Zkušenosti s kočárkem Invictus V Plus

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

enchantress.x
Nováček 3 příspěvky 13.03.18 08:25
Zkušenosti s kočárkem Invictus V Plus

Ahoj holky, máte některá zkušenosti s kočárkem Invictus V plus? Měla by to být relativní novinka, takže recenzí jsem našla poskromnu. V obchodě mě zaujal svou lehkostí, jednoduchým skládáním a provedením. Jedinou pochybnost mám stran podvozku, který má sice gelová kolečka, která preferuji, ale prakticky vůbec nehoupe :nevim: Budu ráda za každý postřeh i připomínku:)

Reklama

Reakce:

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 1831 příspěvků 13.03.18 08:28

@enchantress.x s dovolenim se zahackuji ;) taky se mi kocarek celkem dost libi, jeste jsem teda nevidela osobne…ale zajimaji me nazory…diky :kytka:

enchantress.x
Nováček 3 příspěvky 13.03.18 08:37

Na to, že je to kočárek polské výroby (ač se ohání nálepkou belgického designu) si myslím, že je zpracovaný dosti kvalitně. Narozdíl od některých jiných na mě nepůsobil vůbec lacině.

Pavla087
Zasloužilá kecalka 988 příspěvků 1 inzerát 14.03.18 13:57

Invictus je zase napodobenina originálního modelu Tako Jumper 4. Stejně to vyrábí poláci jako Anex… Má to sice velkou korbu, ale sporťák je úzký. Prostě to poláci moc neumí… To bych si radši připlatila a koupila si Peg-pérego Book Plus se stejně velkou korbou Pop Up 2018 a sportovní nástavbou Pop up 2018 Completo. Je daleko lehčí a skladnější než nějaký Invictus, který váží 14 kg bez dítě, drobností v tašce na rukojeti a o nákupu nemluvím. Má o proti Peg-péregu hrozný přístup… PP jsou bezadaptérový a tenhle potřebuje adaptéry pro autosedačku… Můj názor… Nekoupila bych :mavam:

enchantress.x
Nováček 3 příspěvky 27.04.18 20:05

Holky, zkouším oživit diskuzi, neboť je pro mě téma stále ještě aktuální. Máte některá tento kočárek a jestli ano, jak jste s ním spokojené? Díky ;)

Sofie92
Závislačka 3126 příspěvků 27.04.18 20:15

Invictus má už i další model. Mě ho v každém obchodě rozmlouvaly, že na něj jdou špatně sehnat náhradní díly tak nevím nakonec mám junamu každopádně invictus je moc hezký.

Šuleska
Povídálka 46 příspěvků 28.06.18 17:34

Ahojte holky. Opět obnovuji tuto diskuzi. Máte už někdo zkušenosti s tímto kočárkem? Dnes jsme si ho s partnerem vybrali pro jeho lehkost, skladnost a dobré ovládání.

Nmm
Nováček 1 příspěvek 11.07.18 22:57

Ahoj holky,tak sem si koupila invictus plus..tak a chci říct že sem zatím maximálně spokojená.. :lol: :pankac: vyhlídla sem v kameném obchůdku a zakoupila o dva tisíce levněji.. :dance: do týdne byl doma takže dodání velmi rychlé. Došel rpzdělaný ale kola nacvaknete takze supr.kočárek je krásný,velmi prostorný a korbicka je hluboká takže na fusak je..kočárek se velmi dobře manipuluje korba se lehce nasadi a lehce přehodi na sporťák.. venku se moc dobře jelo :potlesk: kola jsou gelová a když přejedete přes nerovnost je to opravdu poznat ze jakési perováni je.kos je prostorny a s krytem..takže za mě super a doporučuji.. ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Otravy ve Varech: Něco je shnilého ve městě varském, ale voda to prý není!

V pořadí již 53. ročník karlovarského filmového svátku je za námi, hořká... číst dále >

Lekce českým politikům: Polský poslanec nakládá hysterickým „vítačkám“ na BBC

Výrazně zaujatá moderátorka zpravodajského kanálu britské televizní stanice... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anna Wintourová vdávala dceru za syna italské kolegyně z Vogue

Přísná šéfka magazínu Vogue se už několikrát pochlubila sexy dcerou Bee... číst dále >

Čtyři snadné změny, které vám pomohou přestat s neustálým mlsáním

Chutě, stres, nuda, ale hlavně špatně sestavený jídelníček. To jsou... číst dále >

Reklama