Reklama

Zkušenosti s kočárkem: Kombinovany kočárek Cybex:

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Králičice okatá
Kecalka 305 příspěvků 09.12.17 15:02
Zkušenosti s kočárkem: Kombinovany kocarek Cybex:

Ahoj, máte někdo prosím zkušenost s tipmto kočárkem: https://www.vandastore.cz/…7-15905.html

Je to aitosedačka, golfky a hluboký kočár v jednom… Možná budu mít možnost mít ho levněji… :)

Reklama

Reakce:

jestericka34
Kecalka 337 příspěvků 09.12.17 18:25

Ta sportovní nástavba je opravdu příšerná, uz jen z důvodu, když vím ze to dítě v tom bude většinu času. Chudák dítě :( cim vic se snaží vylepšovat, tim horší ty kočárky jsou. Není nad starší verze.

Králičice okatá
Kecalka 305 příspěvků 09.12.17 18:53
@jestericka34 píše:
Ta sportovní nástavba je opravdu příšerná, uz jen z důvodu, když vím ze to dítě v tom bude většinu času. Chudák dítě :( cim vic se snaží vylepšovat, tim horší ty kočárky jsou. Není nad starší verze.

Sportovní nástavba - myslíš tohle:… Máš s tím nějakou osobní zkušenost? Opravdu mě to moc zajímá.

jestericka34
Kecalka 337 příspěvků 09.12.17 21:33

Zkušenost nemám, ale především koukám na sporťák, v korbě je to dítě pul roku, ale sporťák máme do 3 let a nedovedu si v tom to dítě představit třeba v zimě. Ale je to můj názor, třeba někde na internetu k němu hodnoceni najdeš. @Králičice okatá

Pavla087
Ukecaná baba ;) 1020 příspěvků 21.01.18 13:59

O jaký Cybex jde? Nějak se mi nechce načíst odkaz. Háže mě to na hlavní stránku :? Ráda bych poradila :D

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >