příspěvek 11.07.18 22:57

Ahoj holky,tak sem si koupila invictus plus..tak a chci říct že sem zatím maximálně spokojená.. :lol: :pankac: vyhlídla sem v kameném obchůdku a zakoupila o dva tisíce levněji.. :dance: do týdne byl doma takže dodání velmi rychlé. Došel rpzdělaný ale kola nacvaknete takze supr.kočárek je krásný,velmi prostorný a korbicka je hluboká takže na fusak je..kočárek se velmi dobře manipuluje korba se lehce nasadi a lehce přehodi na sporťák.. venku se moc dobře jelo :potlesk: kola jsou gelová a když přejedete přes nerovnost je to opravdu poznat ze jakési perováni je.kos je prostorny a s krytem..takže za mě super a doporučuji.. ;)

labelinka
Ukecaná baba ;) 1154 příspěvků 07.08.18 19:50

Nejake nove zkusenosti? Ten kocarek je moc krasny a zaujal nas, tak o nem uvazujeme :think:

gabrielka-h
Povídálka 18 příspěvků 16.09.18 19:44

Holky prosím máte někdo ještě nějaké recenze? ;) :think:

malákráličice
Ukecaná baba ;) 1374 příspěvků 16.09.18 20:16

@gabrielka-h Mam ho doma, ale miminko je jeste „na ceste“ :-) Dam pak vedet.

gabrielka-h
Povídálka 18 příspěvků 16.09.18 20:38

@malákráličice mě by hlavně zajímal sporťák :) mě se moc líbil :dance:

malákráličice
Ukecaná baba ;) 1374 příspěvků 16.09.18 23:03

@gabrielka-h Tak to bude za dlouuuho :D

Šuleska
Zasloužilá kecalka 903 příspěvků 22.09.18 17:15

Taky koupeny, ale miminko se jeste dopika u me jako Kinder vajicko. Taky nedokazu jeste rict recenze.

Iv.D.
Nováček 3 příspěvky 08.10.18 08:45

zdravím dámy, ráda bych se připojila a zeptala, zda se nenašel někdo nový, kdo má nějaké zkušenosti s kočárkem Invictus? Viděla jsem jej na živo, velmi se mi líbí. Prodavačka mi k němu bohužel moc věcí nedokázala říct.. zajímalo by mě, zda není moc tvrdý, když není vůbec pérovací..a taky zda má někdo zkušenosti se sporťákem? děkuju moc :)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Tanečnice Lálová o Svobodovi: Několikrát jsem ho švihla kordem přes nohy!

Nikdy neměli ambice dostat se tak daleko, ale stalo se. V samotném finále... číst dále >

Kam to spějeme?! Slováková má pár kilo navíc a je z toho oheň na střeše!

Přestože doba, kdy byly na kost vyhublé modelky na výsluní, snad konečně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >