Zkušenosti s kočárkem Junama Madena 2018

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
AnonymGirls
Povídálka 15 příspěvků 14.01.19 14:24
Zkušenosti s kočárkem Junama Madena 2018

Ahooj, chci se zeptat Vas kdo máte kočárek junama madena 2018. Jak jste s ním spokojeni. Tento kočárek nám padl hned do oka a zalíbil se nám jak funkcemi tak i vzhledem. Máme i ozkoušeno na prodejně, ale zajímaji mě zkušenosti ostatních kdo tento kočárek má. Diky za odpověď.

Reakce:
Terulli
Zasloužilá kecalka 651 příspěvků 1 inzerát 14.01.19 14:35

Taky se mi moc líbil, na dceru jsme měli předchozí model Junama Impulse Eco. A vím že znovu bych už ho nechtěla. Je opravdu dost těžký a i složený zabere hodně místa. Autosedačka do trojkombinace nic moc. Nafukovací kola jsme několikrát píchli a to jsme jezdili jen po městě. Veliké minus je to odpružení schované v pouzdře - nedá se promazat ani vyčistit, prakticky hned to začalo vrzat, z toho jsem byla pološílená :cert: . Odjezdili jsme korbičku a když bylo dceru potřeba už přendat do sporťáku tak jsme ho prodali a koupili britax. Takže když jsem teď vybírala znovu tak jsem věděla že si musím dát pozor na váhu a odpružení. Jinak byl kočár fajn - prostorný tak akorát, krásný, lidi nám ho hodně chválili, ale za to mi to teda nestálo :lol:

chs.jasmin
Echt Kelišová 8555 příspěvků 14.01.19 15:18

@AnonymGirls

Ahoj,

já mám tedy uplně opačnou zkušenost s Junamou (funkce budou stejné). Měla jsem ji 3× a vím, že bych do ni znovu s čistým svědomím šla.
Nafukovačky jsem nikdy nepíchla a to jezdím po vesnici, hluboká korba vydržela do 11m a kdyby holky nechtěly čučet, tak by vydržela i déle (a to jsem měla unorovou s fusakem), odpružení bylo skvělé - nastavitelné a promazat se dá :nevim: my promazávali po zimě vždy kvůli soli, kočárek stabilní i když jsem venčila psa a ten se mi do něj opřel (27kg prasátko), je pravda, že máme velké auto a tak jsme kočárek dali uplně v pohodě s vajíčkem jsem problém také neměla, líbí se mi, že junama dává integrvané reflexní prvky (!!!!!), sporták stabilní po obou směrech (je pravda, že lepe vyvážený je po směru jízdy), zabudované sítky ve stříškách a variabilní plástenka beru jako třešinku. A také mě zastavovali lidi at jsem měla jakýkoli (hnědou eco len, zelenou colors a hnědou koženku s černým rámem).

Kočárky jde dělit prakticky na dvě skupiny na lehké-městské, kde se ti dítě po chvilce už nevejde a na těžké stabilní, které využiješ dlouho, nerachtají, jsou pevné … :nevim: Za mě tedy je ještě důležité i otočnost předních kol…

Mám zkušenost jak s velkým a těžkým, tak i menším a lehkým (třeba bugaboo cam) a musím uznat, že jsem se i po BGB ráda vracela k Junamě :mrgreen: :palec:

murry
Závislačka 3164 příspěvků 14.01.19 15:19
@Terulli píše:
Taky se mi moc líbil, na dceru jsme měli předchozí model Junama Impulse Eco. A vím že znovu bych už ho nechtěla. Je opravdu dost těžký a i složený zabere hodně místa. Autosedačka do trojkombinace nic moc. Nafukovací kola jsme několikrát píchli a to jsme jezdili jen po městě. Veliké minus je to odpružení schované v pouzdře - nedá se promazat ani vyčistit, prakticky hned to začalo vrzat, z toho jsem byla pološílená :cert: . Odjezdili jsme korbičku a když bylo dceru potřeba už přendat do sporťáku tak jsme ho prodali a koupili britax. Takže když jsem teď vybírala znovu tak jsem věděla že si musím dát pozor na váhu a odpružení. Jinak byl kočár fajn - prostorný tak akorát, krásný, lidi nám ho hodně chválili, ale za to mi to teda nestálo :lol:

ja impulse eco mam a kola pichnout nejde o, protoze jsou gelova..

za me uzasny a vypracovany kocar po vsech strankach!

AnonymGirls
Povídálka 15 příspěvků 14.01.19 15:32

Tady u tohoto jsou také gelová kola, chci kočárek jak do města tak i do terénu a myslím že tento to splňuje. Líbí se mi i to jak je odpruženy, kola nastavitelná (aretací). Jen jsem slyšela od jedné z uživatelek tohoto kočárku, že sportak po směru jízdy se preklapi a že konstrukce je těžká a mě to vůbec nepřišlo. Tak se ptám na zkušenosti. :nevim:

Terulli
Zasloužilá kecalka 651 příspěvků 1 inzerát 14.01.19 20:37

@murry Novější model určitě už bude mít gelovky, my kupovali v roce 2015 a fakt byly nafukovací. Teď už mám na kočáru taky gelový a to je moooc fajn :D

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Kadeřávková účtuje se svými ex: Byla jsem vaše nejlepší, nechci vás ani za milion!

Mladá herečka Anna Kadeřávková (21), která září v nekonečném seriálu Ulice,... číst dále >

Proč jste chodil za Vondráčkovou? Hádek po otázce předvedl totální zkrat

Bezhlavým útěkem zakončil rozhovor Matěj Hádek pro Expres.cz. Nelíbila se mu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >