Zkušenosti s kočárkem Invictus V Plus

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

enchantress.x
Nováček 3 příspěvky 13.03.18 08:25
Zkušenosti s kočárkem Invictus V Plus

Ahoj holky, máte některá zkušenosti s kočárkem Invictus V plus? Měla by to být relativní novinka, takže recenzí jsem našla poskromnu. V obchodě mě zaujal svou lehkostí, jednoduchým skládáním a provedením. Jedinou pochybnost mám stran podvozku, který má sice gelová kolečka, která preferuji, ale prakticky vůbec nehoupe :nevim: Budu ráda za každý postřeh i připomínku:)

Reklama

Reakce:

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 1504 příspěvků 13.03.18 08:28

@enchantress.x s dovolenim se zahackuji ;) taky se mi kocarek celkem dost libi, jeste jsem teda nevidela osobne…ale zajimaji me nazory…diky :kytka:

enchantress.x
Nováček 3 příspěvky 13.03.18 08:37

Na to, že je to kočárek polské výroby (ač se ohání nálepkou belgického designu) si myslím, že je zpracovaný dosti kvalitně. Narozdíl od některých jiných na mě nepůsobil vůbec lacině.

Pavla087
Zasloužilá kecalka 976 příspěvků 1 inzerát 14.03.18 13:57

Invictus je zase napodobenina originálního modelu Tako Jumper 4. Stejně to vyrábí poláci jako Anex… Má to sice velkou korbu, ale sporťák je úzký. Prostě to poláci moc neumí… To bych si radši připlatila a koupila si Peg-pérego Book Plus se stejně velkou korbou Pop Up 2018 a sportovní nástavbou Pop up 2018 Completo. Je daleko lehčí a skladnější než nějaký Invictus, který váží 14 kg bez dítě, drobností v tašce na rukojeti a o nákupu nemluvím. Má o proti Peg-péregu hrozný přístup… PP jsou bezadaptérový a tenhle potřebuje adaptéry pro autosedačku… Můj názor… Nekoupila bych :mavam:

enchantress.x
Nováček 3 příspěvky 27.04.18 20:05

Holky, zkouším oživit diskuzi, neboť je pro mě téma stále ještě aktuální. Máte některá tento kočárek a jestli ano, jak jste s ním spokojené? Díky ;)

Sofie92
Závislačka 3121 příspěvků 1 inzerát 27.04.18 20:15

Invictus má už i další model. Mě ho v každém obchodě rozmlouvaly, že na něj jdou špatně sehnat náhradní díly tak nevím nakonec mám junamu každopádně invictus je moc hezký.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Koukalová lže? „Pozvánku na galavečer dostala!“ brání se biatlonový svaz

V pondělí proběhl v pražském Fóru Karlín galavečer Biatlonista roku, místo... číst dále >

Jak to jen dělal? Vědci popsali Jacksonův trik s popíráním gravitace

Vzpomínáte si na tanec Michaela Jacksona v klipu Smooth Criminal? Král popu v... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Vyvinutá Japonka nosí místo podprsenky popruhy od batohu

Hvězdou sociálních sítí se stala vnadná japonská cosplayerka Yui Okada, která... číst dále >

Čtyři účesy, které vás udělají mladší, než ve skutečnosti jste

Jako mladé holky si můžeme dovolit experimentovat nejen s oblečením, ale také... číst dále >

Reklama